Bud: 2 000 kr (1)
Budledare: slavko
Malmö Triangeln
Utropspris: 900 kr
Malmö Triangeln
Utropspris: 4 600 kr
Malmö Triangeln
Armband, X-länk med stav, 18,5cm, bredd 12mm, 18K. Vikt: 17 g
Bud: 16 000 kr (1)
Budledare: tititabzzz
Malmö Triangeln
Armband, Bismarck, 18,3cm, bredd 6mm, 18K. Vikt: 16,3 g
Utropspris: 15 500 kr
Malmö Triangeln
Collier, doserad X-länk, 42,8cm, bredd 6-8mm, skevheter, GFAB, 18K. Vikt: 11,7 g
Bud: 10 500 kr (1)
Budledare: narinkaban_
Malmö Triangeln
Ett par örhängen, hästsko, 30x11m, krokfästen, skevheter, 9K. Vikt: 1 g
Utropspris: 450 kr
Malmö Triangeln
Kedja, Venezia, 40cm, bredd 1mm, vitguld, smärre skevheter, 18K. Vikt: 2,3 g
Utropspris: 2 100 kr
Malmö Triangeln
Kedja, Venezia, 36cm, bredd 1mm, vitguld, 18K. Vikt: 2,9 g
Utropspris: 2 700 kr
Malmö Triangeln
Utropspris: 2 000 kr
Malmö Triangeln
Ring, röda stenar, stl 18, bredd 2,5-3mm, vitguld, slitage på stenar, 18K. Vikt: 2,8 g
Utropspris: 2 600 kr
Malmö Triangeln
Utropspris: 2 200 kr
Malmö Triangeln
Hänge, odlad pärla Ø5,5mm, 22x26mm, vitguld, tillverkningsdefekter, 18K. Vikt: 2,1 g
Utropspris: 1 900 kr
Malmö Triangeln
Utropspris: 3 000 kr
Malmö Triangeln
Hänge, imitationspärla Ø13mm, 21x15mm, vitguld, limrester, 18K. Bruttovikt: 2,4gram. Vikt: 2,4 g
Utropspris: 1 300 kr
Malmö Triangeln
Hänge, diamant ca 0,10ct, 20x12mm, vitguld, slitage på klor, 18K. Vikt: 1,1 g
Utropspris: 1 000 kr
Malmö Triangeln
Ring, vita stenar, stl 16, bredd 2-6,5mm, skev skena, 14K. Vikt: 1,8 g
Utropspris: 1 300 kr
Malmö Triangeln
Ring, stl 18, bredd 2-5mm, sten saknas, defekt, 18K. Vikt: 1,8 g
Utropspris: 1 600 kr
Malmö Triangeln
Ett par örhängen, moissaniter, 10x10mm, skruvfästen, ask, förgyllt silver 925/1000. Vikt: 2,6 g
Bud: 300 kr (1)
Budledare: magda74
Malmö Triangeln
1 par örhängen, 1 kedja, 1 hänge, bucklor, skevheter, 21K. Vikt: 27,1 g
Utropspris: 29 000 kr
Malmö Triangeln