Tolv skedar, längd 12cm, CESONS, år 1963 Göteborg, 830/1000 silver, vikt: 145,8g
Bud: 2 500 kr (5)
Budledare: promis
Skanstull
Utropspris: 9 400 kr
Skanstull
Tolv skedar, längd 10cm, 830/1000 silver Vikt: 129,5 g
Bud: 2 200 kr (5)
Budledare: promis
Skanstull
Armband Bismarck, 18cm, bredd 4mm, ojämnheter, utbytt lås, 14K Vikt: 1,9 g
Utropspris: 1 400 kr
Skanstull
Bägare, höjd 5cm, hexagonal form, Wiwen Nilsson Lund år 1960, 925/1000 silver. Vikt: 86,4 g
Bud: 3 200 kr (4)
Budledare: andreaskn
Skanstull
Armband Ärtlänk med två berlocker, längd 15,5cm, bredd 3mm, 14K Vikt: 7,2 g
Utropspris: 5 000 kr
Skanstull
Hänge sombrero, Ø ca 14mm, 14K Vikt: 1,2 g
Utropspris: 900 kr
Skanstull
Minnesmynt 100kr, Skogens år 1985, Ø32mm, plastetui, 925/1000 silver Vikt: 16 g
Bud: 325 kr (4)
Budledare: hami_1980
Skanstull
Bud: 475 kr (4)
Budledare: hami_1980
Skanstull
Bud: 325 kr (4)
Budledare: hami_1980
Skanstull
Bud: 325 kr (4)
Budledare: hami_1980
Skanstull
Brosch ca 30x25mm, ojämnheter, ostämplad 14K Vikt: 2,6 g
Utropspris: 1 800 kr
Skanstull
Bud: 500 kr (6)
Budledare: hami_1980
Skanstull
Hänge med lila stenar, 40x20mm, ostämplad, 14K. Bruttovikt: 6,6g Vikt: 0 g
Bud: 1 700 kr (2)
Budledare: fladde
Skanstull
Klackring med svart sten, stl 18½, bredd 13,9mm, 18K Vikt: 3,4 g
Utropspris: 2 000 kr
Skanstull
Ring stl 17¼, bredd 4mm, repor, 18K Vikt: 4,8 g
Utropspris: 4 500 kr
Skanstull
Hänge med pärla, längd 13,8mm, bredd 7,7mm, 18K Vikt: 0,9 g
Utropspris: 650 kr
Skanstull
Hänge, längd 27,3mm, bredd 8,1mm, 18K Vikt: 0,8 g
Utropspris: 750 kr
Skanstull
Hänge, längd 18,4mm, bredd 9,3mm, 18K Vikt: 1 g
Utropspris: 950 kr
Skanstull
Collier med integrerat hänge/ öga, emaljdetaljer, skador, 47cm, 21K Vikt: 4,4 g
Utropspris: 4 200 kr
Skanstull