Hänge, hund med diamanter 5 x ca 0,02ct, 27x17mm, 18K Vikt: 9,3 g
Utropspris: 8 800 kr
Solna
Diverse guldsmycken, skeva/buckliga, 18K Vikt: 1,4 g
Utropspris: 1 300 kr
Solna
Armband X-länk, längd 19cm, bredd 10,5cm, defekt låsåtta, 18K Vikt: 21,2 g
Utropspris: 19 500 kr
Solna
Utropspris: 4 000 kr
Solna
Utropspris: 2 600 kr
Solna
Hänge med bruna stenar samt genombruten dekor, 27x17mm, smärre bucklor, tvåfärgat, 18K Vikt: 2,3 g
Utropspris: 2 100 kr
Solna
Ett par örhängen med vita stenar, Ø7,3mm, ostämplade, vitguld, 18K Vikt: 3,6 g
Utropspris: 2 800 kr
Solna
Hänge med vit sten, 18x9,5mm, ostämplat, vitguld, 18K Vikt: 2 g
Utropspris: 1 500 kr
Solna
Diverse guldsmycken, ojämnheter, trassligt, skadat lås,18K Vikt: 37,2 g
Utropspris: 34 000 kr
Solna
Armband, längd 15,5-19,5cm, buckligt/skadat, 21K Vikt: 10,6 g
Bud: 11 500 kr (1)
Budledare: fanona8
Solna
Diverse guldsmycken, stenar, sten saknas, skadade, 23K Vikt: 7,6 g
Utropspris: 9 000 kr
Solna
Collier med integrerat hänge, längd 44,5cm, bredd 2-7,8mm, OBS! Ej märkesdesign, 23K Vikt: 3,8 g
Bud: 4 600 kr (2)
Budledare: yassi
Solna
Kedja Pansar, längd 45,5cm, bredd 2,7mm, 18K Vikt: 6 g
Utropspris: 5 600 kr
Solna
Hänge droppe, 23x4,2mm, bucklig, 18K Vikt: 0,5 g
Bud: 475 kr (2)
Budledare: izabella_f
Solna
Ett par örhängen creoler, Ø13mm, bredd 1,5mm, fasetterade, missfärgade, 14K Vikt: 1 g
Bud: 700 kr (1)
Budledare: elidae
Solna
Kedja Singapore, längd 45,5cm, bredd 1mm, GHA, 18K Vikt: 1,3 g
Utropspris: 1 200 kr
Solna
Collier doserad Bismarck, längd 45,5cm, bredd 3,5-7,5mm, 18K Vikt: 18,4 g
Bud: 17 000 kr (1)
Budledare: hajarallam
Solna
Ring med diamanter 15 x ca 0,005ct, stl 16¾, bredd 4mm, gravyr, 18K Vikt: 4,7 g
Utropspris: 4 400 kr
Solna
Ring slät, stl 18¾, bredd 4mm, gravyr, 9K Vikt: 3,5 g
Utropspris: 1 600 kr
Solna
Hänge med mönstrad dekor, 17x11mm, 18K Vikt: 0,8 g
Utropspris: 750 kr
Solna