Hänge krucifix 12,5x28mm inklusive ögla, 14K Vikt: 1,3 g
Utropspris: 950 kr
Västerås
Ring stl 17¼ vita stenar repor på blå sten, 14K Vikt: 3,9 g
Utropspris: 2 600 kr
Västerås
Ring med diamanter ca 0,20ctv, röda stenar, stl 14, 14K Vikt: 2,3 g
Bud: 1 900 kr (1)
Budledare: iobu_5455
Västerås
Ring med diamanter ca 0,15ctv, blå sten, stl 16¼, 18K Vikt: 3,4 g
Utropspris: 3 600 kr
Västerås
Utropspris: 2 800 kr
Västerås
Utropspris: 4 600 kr
Västerås
Caromséring med diamanter ca 0,05ctv, stl 20, nagg blå sten, 18K Vikt: 2,7 g
Utropspris: 2 600 kr
Västerås
Ring med diamanter ca 0,02ctv, stl 16, lila sten, 18K Vikt: 4,2 g
Utropspris: 3 800 kr
Västerås
Ring med diamanter ca 3x0,02ct, stl 16½, blå sten, 18K Vikt: 5 g
Utropspris: 4 600 kr
Västerås
Ring med diamanter ca 0,08ctv, stl 16½, ovandel Ø 10mm, 18K Vikt: 3,1 g
Utropspris: 3 000 kr
Västerås
Ring med röd sten, stl 16¼, sliten sten Ø 10,7mm, 18K Vikt: 3,5 g
Utropspris: 3 000 kr
Västerås
Carmoséring vitguld med diamanter 0,20ctv enligt gravyr, safir, stl 16, 18K Vikt: 3,5 g
Bud: 3 800 kr (3)
Budledare: em_olof
Västerås
Kedja Venezia 43cm, bredd 0,8mm, Balestra, 18K Vikt: 2,6 g
Utropspris: 2 400 kr
Västerås
Kedja Venezia 40cm, bredd 0,8mm, 18K Vikt: 2,4 g
Utropspris: 2 200 kr
Västerås
Kedja Singapore 43cm, bredd 1,8mm, 18K Vikt: 3,4 g
Utropspris: 3 200 kr
Västerås
Kedja Pansar 38cm, bredd 0,9mm, 18K Vikt: 1,4 g
Utropspris: 1 300 kr
Västerås
Kedja Venezia 45cm, bredd 0,8mm, 18K Vikt: 2,5 g
Utropspris: 2 300 kr
Västerås
Kedja Venezia vitguld 40cm, bredd 1,1mm, GHA, 18K Vikt: 4,4 g
Utropspris: 4 000 kr
Västerås
Kedja Venezia vitguld 47cm, bredd 1,1mm, Balestra, 18K Vikt: 3,8 g
Utropspris: 3 600 kr
Västerås
Hänge hjärta ca 7,8x14mm inklusive ögla, ihålig, 18K Vikt: 1,5 g
Utropspris: 1 400 kr
Västerås