Bud: 1 600 kr (7)
Budledare: ebrain
Malmö Triangeln
Korthållare Louis Vuitton, damier ebene/flower, 11x7cm, viss doft, dustbag, box.
Bud: 2 000 kr (1)
Budledare: logan_utah
Malmö Triangeln
Bud: 1 300 kr (2)
Budledare: rutan_17
Malmö Triangeln
Ring vita stenar, stl 16, bredd 2-6,5mm, 14K Vikt: 3,1 g
Utropspris: 2 200 kr
Malmö Triangeln
Armband X-länk 19,5cm, bredd 7,5mm, skeva länkbitar, 18K Vikt: 10,1 g
Bud: 9 400 kr (1)
Budledare: narinkaban_
Malmö Triangeln
Kedja Cordell 62,5cm, bredd 4mm, bucklor på länk, 18K Vikt: 10,4 g
Utropspris: 9 800 kr
Malmö Triangeln
Ring vit sten stl 16¾, bredd 1,5-6,5mm, skev skena, repor på sten, 18K Vikt: 2,1 g
Utropspris: 1 900 kr
Malmö Triangeln
Ring diamant ca 0,02ct, stl 19¼, bredd 1,5-3mm, vitguld, 18K Vikt: 1,9 g
Utropspris: 1 800 kr
Malmö Triangeln
Ring diamanter 16 x ca 0,005ct 1 x ca 0,03ct, stl 16¾, bredd 3,5-7,5mm, vit/gulguld, 14K Vikt: 5,5 g
Utropspris: 4 000 kr
Malmö Triangeln
Hänge bokstaven S, 10x20mm, 21K Vikt: 1 g
Bud: 1 100 kr (1)
Budledare: bulog29
Malmö Triangeln
Armband, 19cm, bredd 4,5mm, bucklor, 18K Vikt: 12,7 g
Utropspris: 12 000 kr
Malmö Triangeln
Utropspris: 28 000 kr
Malmö Triangeln
Ring slät stl 18¾, vitguld, gravyr, 18K Vikt: 7,1 g
Utropspris: 6 600 kr
Malmö Triangeln
Ring slät stl 20¾, gravyr, 18K Vikt: 7,7 g
Utropspris: 7 200 kr
Malmö Triangeln
Ring slät stl 20, vit/gulguld, gravyr, 14K Vikt: 6 g
Utropspris: 4 400 kr
Malmö Triangeln
Collier doserad Bismarck 45cm, bredd 2,5-4,5mm, 18K Vikt: 6,5 g
Utropspris: 6 000 kr
Malmö Triangeln
Kedja Venezia 43cm, defekter på länk, 18K Vikt: 2,7 g
Utropspris: 2 500 kr
Malmö Triangeln
Ring blå sten, defekt skena, 18K Vikt: 2,2 g
Utropspris: 1 900 kr
Malmö Triangeln
Hänge fjäril 19x20mm 18K Vikt: 1,6 g
Utropspris: 1 500 kr
Malmö Triangeln
Armband 17,5-19,5cm, bredd 2,5mm, 14K Vikt: 4,1 g
Utropspris: 3 000 kr
Malmö Triangeln