Hänge brosch plastpärla, längd 4,1mm, bredd 25,2mm, 18K Vikt: 3,2 g
Utropspris: 2 700 kr
Hallunda
Collier, längd 71cm, bredd ca 7,5mm, 18K Vikt: 33,2 g
Utropspris: 28 000 kr
Hallunda
Ring rubiner & smaragder, stl 17, bredd 2,7-21mm, 14K Vikt: 9,4 g
Utropspris: 6 200 kr
Hallunda
Kedja Singapore, Guldfynd, längd 45cm, bredd 3,6mm, roséfärgad, 18K Vikt: 5,7 g
Utropspris: 4 800 kr
Hallunda
Hänge kräftan, Guldfynd, längd 23mm, bredd 12,8mm, 18K Vikt: 1 g
Utropspris: 850 kr
Hallunda
Hänge kors, längd 38mm, bredd 20mm, 21K Vikt: 1,8 g
Utropspris: 1 700 kr
Hallunda
Hänge bokstaven M vita stenar, längd 23mm inkl ögla, bredd 10,3 mm, tvåfärgad, 21K Vikt: 1,7 g
Bud: 1 600 kr (1)
Budledare: mina123
Hallunda
Hänge, Ø25mm, gravyr, 18K Vikt: 1,5 g
Utropspris: 1 300 kr
Hallunda
Hänge vit sten, längd 12mm inkl ögla, bredd 6,5mm, 18K Vikt: 0,3 g
Utropspris: 300 kr
Hallunda
Kedja Pansar, längd 59,5cm, bredd 2,8mm, 18K Vikt: 5,4 g
Bud: 4 600 kr (1)
Budledare: 1aero
Hallunda
Kedja, Venezia, längd 42cm, bredd 1,2mm, 18K Vikt: 5,4 g
Utropspris: 4 600 kr
Hallunda
Armband, längd 19cm, bredd 7,2mm, 18K Vikt: 9,5 g
Utropspris: 8 000 kr
Hallunda
Kedja Venezia, längd 42,3cm, bredd 1mm, italienska stämplar, bucklor på lås, 18K Vikt: 3,1 g
Utropspris: 2 600 kr
Hallunda
Hänge tro hopp & kärlek, emalj, 24mm, italienska stämplar, 18K Vikt: 2,4 g
Bud: 2 000 kr (1)
Budledare: sal_swan
Hallunda
Hänge röd sten, längd 14mm inkl ögla, bredd 9,7mm, Evir Guldvaruaktiebolaget, 18K Vikt: 0,9 g
Utropspris: 800 kr
Hallunda
Kedja Singapore, längd 36cm, bredd 0,8mm, Italy, 21K Vikt: 1,1 g
Bud: 1 100 kr (2)
Budledare: bulog29
Hallunda
Hänge med emaljdekor, längd 17mm inkl ögla, bredd 9,3mm, 21K Vikt: 0,8 g
Bud: 850 kr (2)
Budledare: nada_rashid23
Hallunda
Ett par örhängen, längd 10,3mm, bredd 9,3mm, 18K Vikt: 0,8 g
Bud: 700 kr (1)
Budledare: sanros75
Hallunda
Utropspris: 3 600 kr
Hallunda
Utropspris: 1 800 kr
Hallunda