Bud: 125 kr (1)
Budledare: linda_2342902394
Göteborg Nordstan
Kedja Pansar längd 38cm bredd 1mm 18K Vikt: 1,5 g
Utropspris: 1 500 kr
Göteborg Nordstan
Ett par örhängen med mörkgröna slipade stenar ca 15x6mm ostämplat silver Vikt: 2,7 g
Bud: 50 kr (1)
Budledare: ramo04
Göteborg Nordstan
Halskedja längd 42cm, bredd 1mm silver 925/1000 Vikt: 4,1 g
Utropspris: 75 kr
Göteborg Nordstan
Hänge med mörkgröna fasettslipade stenar höjd 60mm ostämplat silver Vikt: 5,8 g
Utropspris: 100 kr
Göteborg Nordstan
Ett par örhängen höjd ca 50mm ostämplat silver Vikt: 7,1 g
Utropspris: 125 kr
Göteborg Nordstan
Ett par örhängen höjd ca 18mm ostämplat silver Vikt: 1,3 g
Bud: 25 kr (1)
Budledare: lumii
Göteborg Nordstan
Hänge med diamanter ca 44 x 0,005 ct längd 65mm bredd 12mm 18K Vikt: 7,1 g Vikt: 7,1 g
Utropspris: 7 000 kr
Göteborg Nordstan
Ett par örhängen med vita slipade stenar 5x5mm silver 925/1000 Vikt: 1,7 g
Bud: 25 kr (1)
Budledare: arekt
Göteborg Nordstan
Ring med bärnstensfärgade stenar stl 15¼ silver 925/1000 Vikt: 2,6 g
Bud: 50 kr (1)
Budledare: rabarber
Göteborg Nordstan
Ring med blå och vita stenar Swarowski stl 18 bredd 2-12mm troligen förgylld koppar
Bud: 125 kr (5)
Budledare: mzaggi
Göteborg Nordstan
Ring med cerise och vita stenar Swarowski stl 18 bredd 3-10mm oädel metall
Bud: 125 kr (2)
Budledare: evalotta
Göteborg Nordstan
Ring med vita stenar Swarowski stl 18 bredd 15mm oädel troligen försilvrad metall
Bud: 50 kr (1)
Budledare: fatiha
Göteborg Nordstan
Ring med opalskimrande sten Swarowski stl 17¾ bredd 2-5mm oädel metall
Bud: 125 kr (5)
Budledare: molly1
Göteborg Nordstan
Parti skedar, 1800-tal, gravyr, slitage, silver 830/1000 Vikt: 335 g
Utropspris: 5 600 kr
Göteborg Nordstan
Parti smycken, mestadels defekt, silver 830/1000 Vikt: 98,2 g
Bud: 1 600 kr (1)
Budledare: needox
Göteborg Nordstan
Diverse silversmycken silver 925/1000 Vikt: 10,9 g Vikt: 10,9 g
Utropspris: 200 kr
Göteborg Nordstan
Parti silversmycken defekt Vikt: 41 g Vikt: 41 g
Utropspris: 750 kr
Göteborg Nordstan
Utropspris: 3 000 kr
Göteborg Nordstan
Utropspris: 2 000 kr
Göteborg Nordstan