Ring med diamanter 76 x ca.0,0025ct, 8/8-slipade, Ø16½, bredd: 2,1-4,4mm, GHA, 18K Vikt: 3 g
Utropspris: 2 900 kr
City
Kedja, Pansar, längd: 50,5cm, bredd: 1,7mm, GHA, 18K Vikt: 5,9 g
Utropspris: 5 800 kr
City
Armband, längd: 19,7cm, bredd: 3,7mm, 14K Vikt: 2,6 g
Utropspris: 1 900 kr
City
Hänge, kors med diamanter 22 x ca.0,0025ct, 8/8-slipade, 2,16x10,2mm, GHA, 18K Vikt: 0,8 g
Bud: 800 kr (2)
Budledare: larsa123
City
Utropspris: 1 100 kr
City
Utropspris: 2 300 kr
City
Collier, doserad Bismarck, längd: 42cm, bredd: 3,2-5,2mm, svenska stämplar, 18K Vikt: 7,2 g
Utropspris: 7 000 kr
City
Ring, Ø17, bredd: 1,8-7,3mm, diamanter 2 x ca.0,005ct, 8/8-slipade, 18K Vikt: 1,7 g
Utropspris: 1 600 kr
City
Hänge, hjärta, ihåligt, 15,7x8,7mm, minimala bucklor, 18K Vikt: 0,3 g
Bud: 275 kr (1)
Budledare: 233263
City
Utropspris: 25 kr
City
Kedja, Singapore, längd: 41,8cm, bredd: 1,3mm, GHA, 18K Vikt: 1,7 g
Utropspris: 1 600 kr
City
Hänge, hjärta, 11,3x11,7mm, diamanter 3 x ca.0,005ct, GHA, 18K Vikt: 1 g
Utropspris: 1 000 kr
City
Utropspris: 3 000 kr
City
Diverse guld, defekt, 23K Vikt: 1,6 g
Utropspris: 2 000 kr
City
Diverse guld, defekt, personliga gravyrer, syntetiska stenar, 18K, bruttovikt 9,9g Vikt: 9,9 g
Utropspris: 8 800 kr
City
Utropspris: 3 600 kr
City
Ring med diamanter 5 x ca.0,0025ct, 8/8-slipade, Ø19, bredd: 1,3-3mm, GHA, 18K Vikt: 1,9 g
Utropspris: 1 800 kr
City
Ring med diamanter 4 x ca.0,0025ct, 8/8-slipade, Ø19, bredd: 1,2-5,2mm, GHA, 18K Vikt: 1,1 g
Bud: 1 100 kr (1)
Budledare: loula
City
Ring med diamanter 8 x ca.0,0025ct, 8/8-slipade, Ø20, bredd: 1,9-5,2mm, GHA, 18K Vikt: 3 g
Utropspris: 2 900 kr
City
Ring med princesslipade diamanter 5 x ca.0,015ct, Ø20, bredd: 2-3,5mm, GHA, 18K Vikt: 3,9 g
Utropspris: 3 800 kr
City