24 Skedar med mönster, längd 11,5cm, olika modeller, silver 830/1000 Vikt: 231,8 g
Utropspris: 3 800 kr
Skanstull
3 Ringar, defekt, med stenar, 18K Vikt: 7,8 g
Utropspris: 6 800 kr
Skanstull
Hänge hjärta med ljusblå sten, längd 16,9mm, bredd 11,4mm, 18K Vikt: 1,1 g
Utropspris: 850 kr
Skanstull
Ring, stl 17¾, bredd 2,3-7mmm, 18K Vikt: 1,7 g
Utropspris: 1 600 kr
Skanstull
Bud: 275 kr (2)
Budledare: rabarber
Skanstull
Hänge med ljusblå sten, längd 35,8mm, bredd 20,6mm, 18K Vikt: 3,5 g
Utropspris: 2 800 kr
Skanstull
Bud: 475 kr (7)
Budledare: gesbat
Skanstull
Ring med orange sten, stl 17½, bredd 4,1-19,8mm, silver 830/1000 Vikt: 9,1 g
Utropspris: 250 kr
Skanstull
Ring med granater, stl 16, bredd 1,1-10,9mm, fattning i silver, 18K Vikt: 1,5 g
Utropspris: 1 100 kr
Skanstull
Utropspris: 250 kr
Skanstull
Ring med granater, stl 18¾, bredd 1,4-13,2mm, nagg på stenar, 18K Vikt: 5,7 g
Utropspris: 5 200 kr
Skanstull
Mynt, 5kr Gustaf VI Adolf 1882 1962, Litteratur vetenskap konst, Ø34mm, silver 400/1000 Vikt: 17,9 g
Bud: 150 kr (1)
Budledare: gugge
Skanstull
Bud: 150 kr (1)
Budledare: amanda
Skanstull
Mynt, One florin, 1922, George V, Storbrittanien, Ø28mm, silver 500/1000 Vikt: 11 g
Bud: 100 kr (1)
Budledare: amanda
Skanstull
Mynt, 2kr, Gustaf V, 1940, Med folket för fosterlandet, Ø31mm, silver 800/1000 Vikt: 15 g
Bud: 250 kr (1)
Budledare: gugge
Skanstull
Mynt, Half dollar, USA, Liberty in God we trust, 1964, Ø30,6mm, silver 900/1000 Vikt: 12,5 g
Bud: 225 kr (1)
Budledare: femme
Skanstull
Tändare St Dupont Paris, snr: 05DE73, 6x3,5cm, gulmetall, fungerande, etui
Bud: 1 300 kr (12)
Budledare: hampik_
Skanstull
1 Par ljusstakar, höjd 18cm, fylld botten, gravyr, bruksslitage, 830/1000 silver, bruttovikt 437,8g
Bud: 1 800 kr (1)
Budledare: ivanvasquez
Skanstull
Ljusstake Liljan, Ystad Metall, formgivare Ivar Ålenius Björk, höjd 12cm, mässing
Utropspris: 300 kr
Skanstull
Servettring, längd 4,5cm, bredd 2cm, silver 830/1000 Vikt: 17,6 g
Bud: 275 kr (1)
Budledare: elisa_beth_
Skanstull