Utropspris: 10 000 kr
Skanstull
Hänge, längd 37mm, Länna, Sporrong år 1984, 925/1000 silver Vikt: 7,4 g
Utropspris: 125 kr
Skanstull
Armband, ledat, längd 17,5cm, bredd 42mm, 900/1000 silver Vikt: 99,6 g
Utropspris: 2 000 kr
Skanstull
Armband, ledat, längd 19,5cm, bredd 21mm, imporstämplat 830/1000 silver Vikt: 22,4 g
Utropspris: 450 kr
Skanstull
Hänge, defekt ögla, 9K Vikt: 0,5 g
Utropspris: 250 kr
Skanstull
Herrur, Certina, Ø33,6mm, år 1973, manuell, gravyr, 18K med läderband, slitage
Utropspris: 8 800 kr
Skanstull
Damur, Omega, Ø20mm, manuell, gulddoublé/stål, läderband
Bud: 500 kr (1)
Budledare: mhos_21
Skanstull
Utropspris: 500 kr
Skanstull
Armring, Ø70mm, bredd 8,7mm, Hans Hansen, Danmark, importstämpel, 925/1000 silver Vikt: 35,3 g
Bud: 900 kr (1)
Budledare: byron
Skanstull
Utropspris: 400 kr
Skanstull
Brosch med orange sten, längd 57mm, otydlig stämpel, kattfot, 830/1000 silver Vikt: 4,1 g
Bud: 100 kr (1)
Budledare: vica55
Skanstull
Armband, längd 18cm, bred 10mm, A&K, Danmark, 925/1000 silver Vikt: 12,8 g
Bud: 425 kr (11)
Budledare: mjretro
Skanstull
Utropspris: 100 kr
Skanstull
Ring med markasiter och bruna stenar, stl 17½, bredd 17,3mm, 925/1000 silver Vikt: 4 g
Utropspris: 125 kr
Skanstull
Ett örhänge, längd 19mm, skruvlås, Arvo Saarela, Enköping, 830/1000 silver Vikt: 2,4 g
Utropspris: 50 kr
Skanstull
Urkedja, Pansar, längd 28cm, 18K Vikt: 15,3 g
Utropspris: 15 000 kr
Skanstull
Collier, längd 60cm, bredd 3,5mm 18K Vikt: 16,5 g
Utropspris: 16 200 kr
Skanstull
Kedja, Pansar, längd 45,5cm, Balestra, 18K Vikt: 3,7 g
Utropspris: 3 600 kr
Skanstull
Kedja, Pansar, längd 43cm, Balestra, 18K Vikt: 3,3 g
Utropspris: 3 200 kr
Skanstull