Tre släta ringar, graverade, 20K Vikt: 10,7 g
Utropspris: 11 000 kr
Skanstull
Bud: 150 kr (1)
Budledare: elisa_beth_
Skanstull
Utropspris: 1 800 kr
Skanstull
Bud: 450 kr (13)
Budledare: zhao_jeanne
Skanstull
Två kedjor, ett hänge, defekt, silver Vikt: 29,5 g
Bud: 400 kr (1)
Budledare: s1221s
Skanstull
Utropspris: 4 400 kr
Skanstull
Pärlcollier Ø ca 7,5mm, längd 38cm, lås vitguld 18K. Bruttovikt: 29,4g Vikt: 0 g
Utropspris: 700 kr
Skanstull
Bud: 1 200 kr (1)
Budledare: zouzou
Skanstull
Armband doserat med pärlor Ø ca 8,4-9,2mm, längd 18cm, lås 14K. Bruttovikt: 18,3g Vikt: 0 g
Bud: 600 kr (1)
Budledare: zouzou
Skanstull
Bud: 600 kr (1)
Budledare: promis
Skanstull
Ett par manschettknappar 14x20mm, gravyr, repor, 925/1000 silver Vikt: 7,3 g
Bud: 100 kr (1)
Budledare: s1221s
Skanstull
Bud: 700 kr (1)
Budledare: bachir
Skanstull
Bud: 250 kr (1)
Budledare: jumer5812
Skanstull
Bud: 200 kr (1)
Budledare: jumer5812
Skanstull
Klockhus samt klockkedja i metall
Utropspris: 25 kr
Skanstull
Penna, caran d'ache, guldfärgad, Swiss made, inga tillbehör, ingen funktionsgaranti
Bud: 250 kr (1)
Budledare: kalleekdahl
Skanstull
Herrur Certina Ø 34mm, 18K, manuell, gravyr, med armband ej guld, bruksslitage Vikt: 0 g
Utropspris: 7 000 kr
Skanstull
Bud: 5 800 kr (1)
Budledare: ramos123
Skanstull