Hänge Kors, längd ca 39mm, bredd 4,5-18,5mm, 925/1000 silver5 Vikt: 2,4 g
Utropspris: 50 kr
City
Armband Efva Attling Avo, längd ca 18cm, bredd 4-25,5mm, defekt lås, 925/1000 silver Vikt: 13,2 g
Bud: 300 kr (4)
Budledare: evarpen_996
City
Ring Efva Attling From Here To Eternity, stl 17½, bredd 6,5mm, slitage, 925/1000 silver Vikt: 7,7 g
Bud: 125 kr (1)
Budledare: femme
City
Silver del, Ø 31,5mm, finska stämplar, 830/1000 silver Vikt: 5,7 g
Utropspris: 75 kr
City
Bud: 275 kr (1)
Budledare: gbglass
City
Åtta skedar, längd ca 16-23cm, olika modeller, gravyrer, 830/1000 silver Vikt: 444,4 g
Utropspris: 6 400 kr
City
Bud: 350 kr (1)
Budledare: ivanvasquez
City
Utropspris: 825 kr
City
Utropspris: 1 100 kr
City
Tolv kaffeskedar, längd ca 11cm, Hallbergs Guldsmeds Ab C G, år 1954, 830/1000 silver Vikt: 154 g
Utropspris: 2 200 kr
City
Utropspris: 1 400 kr
City
Utropspris: 450 kr
City
Två bordssked, längd ca 17,5cm, Hallbergs Guldsmeds Ab C G, år 1954, 830/1000 silver Vikt: 97,2 g
Utropspris: 1 400 kr
City
Utropspris: 2 200 kr
City
Utropspris: 325 kr
City
Scarf Hermès, Les Tambours, Joachim Metz, ca 90x90cm, mindre fläckar, etui, påse. Vikt: 0 g
Bud: 1 300 kr (1)
Budledare: boxil
City
Utropspris: 1 400 kr
City
Bud: 325 kr (2)
Budledare: bulog29
City