Kedja Cordell, längd ca 74cm, bredd 3mm, haklås, 14K Vikt: 28,7 g
Utropspris: 21 000 kr
City
Hänge Davidsstjärna, längd ca 28mm inkl ögla, bredd 19mm, lagad vid ögla, 14K Vikt: 2,9 g
Utropspris: 2 100 kr
City
Kedja Figaro, längd ca 60,5cm, bredd 2mm, Balestra, 18K Vikt: 7,6 g
Utropspris: 7 200 kr
City
Ett par örhängen, ca 13x8mm, GHA, 18K Vikt: 2 g
Utropspris: 1 900 kr
City
Utropspris: 4 400 kr
City
Armring med berlock fågel, ca 66x58mm, bredd 2mm, ögla i vitmetall, 18K, bruttovikt: 6,1g.
Utropspris: 5 200 kr
City
Ring med vita stenar, skadad, defekt, 18K Vikt: 1,3 g
Utropspris: 1 600 kr
City
Ring med blå syntetisk spinell, stl18½, bredd 3-4,5mm, GHA, 18K Vikt: 2,2 g
Utropspris: 1 900 kr
City
Ett par örhängen creoler, Ø15mm, bredd 2mm, 18K Vikt: 1,1 g
Utropspris: 1 000 kr
City
Utropspris: 2 300 kr
City
Utropspris: 2 000 kr
City
Ett par örhängen vita stenar, ca 16x5,5mm, vitguld, saknar snurrebuss, 14K Vikt: 2,7 g
Utropspris: 2 000 kr
City
Ett udda örhänge med sten, ca 28x7mm, finska stämplar, 14K, bruttovikt: 1,8g Vikt: 1,8 g
Utropspris: 850 kr
City
Kedja Pansar, längd ca 60,5cm, bredd 1,5mm, ojämnheter, slitage, 14K Vikt: 3,8 g
Utropspris: 2 800 kr
City
Diverse guld, saknar stenar, skadade, ojämnheter, defekta, 18K, bruttovikt: 21,1g Vikt: 0 g
Utropspris: 19 000 kr
City
Utropspris: 5 200 kr
City
Diverse guld, skeva, buckliga, defekta, 18K Vikt: 5,2 g
Utropspris: 4 600 kr
City
Ring med diamanter 30 x ca 0,01-0,02ct, stl15, bredd 2-6,5mm, 18K Vikt: 3,5 g
Utropspris: 3 400 kr
City
Diverse guld, bucklig, skeva,defekta, 18K Vikt: 14,2 g
Utropspris: 13 500 kr
City
Kedja Venezia, längd ca 46cm, bredd 1mm, 18K Vikt: 5,2 g
Utropspris: 5 000 kr
City