Bud: 3 000 kr (1)
Budledare: jasminguld
Skanstull
Ring med mönster, stl 18½, bredd 3,4-6,2mm, silver 830/1000 Vikt: 2,3 g
Utropspris: 75 kr
Skanstull
Ring med röd sten, stl 17½, bredd 2,1-6,4mm, sten sned i fattning, 18K Vikt: 2,5 g
Utropspris: 2 300 kr
Skanstull
Armband med odlade pärlor Ø3,6mm, längd 20,5cm, bredd 4,8mm, defekt lås, ostämplad, 18K Vikt: 5,4 g
Utropspris: 4 200 kr
Skanstull
Diverse guld, defekt, gravyr, 18K Vikt: 7,3 g
Utropspris: 7 000 kr
Skanstull
Hänge med camé, längd 23,8mm, bredd 10,5mm, ostämplad, 14K Vikt: 0,9 g
Utropspris: 175 kr
Skanstull
Ring med orange sten, stl 18¼, bredd 2,3-13,9mm, silver 800/1000 Vikt: 2,2 g
Utropspris: 75 kr
Skanstull
Ring, stl 17, bredd 3,5-16mm, saknar sten, repor, silver 925/1000 Vikt: 5,6 g
Utropspris: 100 kr
Skanstull
Armband, längd 20cm, bredd 11mm, ostämplat silver Vikt: 30,6 g
Utropspris: 500 kr
Skanstull
Ett par örhängen creoler med vita stenar, Ø17,5mm, bredd 2,3mm, något skeva, 22K Vikt: 3,6 g
Utropspris: 4 200 kr
Skanstull
Armband Bismarck, längd 19cm, bredd 10,7mm, silver 830/1000 Vikt: 23,8 g
Utropspris: 650 kr
Skanstull
Armband, längd 23,5cm, bredd 27,8mm, ihålig, silver 830/1000 Vikt: 119 g
Utropspris: 2 400 kr
Skanstull
Utropspris: 2 800 kr
Skanstull
Ring med granater, stl 16¾, bredd 2,4-21,6mm, förgyllt silver 925/1000 Vikt: 5,9 g
Bud: 250 kr (1)
Budledare: femme
Skanstull
Collier Kalevala Koru, längd ca 82cm, bredd 3,7mm, hängets mått 51,6x45mm, brons
Utropspris: 175 kr
Skanstull
Kedja, trasig, lås ej i guld, 14K Vikt: 1,6 g
Utropspris: 1 200 kr
Skanstull
Utropspris: 2 100 kr
Skanstull
Ring, stl 18¼, bredd 2mm, gravyr, 20K Vikt: 3,4 g
Utropspris: 3 600 kr
Skanstull
Ring med diamanter 3xca0,05ct, stl 16¼, bredd 1,3-5,5mm, defekt i fattning, 14K Vikt: 1,3 g
Utropspris: 1 000 kr
Skanstull
Diverse guld, gravyr, 18K Vikt: 19,9 g
Utropspris: 19 000 kr
Skanstull