Ring med förgylld mönster dekor, stl18, bredd 5,5mm, slitage, 925/1000 silver Vikt: 2,8 g
Utropspris: 50 kr
City
Diverse silver, defekta, 925/1000 silver, bruttovikt: 19,2g.
Utropspris: 275 kr
City
Hänge med abaloneskal, längd ca 20mm inkl ögla, bredd 11mm, 925/1000 silver Vikt: 1,9 g
Utropspris: 25 kr
City
Hänge med månsten, längd ca 27mm, bredd 11mm, skadad sten, 925/1000 silver Vikt: 3,6 g
Bud: 25 kr (1)
Budledare: mona67
City
Kedja Figaro, längd ca 55cm, bredd 13mm, Italien, utbytt lås, 925/1000 silver Vikt: 84,4 g
Utropspris: 1 400 kr
City
Mynt Republik Österreich 2013 Wiener Philharmoniker, Ø 37mm, repig, 999/1000 silver Vikt: 31,1 g
Bud: 650 kr (2)
Budledare: mark2
City
Diverse silver, defekta, 830/1000 silver, bruttovikt: 9,6g.
Utropspris: 125 kr
City
Utropspris: 450 kr
City
Collier med markasiter, längd ca 36-42cm, bredd 1-6mm, silver Vikt: 16 g
Bud: 250 kr (1)
Budledare: mrahatt
City
Ring, stl18, bredd 9-18mm, höjd 13mm, Maria Silver, Uppsala, år 1988, 925/1000 Vikt: 8,3 g
Bud: 150 kr (1)
Budledare: avicii
City
Hänge, längd ca 24mm inkl ögla, bredd 16mm, David Anderson Norway, 925/1000 silver Vikt: 4,6 g
Bud: 100 kr (1)
Budledare: rabarber
City
Utropspris: 500 kr
City
Armband stelt, innermått 62x48mm, bredd 4mm, öppningsbart, repig, 925/1000 silver Vikt: 27,9 g
Utropspris: 450 kr
City
Utropspris: 75 kr
City
Utropspris: 175 kr
City
Fickur savonett, Ø 52mm, manuell, boettnr 821670, defekt, 800/1000 silver, 83,5g Vikt: 0 g
Utropspris: 300 kr
City
Diverse guld, defekta, gravyrer, 18K Vikt: 8,4 g
Utropspris: 7 800 kr
City
Ring med rubin samt diamant 1 x ca 0,02ct, stl17¾, bredd 1,5-8mm, tvåfärgad, 14K Vikt: 2,5 g
Utropspris: 1 900 kr
City