Träffar: 3705   « Föregående 1 ... 180 181 [182] 183 184 ... 186 Nästa »

Karaff, 1liter, höjd 30cm, Essence, Alfredo Häberli, 2001, etikettmärkt, mörkgrått glas, originalkartong. Nypris ca 1300kr. Skickas med paket.

Karaff, 1liter, höjd 30cm,...

Figurin, tomte röd Glader, höjd 11cm, etikettmärkt Rolf Berg, Torshälla, glaserat lergods Skickas med paket.

Figurin, tomte röd Glader,...

Figurin, Tomtebarnkör, röd, höjd ca 11cm, bredd 10,5cm, etikettmärkt Rolf Berg, Torshälla, glaserat lergods Skickas med paket.

Figurin, Tomtebarnkör, rö...

Solglasögon, Emporio Arman...

6 gafflar, 6 knivar, 7 skedar, längd 19-21cm, Guldi, Nils Johan, design Sonja Katzin, rostfritt stål med guldpläterad dekor, repor på blad Skickas med paket.

Tavla, färgoffset med bit ...

Violin, Reghin Vioara #743-06 Standard size 4/4, Romania 1996, lösa strängar, med stråke i hårt fodral Skickas med postpaket.

Sex snapsglas Clown, Anne Nilsson för Orrefors, ca 18,5cm, signerade, etikettmärkta Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Två Tallrikar, Katt, Rosin...

Två Tallrikar, Katt, Rosina Wachtmeister för Goebel, fyrklövern, Ø 21-27cm, numrerad 9. Vikt: 0 g Skickas med paket.

Två Tallrikar, Katt, Rosin...

Två Tallrikar, Katt, Rosina Wachtmeister för Goebel, fyrklövern, Ø 21-27cm, numrerad 3. Vikt: 0 g Skickas med paket.

Två Tallrikar, Katt, Rosin...

Två Tallrikar, Katt, Rosina Wachtmeister för Goebel, fyrklövern, Ø 21-27cm, numrerad 11. Vikt: 0 g Skickas med paket.

Två Tallrikar, Katt, Rosin...

Kanna Taktil, Maria Olofsson för Rörstrand, koboltblå, ca 24cm, bruksskick Vikt: 0 g

Figurin Kvinna med barn , Lisa Larson för Gustavsberg, K-Studior, höjd ca 47cm, smärre nagg på en axel, stengods. Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Skål Savoy, Alvar Aalto för Iittala, ca 4cm, bredd ca 14cm, klarglas, etikettmärkt Vikt: 0 g

Skål Savoy, Alvar Aalto f...

Vas Studio Collection, Susanne Öhlén för Rörstrand, ca 15 cm, signerad, skickas med paket. Vikt: 0 g

Bålskål med slev, Orrefors, ca 20cm, Ø ca 27cm, klarglas, bruksskick, etikettmärkt, slev i plast, repig, sliten Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Bålskål med slev, Orrefor...

Ishink, Kosta Boda, trähandtag, höjd inkl handtag ca 21cm, Ø ca 12cm, något skadat handtag Vikt: 0 g Skickas med paket.

Ishink, Kosta Boda, trähan...