Ring med vita stenar, stl 16¾, bredd 2,4-5,8mm, bucklor, 18K Vikt: 1,1 g
Utropspris: 1 000 kr
Skanstull
2 Ringar, stl 16 och 18¾, gravyr, 18K Vikt: 5,3 g
Utropspris: 5 000 kr
Skanstull
Ring med mönster, stl 15¼, bredd 2,2-26mm, uppklippt skena, 18K Vikt: 1,7 g
Utropspris: 1 600 kr
Skanstull
Hänge med orange sten, längd 23,3mm, bredd 13mm, 18K Vikt: 1 g
Utropspris: 650 kr
Skanstull
Kedja Pansar, längd 54,5cm, bredd 1,8mm, 18K Vikt: 7 g
Utropspris: 6 600 kr
Skanstull
Collier, längd 54cm, bredd 4,6mm, av i länk, ostämplad, 14K Vikt: 11,3 g
Utropspris: 8 400 kr
Skanstull
Armband, längd ca 18cm, bredd 18,6mm, säkerhetskedja, silver 800/1000 Vikt: 23,4 g
Utropspris: 450 kr
Skanstull
Kedja Pansar, längd 44cm, bredd 0,9mm, 8K Vikt: 1,3 g
Bud: 550 kr (1)
Budledare: izabella_f
Skanstull
Ring med syntetisk smaragd, stl 15¾, bredd 1,6-5mm, vitguld, 9K Vikt: 1,9 g
Utropspris: 900 kr
Skanstull
Armband med vita stenar, längd 16,5cm, bredd 6mm, repor, ostämplad, 14K Vikt: 7,3 g
Utropspris: 5 400 kr
Skanstull
Kedja Singapore, ställbar längd 42 och 45cm, bredd 1,1mm, 18K Vikt: 1,2 g
Utropspris: 1 100 kr
Skanstull
Hänge med vit sten, längd 9,8mm, bredd 8mm, GHA, 18K Vikt: 0,9 g
Utropspris: 375 kr
Skanstull
Kedja Venezia, längd 45,5cm, bredd 1mm, 18K Vikt: 4,1 g
Utropspris: 3 800 kr
Skanstull
Ring med diamanter 2xca0,01-0,02ct, stl 17¼, bredd 1,5-5,3mm, 18K Vikt: 2,4 g
Utropspris: 2 300 kr
Skanstull
Hänge med blå och vita stenar, längd 15,5mm, bredd 9,1mm, 18K Vikt: 0,8 g
Bud: 750 kr (1)
Budledare: fatima_2024
Skanstull
Armband med odlade pärlor Ø7,6-8,1mm, ej knutet, lås i 18K Vikt: 17,7 g
Utropspris: 1 000 kr
Skanstull
Utropspris: 600 kr
Skanstull
Armband Cordell, längd 20cm, bredd 2,7mm, 18K Vikt: 2 g
Bud: 1 900 kr (1)
Budledare: faranak
Skanstull
Ett par örhängen med vita stenar, Ø5,2mm, 18K Vikt: 0,7 g
Utropspris: 650 kr
Skanstull
Hänge med röd sten, längd 22,5mm, bredd 16,9mm, 18K Vikt: 1,2 g
Utropspris: 1 100 kr
Skanstull