Collier Kalevala Koru, längd ca 82cm, bredd 3,7mm, hängets mått 51,6x45mm, brons
Utropspris: 175 kr
Skanstull
Kedja, trasig, lås ej i guld, 14K Vikt: 1,6 g
Utropspris: 1 200 kr
Skanstull
Utropspris: 2 100 kr
Skanstull
Ring, stl 18¼, bredd 2mm, gravyr, 20K Vikt: 3,4 g
Utropspris: 3 600 kr
Skanstull
Ring med diamanter 3xca0,05ct, stl 16¼, bredd 1,3-5,5mm, defekt i fattning, 14K Vikt: 1,3 g
Utropspris: 1 000 kr
Skanstull
Diverse guld, gravyr, 18K Vikt: 19,9 g
Utropspris: 19 000 kr
Skanstull
Klackring med svart sten, stl 19¾, bredd 3,7-15,2mm, repor på sten, 18K Vikt: 7,8 g
Utropspris: 6 600 kr
Skanstull
Ring, stl 16, bredd 3,4mm, gravyr, skev, silver 830/1000 Vikt: 1,5 g
Utropspris: 25 kr
Skanstull
Kedja Pansar, längd 45cm, bredd 0,9mm, 18K Vikt: 1,7 g
Utropspris: 1 600 kr
Skanstull
Utropspris: 1 500 kr
Skanstull
Ring med röd sten, stl 14¾, bredd 3,2-11mm, 18K Vikt: 2 g
Utropspris: 1 700 kr
Skanstull
Ring med ljusblå sten, stl 14¾, bredd 3,1-4,2mm, 18K Vikt: 2 g
Utropspris: 1 700 kr
Skanstull
3 Ringar med stenar, skeva, 18K Vikt: 6,4 g
Utropspris: 6 000 kr
Skanstull
Ring med blå sten, stl 17½, bredd 1,8-18mm, 14K Vikt: 4,1 g
Utropspris: 2 700 kr
Skanstull
Brosch med delvis borstad dekor, längd 38,8mm, bredd 24,8mm, detaljer i vitguld, 18K Vikt: 8,3 g
Utropspris: 7 800 kr
Skanstull
Ring med vit sten, stl 18, bredd 1,8-5,8mm, 18K Vikt: 2 g
Utropspris: 1 900 kr
Skanstull
Ring med vit sten, stl 19, bredd 2-7mm, 18K Vikt: 2 g
Utropspris: 1 900 kr
Skanstull
Ring med diamant 1xca0,01ct åttkantslipad, stl 16¾, bredd 1,7mm, 18K Vikt: 1,1 g
Utropspris: 1 000 kr
Skanstull
Hänge med lila sten, längd 30,4mm, bredd 19,8mm, arabiska stämplar, 12K Vikt: 4,7 g
Utropspris: 2 400 kr
Skanstull
Utropspris: 2 100 kr
Skanstull