Diverse guld, defekt, stenar, 9K Vikt: 1,5 g
Utropspris: 450 kr
Skanstull
Diverse guld, defekt, 18K Vikt: 1,4 g
Utropspris: 1 300 kr
Skanstull
Ett par örhängen med odlade pärlor Ø10,5mm, vitguld, 18K Vikt: 6 g
Utropspris: 3 000 kr
Skanstull
Ring med diamant 1xca0,32ct, stl 18, bredd 2,6-13,6mm, detalj i vitguld, 18K Vikt: 3,3 g
Bud: 3 600 kr (1)
Budledare: jasminguld
Skanstull
Bud: 4 000 kr (1)
Budledare: jasminguld
Skanstull
Ring, stl 16½, bredd 2,1mm, vitguld, 18K Vikt: 2,6 g
Utropspris: 2 500 kr
Skanstull
Ring med röd sten, stl 17¾, bredd 1,2-9mm, slitage på sten, 14K Vikt: 2,7 g
Utropspris: 1 900 kr
Skanstull
Diverse guld, stenar, defekt, del i silver, 18K Vikt: 12,4 g
Utropspris: 10 500 kr
Skanstull
Utropspris: 2 100 kr
Skanstull
Utropspris: 4 000 kr
Skanstull
Collier, längd 37,5cm, bredd 21,6mm, silver 835/1000 Vikt: 27,2 g
Bud: 600 kr (2)
Budledare: avicii
Skanstull
Bud: 475 kr (1)
Budledare: batate77
Skanstull
Bud: 550 kr (1)
Budledare: trollodjuret
Skanstull
Diverse silver, tygband, defekt, silver 830/1000 Vikt: 48,3 g
Utropspris: 800 kr
Skanstull
Ring med förgylld detalj, stl 15½, bredd 3,7-14mm, stämplad HP, silver 925/1000 Vikt: 16,4 g
Utropspris: 400 kr
Skanstull
Armband Pandora med berlocker, längd ca 18cm, bredd 3-14mm, silver 925/1000 Vikt: 67,9 g
Utropspris: 1 700 kr
Skanstull