Två fat, Bing & Gröndal, Blå Måsen, porslin, nr 332, Ø10cm, andra sortering Skickas med paket.
Utropspris: 25 kr
Skanstull
Utropspris: 50 kr
Skanstull
Utropspris: 475 kr
Skanstull
Fat, Bing & Gröndal, Blå Måsen, porslin, nr 349, 18x11,5cm, andra sortering Skickas med paket.
Utropspris: 25 kr
Skanstull
Utropspris: 700 kr
Skanstull
Tandpetarställ, Bing & Gröndal, Blå Måsen, porslin, nr 369, höjd 6,5cm, andra sortering
Bud: 25 kr (1)
Budledare: jaamar
Skanstull
Stelt armband med mönster, innerdiameter 60x54mm, bredd 23,4mm, silver 835/1000 Vikt: 61,4 g
Utropspris: 1 000 kr
Skanstull
Ett par örhängen med odlade pärlor Ø6,2mm, saknar snurrebussar, 18K Vikt: 1 g
Utropspris: 600 kr
Skanstull
Ett par örhängen creoler, Ø17,5mm, bredd 3mm, bucklor, 18K Vikt: 1 g
Utropspris: 950 kr
Skanstull
Ett par örhängen, längd 19,8mm, bredd 8,7mm, 18K Vikt: 1,5 g
Utropspris: 1 400 kr
Skanstull
Utropspris: 1 600 kr
Skanstull
Kedja Pansar, längd 38cm, bredd 1,2mm, 18K Vikt: 2,7 g
Utropspris: 2 600 kr
Skanstull
Armband Thomas Sabo, längd 17,5cm, bredd 4,7-9,5mm, flätat läder, silver 925/1000 Vikt: 11 g
Utropspris: 150 kr
Skanstull
6 Skedar, längd 12cm, delvis förgyllt, Finland, silver 830/1000 Vikt: 60,1 g
Utropspris: 1 000 kr
Skanstull
12 Skedar med rosdekor, längd 12cm, delvis förgyllt, Finland, silver 830/1000 Vikt: 123,4 g
Utropspris: 2 000 kr
Skanstull
Ett par örhängen, Ø9,5mm, 18K Vikt: 1,4 g
Utropspris: 1 300 kr
Skanstull
Hänge, defekt, bucklor, 18K Vikt: 0,3 g
Utropspris: 275 kr
Skanstull
Ett par örhängen kulor, Ø4,9mm, saknar snurrebussar, 14K Vikt: 0,4 g
Utropspris: 300 kr
Skanstull
Utropspris: 50 kr
Skanstull