Diverse silver, tygband, defekt, silver 830/1000 Vikt: 48,3 g
Utropspris: 800 kr
Skanstull
Ring med förgylld detalj, stl 15½, bredd 3,7-14mm, stämplad HP, silver 925/1000 Vikt: 16,4 g
Utropspris: 400 kr
Skanstull
Armband Pandora med berlocker, längd ca 18cm, bredd 3-14mm, silver 925/1000 Vikt: 67,9 g
Utropspris: 1 700 kr
Skanstull
Ett par solglasögon, Saint Laurent SL 422-001, EOZFN05960, bågar i gulmetall, repor, originalfodral
Utropspris: 600 kr
Skanstull
Collier Bismarck, längd 42cm, bredd 6,8mm, lös låsåtta, silver 925/1000 Vikt: 24,9 g
Utropspris: 650 kr
Skanstull
Utropspris: 175 kr
Skanstull
Kedja, längd 62cm, bredd 2,7mm, defekt lås, 925/1000 Vikt: 13,2 g
Utropspris: 250 kr
Skanstull
11 Skedar, längd 11-12cm, en udda modell, gravyr, silver 830/1000 Vikt: 123 g
Utropspris: 2 000 kr
Skanstull
2 Skedar Norsk modell, längd 10,5cm, numrerade 317, silver 830/1000 Vikt: 30,3 g
Utropspris: 500 kr
Skanstull
Ring, stl 18½, bredd 3,9mm, gravyr, 18K Vikt: 3,7 g
Utropspris: 3 600 kr
Skanstull
Utropspris: 2 300 kr
Skanstull
Bud: 4 200 kr (1)
Budledare: pantarej
Skanstull
Utropspris: 400 kr
Skanstull
Utropspris: 4 400 kr
Skanstull
Utropspris: 3 400 kr
Skanstull
Utropspris: 300 kr
Skanstull
Kedja Cordell, längd 45,5cm, bredd 2,6mm, vitguld, GHA, 18K Vikt: 4,1 g
Utropspris: 4 000 kr
Skanstull
Bud: 2 300 kr (2)
Budledare: oanageorgiana
Skanstull
Bud: 650 kr (1)
Budledare: merlinda77
Skanstull
Fat Stig Lindberg, Pynta, Gustavsberg 1960-tal, 12,5x12,5cm, porslin, krackeleringar
Utropspris: 300 kr
Skanstull