Träffar: 4630 « Föregående 1 ... 230 231 [232]
Ring, stl 19½, bredd 6mm, mittendel i monel, gravyr, 18K Vikt: 7,4 g
Utropspris: 2 800 kr
Solna
Ringar, två stycken, stl 19½ samt 19¾, vitguld, gravyrer, behov av omrodiering,18K Vikt: 8,2 g
Utropspris: 7 800 kr
Solna
Servettringar, två stycken, bucklor, gravyr, silver 835-925/1000 Vikt: 65,7 g
Utropspris: 1 100 kr
Solna
Bud: 300 kr (1)
Budledare: aga2017
Solna
Saltkar, två stycken, Musselmalet, Royal Copenhagen, Danmark, numrerad: 1/2128, längd 7cm, porslin
Bud: 300 kr (1)
Budledare: aga2017
Solna
« Föregående 1 ... 230 231 [232]