Utropspris: 8 200 kr
Luleå
Ring diamanter 7 x ca 0,05ct, stl 17¼, vitguld, 18K Vikt: 4,3 g
Utropspris: 4 400 kr
Luleå
Örhängen 18mm, 17mm, 925/1000 silver Vikt: 3,3 g
Utropspris: 75 kr
Luleå
Damur Tissot Seastar, repigt plexiglas, står still, armband X-länk, 18K, bruttovikt 23,2g
Utropspris: 18 500 kr
Luleå
Hänge Finska lejonet 22mm, 9,9mm, 14K Vikt: 0,6 g
Utropspris: 500 kr
Luleå
Kedja Pansar doublé 53,5cm, 1,2mm, 925/1000 silver Vikt: 2 g
Bud: 50 kr (1)
Budledare: femme
Luleå
Lös diamant 1 x ca 0,18ct W (H) VS Vikt: 0 g
Utropspris: 900 kr
Luleå
Lös diamant 1 x ca 0,15ct W (H) VS Vikt: 0 g
Utropspris: 600 kr
Luleå
Lös diamant 1 x ca 0,10ct W (H) P, stor nagg Vikt: 0 g
Bud: 50 kr (1)
Budledare: nomonkeybizz
Luleå
Kejsarkedja 62cm, ca 5mm, saknar länkar, skevt lås, 925/1000 silver Vikt: 74,6 g
Utropspris: 1 500 kr
Luleå
Kedja Singapore 45cm, ca 2mm, 925/1000 silver Vikt: 2,2 g
Utropspris: 50 kr
Luleå
Hänge häst 15mm, 11mm, 830/1000 silver Vikt: 0,7 g
Bud: 25 kr (1)
Budledare: ramo04
Luleå
Hänge Fiskarna 22mm, ca 16mm, Alton, 925/1000 silver Vikt: 0,9 g
Utropspris: 25 kr
Luleå
Två hängen ihoplödda sol och måne, 30mm, 21,5mm, 925/1000 silver Vikt: 2,5 g
Bud: 50 kr (1)
Budledare: ramo04
Luleå
Utropspris: 100 kr
Luleå
Hänge medaljong rosor 22,mm, 16,4mm, saknar stämplar, 830/1000 silver Vikt: 2,2 g
Bud: 50 kr (1)
Budledare: ramo04
Luleå
Ring stl 16½, 925/1000 silver Vikt: 3,2 g
Bud: 75 kr (1)
Budledare: ramo04
Luleå
Diverse defekt silver, gravyr, 830-835/1000 silver Vikt: 7,9 g
Utropspris: 150 kr
Luleå
Diverse defekt silver, gravyr, stenar, 925/1000 silver Vikt: 32,2 g
Utropspris: 600 kr
Luleå
Kedja med hänge Finn Feelings, 42,5-48cm, 1,7mm, hänget 17mm x 13mm, 925/1000 silver Vikt: 7,5 g
Utropspris: 200 kr
Luleå