Ring stl 20½, sliten, repig, 925/1000 silver Vikt: 10,7 g
Bud: 200 kr (1)
Budledare: premari
Luleå
Udda örhänge med skruvfattning, 30mm, hänge 830/1000, skruvdel 925/1000 silver Vikt: 2 g
Utropspris: 50 kr
Luleå
Udda örhänge med skruvfattning, saknar sten/pärla, kattfot 830/1000 silver Vikt: 0,5 g
Utropspris: 25 kr
Luleå
Ring turkos stl 15, 925/1000 silver Vikt: 4,9 g
Bud: 100 kr (1)
Budledare: nomonkeybizz
Luleå
Brosch turkoser 37mm x 36mm, saknar stämplar Vikt: 17,2 g
Utropspris: 325 kr
Luleå
Utropspris: 9 000 kr
Luleå
Bud: 14 000 kr (6)
Budledare: jakziel
Luleå
Ring ametist stl 19, slitet mönster, kattfot 18K Vikt: 4,5 g
Utropspris: 4 400 kr
Luleå
Ring vita stenar en saknas stl 16¾, kattfot 18K Vikt: 2,8 g
Utropspris: 2 800 kr
Luleå
Utropspris: 9 000 kr
Luleå
4 Bordsgafflar modell Prins Albert, 18cm, AB Gense, kattfot 830/1000 silver Vikt: 189,4 g
Utropspris: 3 600 kr
Luleå
Kniv med stålblad modell Prins Albert, 21cm, AB Gense, kattfot 830/1000 silver Vikt: 73,9 g
Utropspris: 500 kr
Luleå
6 Kaffeskedar modell Snäck, 11,5cm, 830/1000 silver Vikt: 55,7 g
Utropspris: 1 100 kr
Luleå
Gaffel 11,5cm modell Snäck, 830/1000 silver Vikt: 8,2 g
Utropspris: 175 kr
Luleå
Sked modell Tornedal, gravyr, Mema, kattfot 830/1000 silver Vikt: 26 g
Utropspris: 500 kr
Luleå
Herrur Omega 14K manuell Ø33,5mm, svag gravyr, armband i stål
Utropspris: 7 000 kr
Luleå
6 Vinglas Orrefors Kristall 16,5cm Ø8,5cm, modell Karolina, design Gunnar Cyrén
Utropspris: 600 kr
Luleå
Utropspris: 75 kr
Luleå