4 st udda figurer, Byggare Bob, Hunden Max, Kattpojken, drake, färgbortfall
Bud: 25 kr (1)
Budledare: pinoo
Luleå
Korstågsriddare / Tempelriddare med svärd och sköld, 17cm, filtad botten, färgbortfall
Bud: 75 kr (4)
Budledare: pinoo
Luleå
Figur Arnold Schwarzenegger som terminator, 16cm, skramlar, färgbortfall
Bud: 25 kr (1)
Budledare: foxen23
Luleå
Glasögonbågar Hugo Boss HG 21 56¤16-145 utan glas, nyskick
Utropspris: 400 kr
Luleå
Sked 20,5cm, gravyr, kattfot 830/1000 silver Vikt: 51,7 g
Utropspris: 1 000 kr
Luleå
Kaffesked 12cm, Guldsmedsaktiebolaget I Stockholm, kattfot 830/1000 silver Vikt: 13,1 g
Utropspris: 250 kr
Luleå
Kaffesked 11,5cm, "Norway 40GR.", gravyr Vikt: 9,6 g
Utropspris: 175 kr
Luleå
Servettring defekt, gravyr, kattfot 830/1000 silver Vikt: 14,7 g
Utropspris: 275 kr
Luleå
Bud: 200 kr (1)
Budledare: kovim20
Luleå
Utropspris: 350 kr
Luleå
Kamerablixt Nikon speed light SB-700 med fodral, fungerar
Utropspris: 400 kr
Luleå
Utropspris: 650 kr
Luleå
Armring Ø75mm, bredd 7,4mm, 21K Vikt: 12,4 g
Utropspris: 14 500 kr
Kista
Kedja 53,5cm, ojämna länkdelar, slitage, 22K Vikt: 6,3 g
Utropspris: 7 600 kr
Kista
Ett par örhängen, 25mm, 23K Vikt: 2,7 g
Utropspris: 3 400 kr
Kista
Ett udda örhänge med vit sten, 50mm, saknar lås, GHA, 18K Vikt: 0,3 g
Utropspris: 300 kr
Kista
Ring med diamanter totalt ca 0,06ct, stl 17¾, 18K Vikt: 2,8 g
Utropspris: 2 800 kr
Kista
Utropspris: 2 300 kr
Kista
Hänge krucifix, 37x20mm, 18K Vikt: 1,3 g
Utropspris: 1 300 kr
Kista