Träffar: 4837 « Föregående 1 ... 240 241 [242]
Ett par ljusstakar Festivo Timo Sarpaneeva Iittala, höjd ca 12cm
Bud: 225 kr (1)
Budledare: dannyr
Kista
Ljusstake Festivo Timo Sarpaneeva Iittala, höjd ca 12cm.
Utropspris: 150 kr
Kista
Ljusstake Festivo Timo Sarpaneeva Iittala, höjd ca 8cm.
Bud: 75 kr (1)
Budledare: dannyr
Kista
Herrur Tissot, 18K, quartz, Ø33mm, skinnarmband defekt 24cm, gravyr
Utropspris: 8 800 kr
Kista
Ring med dekor, stl: 17¼, bredd 3,5mm, gravyr, 18K. Vikt: 1,6 g
Utropspris: 1 600 kr
Kista
Bud: 375 kr (4)
Budledare: evawiberg
Kista
Bud: 750 kr (1)
Budledare: fatiha
Kista
Sockertång, 9,5cm, tillverkad år 1957 av Persson Aktiebolag C O, silver Vikt: 21 g
Utropspris: 400 kr
Kista
Sockertång, 77mm, bruksslitage, silver Vikt: 9,9 g
Utropspris: 175 kr
Kista
Bägare tillverkad av Waleby Ab Juvelerare Oskar år 1969, höjd ca 6cm, silver Vikt: 76 g
Utropspris: 1 400 kr
Kista
Ring stl 21, skev skena, 14K Vikt: 3,6 g
Utropspris: 2 800 kr
Kista
Tolv Sameskedar, 10cm, bruksskick, Silver Vikt: 144,5 g
Utropspris: 2 700 kr
Kista
Brosch 30x35mm, silver Vikt: 8,3 g
Utropspris: 175 kr
Kista
Mynt 20kr minnesmynt 1980 Carl Gustaf XVI, Ø36mm, silver Vikt: 27 g
Utropspris: 500 kr
Kista
Mynt 100kr Sveriges riksdag, Helge Andesholmen 1983, Ø31mm, bruksskick, 925/1000 silver Vikt: 15,8 g
Utropspris: 300 kr
Kista
« Föregående 1 ... 240 241 [242]