Auktion pågår nu, 76 st utrop

Träffar: 4166   « Föregående 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 209 Nästa »

Ett par örhänge med lila samt vita stenar, 11x11mm, 14K Vikt: 1,2 g

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8790

1 100 kr

Budledare: boch72 Antal bud: 4

Guld / Örhängen Göteborg Mölndal

Stänger: 2026-01-25 11:13:00

Ett par örhängen med vita samt bruna stenar, 11x11mm, 14K Vikt: 1,8 g

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8791

1 300 kr

Budledare: melinda1987 Antal bud: 1

Stänger: 2026-01-25 11:13:30

Halskedja Bismarck, längd 62cm, bredd 5mm, 14K Vikt: 26,8 g

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8792

20 000 kr

Guld / Kedjor & collier Göteborg Mölndal

Stänger: 2026-01-25 11:14:00

Ett par örhängen 20x10mm,14K Vikt: 2,3 g

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8793

1 700 kr

Stänger: 2026-01-25 11:14:30

Diverse guld, defekt/slitet, 14K Vikt: 11,8 g

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8794

8 800 kr

Guld / Övrigt Göteborg Mölndal

Stänger: 2026-01-25 11:15:00

Hänge rödguld/vitguld, 21x12mm, 14K Vikt: 1,3 g

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8795

950 kr

Guld / Hängen & berlocker Göteborg Mölndal

Stänger: 2026-01-25 11:15:30

Ring rödguld/vitguld, stl ca 16, bredd 3-11mm, 14K Vikt: 2 g

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8796

1 500 kr

Budledare: aurona03_ Antal bud: 1

Guld / Ringar Göteborg Mölndal

Stänger: 2026-01-25 11:16:00

Diverse guld, defekt/gravyr, 18K Vikt: 15,4 g

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8797

14 500 kr

Stänger: 2026-01-25 11:16:30

Diverse silverbestick med slitage, delvis gravyr, silver 830-925/1000 Vikt: 597,7 g

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8798

12 000 kr

Silver / Bestick Göteborg Mölndal

Stänger: 2026-01-25 11:17:00

Sigillstamp med Agat samt silver, längd 9 cm, troligen 1900-talets första hälft, sigill med gravyr, silver 830/1000 Vikt: 32,6 g

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8799

Silver / Övrigt Göteborg Mölndal

Stänger: 2026-01-25 11:17:30

Diverse silver, Manschettknappar, slipshållare silver 830-925/1000 Vikt: 73,9 g

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8800

1 300 kr

Stänger: 2026-01-25 11:18:00

Kedja Pansar 70cm bredd 4mm, med slitage, otydliga stämplar silver 830/1000 Vikt: 29,6 g

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8801

500 kr

Silver / Kedjor & collier Göteborg Mölndal

Stänger: 2026-01-25 11:18:30

Medalj Sveriges Hemvärn Carl XVI Gustaf 26x86mm inklusive bandet, Sporrong, förgylld silver 830/1000 Vikt: 20,5 g

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8802

Stänger: 2026-01-25 11:19:00

3st Minnesmedaljer Astrid Lindgren Sverige 1907-2002, Emil i Lönneberga, Karlsson, Saltkråkan Ø38,5mm, silver, 999/1000, med plastetui Vikt: 81,2 g

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8803

Stänger: 2026-01-25 11:19:30

Minnesmynt, "Kastpenning", Ø31mm, Carl XVI Gustaf Silvia 19 juni 1976, Carl XIV Johan Desideria, utgiven av Sporrong, silver  Vikt: 21,6 g

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8804

Stänger: 2026-01-25 11:20:00

Pin längd 6cm 18K Vikt: 1,5 g

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8805

1 400 kr

Guld / Broscher Göteborg Mölndal

Stänger: 2026-01-25 11:20:30

Mynt Halv 1/2 Sovereign Victoria I Storbritannien 1893 Ø19mm 21,6K (900/1000)  Vikt: 3,9 g

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8806

4 600 kr

Budledare: alex1 Antal bud: 1

Stänger: 2026-01-25 11:21:00

Herrur IWC International Watch co Flatline 18K, Ø34mm, Schaffhausen,  boett nr 2332944, quartz (går ej troligen batteribyte), datum, guld i boett, läderband med hårt slitage, glaset med repor boett med slitage, med origianletui (med slitage) bruttovikt 36,2g

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8807

Klockor / Herrur Göteborg Mölndal

Stänger: 2026-01-25 11:21:30

Citizen Promaster Diver 200M Ø42mm ref nr. 5810-F80014 TA snr. 20807821 repor, går ej (möjligt servicebehov), repor på glas, med tygband (GUL), boett med slitage

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8808

Stänger: 2026-01-25 11:22:00

Herrur Posseidon Ø41mm boett nr 980.006 /676, gummiband, repor på glas samt dykring, något trög krona, quartz (går ej troligen servicebehov) datum

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8809

Stänger: 2026-01-25 11:22:30