Auktion pågår nu, 188 st utrop

Träffar: 3881   « Föregående 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 195 Nästa »

Elgitarr, Hellstone, vitlackerad, repor samt stötskador, blå fläckar, saknar baklucka, gitarr strängad i omvänd ordning, mjukt fodral,  Skickas med Bussgods eller PostNord

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48347

Musikinstrument / Stränginstrument Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-15 11:33:30

Akustisk gitarr, Levin L40 Satin, serienr:7073918577, nylonsträngad, repor, stötmärken, mjukt fodral,  Skickas med Bussgods eller PostNord

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48348

Stänger: 2026-01-15 11:34:00

Reservoarpenna 14K Sheaffer Life Time, made in USA, slitage, inga tillbehör

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48349

600 kr

Budledare: tant_gredelin Antal bud: 1

Övrigt Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-15 11:34:30

Elgitarr, Squier Telecaster Standard by Fender, Indonesien, SN: IC 00026281, plasthatt till switch saknas, repor, stötskador, hardcase passar ej gitarren,  Skickas med Bussgods eller PostNord

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48350

Stänger: 2026-01-15 11:35:00

Herrur, Omega Seamaster, Ø34,5mm, 14K, kvarts, boettnr: 1181, 1964010, cal. 1342, datum, repigt plexiglas, gravyr, batteri krävs, batterifäste saknas, defekt urverk, utan band, inga tillbehör, Bruttovikt: 32,4g.

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48351

Klockor / Herrur Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-15 11:35:30

Herrur Oris Classic Date, Ø42mm, automat, stål, ref:7594, SN: 27-50374, datum, läderband ej original, inga tillbehör.

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48352

Klockor / Herrur Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-15 11:36:00

Armbandsur Omega X Swatch Mission to Saturn, bioceramic, Ø40mm, quartz, kronograf, velcro-band, extra gummiband, repigt glas, batteribyte krävs, manual, certifikat Augusti -22, originalbox

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48353

Klockor / Herrur Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-15 11:36:30

Armbandsur G-shock, Ø40mm, ref GMA-P2100, kvarts, turkos, inga tillbehör.

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48354

225 kr

Budledare: james007 Antal bud: 2

Klockor / Övrigt Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-15 11:37:00

Kedja Pansar 71,5cm, bredd 1,7mm, defekt, kedja av, 925/1000 silver,  Vikt: 6,2 g

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48355

100 kr

Silver / Kedjor & collier Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-15 11:37:30

Litografi Göran Hahne, Statdsmotiv, signerad, numrerad 205/360, motivets mått36x27cm, rammått 48x41cm, stötmäken, smuts,  Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48356

Konst & antikviteter / Grafik Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-15 11:38:00

Ljuslykta Kivi, design Heikki Orvola, Iittala/Marimekko, etikettmärkt och märkt marimekko, höjd ca 6cm, Ø6,5cm,  Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48357

Keramik, porslin & glas / Övrigt Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-15 11:38:30

Coaster / Glasunderlägg Kastehelmi, IIttala, Oiva Toikka, Ø8,5cm, klarglas,

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48358

25 kr

Budledare: eltita Antal bud: 1

Stänger: 2026-01-15 11:39:00

Skål Saara Arabia Finland, design Anja Jaatinen-Winqvist, höjd ca 6,5cm, Ø ca 15cm, porslin, bruksskick,  Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48359

Keramik, porslin & glas / Vaser & skålar Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-15 11:39:30

4 Fat Saara Arabia Finland, design Anja Jaatinen-Winqvist, Ø ca 15,7cm, bruksskick, Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48360

Keramik, porslin & glas / Tallrikar & fat Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-15 11:40:00

2 Skålar med lock Saara Arabia Finland, design Anja Jaatinen-Winqvist, höjd inkl lock ca 8cm, bruksskick, Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48361

Stänger: 2026-01-15 11:40:30

Gräddsnipa Saara Arabia Finland, design Anja Jaatinen-Winqvist, höjd 9cm,  Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48362

100 kr

Budledare: sirin Antal bud: 4

Stänger: 2026-01-15 11:41:00

Etsning / Fotopolymer "'Cracking Dawn' Cecilia Uhlin, signerad, 2016, rammått 63x55cm, bildmått 50x42cm, ram med lätt slitage,   Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48363

Stänger: 2026-01-15 11:41:30

Armband plattor med emalj, längd ca 19,5cm, bredd ca 14mm, säkerhetskedja, bruksslitage, ostämplad, minst 21K  Vikt: 37,5 g

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48364

Guld / Armband Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-15 11:42:00

Dalahäst, höjd 31,5cm, längd 30,5cm, svart, trä, kantstött, färgbortfall, Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48365

200 kr

Möbler & design / Övrigt Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-15 11:42:30

2 Namncollier, slitage, 18K  Vikt: 14,4 g

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48366

13 000 kr

Guld / Övrigt Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-15 11:43:00