Auktion pågår nu, 190 st utrop

Träffar: 4502   « Föregående 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 226 Nästa »

12 kaffeskedar i silver (830/1000) av modellen Tornedal/Finnmyrten. Längd 122 mm, vikt 173,2g. Fint skick. Schatull för 12 kaffeskedar medföljer.

Auktionsnummer: SE73.20260129.A22991

Silver / Bestick Umeå

Stänger: 2026-01-29 20:03:30

12 kaffeskedar i silver (830/1000) av modellen Tornedal/Finnmyrten. Längd 122 mm, vikt 177,3g. Fint skick. Schatull för 12 kaffeskedar medföljer.

Auktionsnummer: SE73.20260129.A22992

Silver / Bestick Umeå

Stänger: 2026-01-29 20:04:00

Herrur Certina Blue Ribbon i 14K guld med läderband i mörk aubergine. Boett Ø 35 mm, automatic, datum, något repigt plexiglas, gravyr "Från Boliden Aktiebolag". Fungerade under testtillfället. Bruttovikt: 41,8g.

Auktionsnummer: SE73.20260129.A22993

Klockor / Herrur Umeå

Stänger: 2026-01-29 20:04:30

Ring, stl 19, bredd 8-32mm, kattdjur, genombruten dekor, vita stenar samt gröna stenar för ögon, 18K Vikt: 18,2 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A424

Guld / Ringar Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:00:00

Ring med vita stenar, stl 20½, bredd 5-14mm, trolig avsaknad av dekorelement framsida ring, 14K Vikt: 7,8 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A425

Stänger: 2026-02-01 14:00:30

Ring med emblem samt vita stenar, stl 21, bredd: 4-11mm, OBS! Ej märkesdesign!, 14K Vikt: 9,9 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A426

7 500 kr

Stänger: 2026-02-01 14:01:00

Collier med svarta och vita stenar, längd 52 cm, bredd 15 - 30 mm, stenar saknas, 14K, Bruttovikt: 55,83gram, OBS! ej märkesdesign.  Vikt: 55,8 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A772

Guld / Övrigt Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:01:30

Ring, Bvlgari B-Zero1 med diamanter totalt ca 1,00ctv, stl: 18 (58), bredd: 10-11mm, italienska stämplar, Originaletui, 18K  Vikt: 15,6 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2234

Stänger: 2026-02-01 14:02:00

Ring, Bvlgari B-zero, stl: 20¼ (64), bredd 8mm, Italienska stämplar, originaletui, 18K  Vikt: 11,4 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2235

11 000 kr

Budledare: nora_s Antal bud: 1

Stänger: 2026-02-01 14:02:30

Herrur Breitling Grand Premier Chronograph, Ø40mm, automatisk, stål med läderband, referensnr: A13024.1, serienr: 4798, inga tillbehör

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2236

Klockor / Herrur Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:03:00

Herrur Breguet Type XX Aeronavale, Ø39mm, automatisk, stål med original-läderarmband, referensnr: 3800, serienr: 52987, inga tillbehör

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2237

Stänger: 2026-02-01 14:03:30

Herrur Rolex Submariner Date, Ø40mm, automatisk, guld/stål med blå urtavla, referensnummer: 16613, kaliber: 3135, serienummer: E996026, verknr: 5932301, år: 1990, Oysterlänk guld/stål, defekt viklås skruv saknas, inga tillbehör Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2238

Stänger: 2026-02-01 14:04:00

Armbandsur Rolex Yacht Master, Ø35mm, automatisk, datum, guld/stål med blå urtavala, Oysterlänk guld/stål, referensnr: 168623, kaliber:3235, serienr: Y266415, år: 2002, verknr:1153631, smärre repor på länk, inga tillbehör Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2239

Klockor / Damur Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:04:30

Herrur Rolex Daytona Cosmograph, Ø40mm, automatisk, stål, vit urtavla, Oysterlänk, referensnr: 116520, kaliber: 4030, serienr: A306471, verknr: 183820, år: 1999, mindre repor förekommer på bezel och länk, inga tillbehör.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2240

Stänger: 2026-02-01 14:05:00

Klockfodral Louis Vuitton för tre klockor, brun monogramcanvas, längd: 20cm, lättare bruksslitage, inga övriga tillbehör Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2259

Klockor / Övrigt Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:05:30

Klockfodral Louis Vuitton för tre klockor, grå monogramcanvas, längd: 20cm, lättare bruksslitage, lös kant på invändig kudde, inga övriga tillbehör Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2260

Stänger: 2026-02-01 14:06:00

Klockbox Rolex, grön med träinredning, ca: 14,5x10x5cm, ref: 68.00.71

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2262

1 000 kr

Budledare: vitof95 Antal bud: 1

Stänger: 2026-02-01 14:06:30

Klockbox Rolex, grön med träinredning samt kudde, ca: 14,5x10x5cm, ref: 68.00.2, slitage på hörnor

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2264

1 000 kr

Stänger: 2026-02-01 14:07:00

Länkbit till Rolex Oystermodell, stål/guld 18K, inklusive skruv, bredd: 14mm, bruttovikt: 2,9gram Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2265

Stänger: 2026-02-01 14:07:30

Armring med mönstrad dekor Ø6,5mm, bredd: 7mm, öppningsbart, ihålig, något slapp i lås, bucklor, 18K Vikt: 18,4 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3041

Guld / Armband Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:08:30