Träffar: 4681   « Föregående 1 ... 85 86 [87] 88 89 ... 235 Nästa »

Collier med sju integrerade berlocker, längd ca 48,5cm, bredd 3-12mm, silver 830/1000 Vikt: 11,4 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75874

250 kr

Silver / Kedjor & collier Solna

Stänger: 2026-02-04 15:38:30

Hänge med vita stenar, 18x12mm, silver 925/1000 Vikt: 1,2 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75875

50 kr

Budledare: ramo04 Antal bud: 1

Silver / Hängen & berlocker Solna

Stänger: 2026-02-04 15:39:00

Brosch med orangea stenar samt markasiter, 22x19mm, silver 835/1000 Vikt: 3,3 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75876

150 kr

Budledare: charming_malin Antal bud: 4

Silver / Broscher Solna

Stänger: 2026-02-04 15:39:30

Hänge med dekor, Olle Olsson, för Hockey VM 1981, 45x37mm, numrerad: 117/500, silver 925/1000 Vikt: 16,8 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75877

Stänger: 2026-02-04 15:40:00

Silversmycken, ojämnheter, defekt lås, bucklor, repor, silver 830-925/1000 Vikt: 17,8 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75878

275 kr

Silver / Övrigt Solna

Stänger: 2026-02-04 15:40:30

Serveringsfat Mateus, ur serien Basic Collection, handgjord i Portugal, Ø35,5cm, porslin, mindre krackelering Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75883

Keramik, porslin & glas / Tallrikar & fat Solna

Stänger: 2026-02-04 15:43:00

Väska Louis Vuitton Neverfull MM monogram canvas, 28x31x16cm, med tillhörande clutch, beslag i gulmetall, mindre slitage på läderrem, dustbag, ytterkartong, påse Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75884

Fashion / Väskor Solna

Stänger: 2026-02-04 15:43:30

Kedja Venezia med hänge, Flora Danica, Danmark, längd 42,5cm, bredd 1mm, hänge med något svag förgyllning, förgyllt silver 925/1000 Vikt: 4,8 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75885

Stänger: 2026-02-04 15:44:00

Ett par örhängen med odlade pärlor, Flora Danica, Danmark, 35x13mm, delar med något svag förgyllning, förgyllt silver 925/1000 Vikt: 6,8 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75886

Silver / Örhängen Solna

Stänger: 2026-02-04 15:44:30

Ett par örhängen med dekor, troligen Flora Danica, Danmark, 34x12mm, saknar stopp, svag förgyllning, förgyllt silver 925/1000 Vikt: 5,1 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75887

Stänger: 2026-02-04 15:45:00

Kedja Venezia, längd 48cm, bredd 1,4mm, förgyllt silver 835/1000 Vikt: 5 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75888

150 kr

Budledare: amanda_62 Antal bud: 1

Stänger: 2026-02-04 15:45:30

Ett par örhängen med odlade pärlor, Flora Danica, Danmark, 16x11mm, något svag förgyllning, förgyllt silver 925/1000 Vikt: 2,8 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75889

Silver / Örhängen Solna

Stänger: 2026-02-04 15:46:00

Ett par örhängen med dekor, Flora Danica, Danmark, Ø11mm, svag förgyllning, förgyllt silver 925/1000  Vikt: 1,6 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75890

Silver / Örhängen Solna

Stänger: 2026-02-04 15:46:30

Ett par örhängen, Ø12mm, delvis förgyllda, saknar stopp, silver 925/1000 Vikt: 1,9 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75891

75 kr

Silver / Örhängen Solna

Stänger: 2026-02-04 15:47:00

Ett par örhängen med dekor, Flora Danica, Danmark, Ø8,5mm, stopp saknas, svag förgyllning, förgyllt silver 925/1000 Vikt: 2,1 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75892

Silver / Örhängen Solna

Stänger: 2026-02-04 15:47:30

Ett par örhängen med dekor, Flora Danica, Danmark, Ø11mm, svag förgyllning, förgyllt silver 925/1000 Vikt: 2,1 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75893

Silver / Örhängen Solna

Stänger: 2026-02-04 15:48:00

Ett par örhängen med dekor, Flora Danica, Danmark, 12x7mm, ena stoppet saknas, svag förgyllning, silver 925/1000 Vikt: 1,6 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75894

Silver / Örhängen Solna

Stänger: 2026-02-04 15:48:30

Ett par örhängen med vit sten, Flora Danica, Danmark, 12x9mm, en sten saknas, något svag förgyllning, förgyllt silver 925/1000 Vikt: 2,4 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75895

Silver / Örhängen Solna

Stänger: 2026-02-04 15:49:00

Ett par örhängen, defekta, 18K  Vikt: 3,4 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75896

3 200 kr

Guld / Örhängen Solna

Stänger: 2026-02-04 15:49:30

Ett par snurrebussar, 18K  Vikt: 0,6 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75897

600 kr

Guld / Övrigt Solna

Stänger: 2026-02-04 15:50:00