Träffar: 4517   « Föregående 1 ... 85 86 [87] 88 89 ... 226 Nästa »

Hänge med dekor, David Andersen, Norge, 8,5x44mm, silver 925/1000 Vikt: 16,9 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75864

1 000 kr

Budledare: sojaaaaa Antal bud: 11

Silver / Hängen & berlocker Solna

Stänger: 2026-02-04 15:33:30

Kedja Figaro, längd 61,5cm, bredd 2mm, något skevt vid lås, silver 835/1000 Vikt: 5,9 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75865

125 kr

Silver / Kedjor & collier Solna

Stänger: 2026-02-04 15:34:00

Silversmycken, bucklor, ojämnheter, silver 830-925/1000 Vikt: 26,5 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75866

425 kr

Silver / Övrigt Solna

Stänger: 2026-02-04 15:34:30

Hänge med vita samt blå stenar, 13x8mm, ostämplat, silver Vikt: 0,7 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75867

50 kr

Stänger: 2026-02-04 15:35:00

Ring med kalcedon, stl 16, bredd 4-16mm, silver 830/1000 Vikt: 5,6 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75868

175 kr

Budledare: charming_malin Antal bud: 2

Silver / Ringar Solna

Stänger: 2026-02-04 15:35:30

Ring med markasiter, stl 15, bredd 2-9mm, silver 925/1000 Vikt: 1,8 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75869

50 kr

Silver / Ringar Solna

Stänger: 2026-02-04 15:36:00

Collier med dekor, halvstelt, längd 42cm, bredd 6mm, silver 925/1000 Vikt: 16,6 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75870

350 kr

Stänger: 2026-02-04 15:36:30

Kedja Ankar, längd 61cm, bredd 2mm, silver 835/1000 Vikt: 7,8 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75871

200 kr

Stänger: 2026-02-04 15:37:00

Collier, flätad dekor, längd 43cm, bredd 5mm, silver 925/1000 Vikt: 12,8 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75872

250 kr

Budledare: pantadmera Antal bud: 1

Stänger: 2026-02-04 15:37:30

Armband med dekor, längd 19cm, bredd 5mm, silver 925/1000 Vikt: 7,1 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75873

150 kr

Silver / Armband Solna

Stänger: 2026-02-04 15:38:00

Collier med sju integrerade berlocker, längd ca 48,5cm, bredd 3-12mm, silver 830/1000 Vikt: 11,4 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75874

250 kr

Stänger: 2026-02-04 15:38:30

Hänge med vita stenar, 18x12mm, silver 925/1000 Vikt: 1,2 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75875

50 kr

Budledare: ramo04 Antal bud: 1

Stänger: 2026-02-04 15:39:00

Brosch med orangea stenar samt markasiter, 22x19mm, silver 835/1000 Vikt: 3,3 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75876

150 kr

Budledare: charming_malin Antal bud: 4

Silver / Broscher Solna

Stänger: 2026-02-04 15:39:30

Hänge med dekor, Olle Olsson, för Hockey VM 1981, 45x37mm, numrerad: 117/500, silver 925/1000 Vikt: 16,8 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75877

Stänger: 2026-02-04 15:40:00

Silversmycken, ojämnheter, defekt lås, bucklor, repor, silver 830-925/1000 Vikt: 17,8 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75878

275 kr

Silver / Övrigt Solna

Stänger: 2026-02-04 15:40:30

Serveringsfat Mateus, ur serien Basic Collection, handgjord i Portugal, Ø35,5cm, porslin, mindre krackelering Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75883

Keramik, porslin & glas / Tallrikar & fat Solna

Stänger: 2026-02-04 15:43:00

Väska Louis Vuitton Neverfull MM monogram canvas, 28x31x16cm, med tillhörande clutch, beslag i gulmetall, mindre slitage på läderrem, dustbag, ytterkartong, påse Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75884

Fashion / Väskor Solna

Stänger: 2026-02-04 15:43:30

Kedja Venezia med hänge, Flora Danica, Danmark, längd 42,5cm, bredd 1mm, hänge med något svag förgyllning, förgyllt silver 925/1000 Vikt: 4,8 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75885

Stänger: 2026-02-04 15:44:00

Ett par örhängen med odlade pärlor, Flora Danica, Danmark, 35x13mm, delar med något svag förgyllning, förgyllt silver 925/1000 Vikt: 6,8 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75886

Silver / Örhängen Solna

Stänger: 2026-02-04 15:44:30

Ett par örhängen med dekor, troligen Flora Danica, Danmark, 34x12mm, saknar stopp, svag förgyllning, förgyllt silver 925/1000 Vikt: 5,1 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75887

Stänger: 2026-02-04 15:45:00