Auktion pågår nu, 355 st utrop

Träffar: 4130   « Föregående 1 ... 94 95 [96] 97 98 ... 207 Nästa »

Ett par örhängen hjärtan, vita stenar, 6,5x8mm, 18K Vikt: 0,8 g

Auktionsnummer: SE4.20260204.A101715

800 kr

Guld / Örhängen Malmö Triangeln

Stänger: 2026-02-04 12:28:30

Hänge elefant, utsnidad i jade, 31x33mm, 18K, bruttovikt 9,4gram Vikt: 9,4 g

Auktionsnummer: SE4.20260204.A101716

950 kr

Budledare: jenniszhang Antal bud: 1

Guld / Hängen & berlocker Malmö Triangeln

Stänger: 2026-02-04 12:29:00

Ett par örhängen diamanter 2 x ca 0,25ct piqué, Ø5mm, 14K Vikt: 0,6 g

Auktionsnummer: SE4.20260204.A101717

2 400 kr

Budledare: armanin1 Antal bud: 3

Stänger: 2026-02-04 12:29:30

Elgitarr, Gibson Custom Shop 1960 Les Paul Standard 60th, V3, Wide Tomato Burst, Nitrocellulose Lacquer VOS (Vintage Patina), neck '60s Skinny C-Shape, pickups Custombucker Alnico III (Unpotted), serienummer 0 0148, vikt 3,9 kg, tre av kontrollknopparna har tappat sina reflektorer, originalreflektorerna medföljer separat, 2 strängar saknas, lackskador, originalfodral. Skickas med Bussgods eller PostNord

Auktionsnummer: SE4.20260204.A101718

Musikinstrument / Stränginstrument Malmö Triangeln

Stänger: 2026-02-04 12:30:00

Effektpedal Strymon El Capistan, S17-51020, USA, ej funktionstestad

Auktionsnummer: SE4.20260204.A101719

1 800 kr

Budledare: leo91 Antal bud: 1

Musikinstrument / Övrigt Malmö Triangeln

Stänger: 2026-02-04 12:30:30

Effektpedal LPD Pedals Eighty 7 Deluxe, slitage, ej funktionstestad

Auktionsnummer: SE4.20260204.A101720

1 600 kr

Stänger: 2026-02-04 12:31:00

Effektpedal LPD Pedals Cascade Reverb, slitage, ej funktionstestad

Auktionsnummer: SE4.20260204.A101721

700 kr

Stänger: 2026-02-04 12:31:30

Collier flätat, längd 43cm, bredd 3,6mm, ojämnheter, 21K Vikt: 7,8 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A61420

8 600 kr

Guld / Kedjor & collier Solna

Stänger: 2026-02-04 14:00:00

Collier Ole Lynggaard treradig ankarlänk med utbytbart hänge, delvis vitguld, tvåfärgat med avtagbart lås, längd 44,5cm, bredd ca 8-13mm, ytliga bruksrepor, 18K  Vikt: 41,2 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A69852

Guld / Kedjor & collier Solna

Stänger: 2026-02-04 14:02:00

Guldsmycken, emalj med slitage, repor, bucklor, 21K  Vikt: 16,8 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A69853

18 500 kr

Guld / Ringar Solna

Stänger: 2026-02-04 14:02:30

Tavla, färglitografi, Mårten Andersson, signerad, numrerad 338/360, bildmått 41,5x33cm, mått inklusive ram 56x45,5cm, smärre skador på ram, tejp har delvis släppt baktill Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE18.20260204.A72981

Konst & antikviteter / Grafik Solna

Stänger: 2026-02-04 14:03:30

Tavla, färglitografi, Mårten Andersson, signerad, med dedikation från år 1973, bildmått 34x26cm, mått inklusive ram 58x45cm Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE18.20260204.A72982

Stänger: 2026-02-04 14:04:00

Damur Certina DS, stål, quartz, ref-nr: C032251A, serie-nr: 7D9NYX3B6, Ø34mm, datum, safirglas, originallänk i stål, något repig boett samt länk, certifikat 2020, extra länkbitar, manual, box, ytterkartong

Auktionsnummer: SE18.20260204.A73237

Klockor / Damur Solna

Stänger: 2026-02-04 14:04:30

Armring, 62x55mm, öppningsbar, silver 925/1000 Vikt: 22,7 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A73238

550 kr

Silver / Armband Solna

Stänger: 2026-02-04 14:05:00

Ring slät, stl 17½, bredd 4mm, gravyr, 18K Vikt: 5,4 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75694

5 000 kr

Guld / Ringar Solna

Stänger: 2026-02-04 14:08:30

Hänge med vita stenar, bokstaven R, 21x10mm, 18K Vikt: 1,7 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75697

1 600 kr

Guld / Hängen & berlocker Solna

Stänger: 2026-02-04 14:10:00

Ring slät, stl 18½, bredd 2,6mm, gravyr, 18K Vikt: 2,6 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75698

2 500 kr

Guld / Ringar Solna

Stänger: 2026-02-04 14:10:30

Herrur Sjöö Sandström Royal Steel World Timer, stål, automatisk, ref-nr: SS-1841-WT-DLC, serie-nr: 32, datum, Ø42mm, gummiband med lätt slitage, boett med mindre stötskada, certifikat från 2020, etui, box

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75699

Klockor / Herrur Solna

Stänger: 2026-02-04 14:11:00

Ring med diamanter 1 x ca 0,02, 8 x ca 0,005ct, stl 16½, bredd 1,8-4,7mm, GHA, vitguld, 18K Vikt: 2,6 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75700

2 600 kr

Guld / Ringar Solna

Stänger: 2026-02-04 14:11:30

Kedja Ankar, längd 50cm, bredd 2mm, Balestra, 18K Vikt: 9,2 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75701

8 700 kr

Budledare: biffen87 Antal bud: 1

Guld / Kedjor & collier Solna

Stänger: 2026-02-04 14:12:00