Träffar: 4519   « Föregående 1 ... 95 96 [97] 98 99 ... 226 Nästa »

Armband med odlad saltvattenpärla samt markasiter, längd: 18cm, bredd: 9,5-14,5mm, missfärgat, silver, 835/1000 Vikt: 22,3 g

Auktionsnummer: SE2.20260205.A93671

Silver / Armband City

Stänger: 2026-02-05 12:19:30

Armband, Ankar, längd: 18,5cm, bredd: 9,5mm, silver, 925/1000 Vikt: 20,6 g

Auktionsnummer: SE2.20260205.A93672

400 kr

Silver / Armband City

Stänger: 2026-02-05 12:20:00

Kedja, Pansar med integrerade kulor, längd: 42,4+45,5mm, bredd: 1-1,7mm, silver, 925/1000 Vikt: 1,9 g

Auktionsnummer: SE2.20260205.A93673

50 kr

Budledare: celin80 Antal bud: 1

Silver / Kedjor & collier City

Stänger: 2026-02-05 12:20:30

Collier, Ankarkedja med integrerad hjärtslipad vit sten, längd: 42+45cm, bredd: 1,1mm, sten 5,5x6mm, förgyllt silver, 925/1000 Vikt: 1,5 g

Auktionsnummer: SE2.20260205.A93674

Stänger: 2026-02-05 12:21:00

Hänge med blå samt vita stenar, 18x10,9mm, silver, 925/1000 Vikt: 1,6 g

Auktionsnummer: SE2.20260205.A93675

50 kr

Budledare: saharsinzad Antal bud: 2

Silver / Hängen & berlocker City

Stänger: 2026-02-05 12:21:30

Ring, Ø17, bredd: 2-6,4mm, repor, nagg, silver, 925/1000 Vikt: 9,2 g

Auktionsnummer: SE2.20260205.A93676

150 kr

Budledare: s1221s Antal bud: 1

Silver / Ringar City

Stänger: 2026-02-05 12:22:00

Ring, Ø17¼, bredd: 2,8-11,7mm, mindre repor, silver, 925/1000 Vikt: 4,2 g

Auktionsnummer: SE2.20260205.A93677

75 kr

Silver / Ringar City

Stänger: 2026-02-05 12:22:30

Ring med vita stenar, Ø17, bredd: 4,9mm, enstaka stenar skadade, silver, 925/1000 Vikt: 6,1 g

Auktionsnummer: SE2.20260205.A93678

100 kr

Silver / Ringar City

Stänger: 2026-02-05 12:23:00

Diverse silver, skevt, defekt, syntetiska stenar, 925/1000, bruttovikt 6,7g Vikt: 6,7 g

Auktionsnummer: SE2.20260205.A93679

100 kr

Silver / Övrigt City

Stänger: 2026-02-05 12:23:30

Örhängen med filigranarbete samt små halvpärlor, längd: ca.29mm, svenska stämplar, skruvsystem, 18K Vikt: 2,9 g

Auktionsnummer: SE2.20260205.A93680

Guld / Örhängen City

Stänger: 2026-02-05 12:24:00

Hänge med granater, 19x10,5mm, delvis förgyllt, silver, 835/1000 Vikt: 1,2 g

Auktionsnummer: SE2.20260205.A93681

75 kr

Stänger: 2026-02-05 12:24:30

Armband med markasiter, några saknas, längd: 18,2cm, bredd: 8-10mm, säkerhetskedja saknas, svenska stämplar, silver, 830/1000 Vikt: 16,1 g

Auktionsnummer: SE2.20260205.A93682

Silver / Armband City

Stänger: 2026-02-05 12:25:00

Pärlcollier med odlade saltvattenpärlor, doserat, Ø4,5-7,5mm, dubbelradigt, längd kortaste raden: 51,5mm, lås i silver 835/1000 med odlad pärla samt glasstenar, bruttovikt 41,3g Vikt: 41,3 g

Auktionsnummer: SE2.20260205.A93683

Silver / Övriga smycken City

Stänger: 2026-02-05 12:25:30

Armband med imitationspärlor Ø8,3mm, längd: 18cm, defekt säkerhetskedja, lås i förgyllt silver 925/1000 med imitationspärla samt vita stenar, bruttovikt 14,1g Vikt: 14,1 g

Auktionsnummer: SE2.20260205.A93684

Silver / Övriga smycken City

Stänger: 2026-02-05 12:26:00

Örhänge, udda, skruvsystem i silver, 830/1000, övrigt oädel metall, Örhängen med vita stenar, defekta, silver, 830/1000, bruttovikt 5,8g Vikt: 3,2 g

Auktionsnummer: SE2.20260205.A93685

Silver / Örhängen City

Stänger: 2026-02-05 12:26:30

9 Kaffeskedar, modell: Aristokrat, längd: 110mm, Svedboms Guldsmeds Ab Hov, Vetlanda, 1978-1980, missfärgade, silver, 830/1000 Vikt: 126,6 g

Auktionsnummer: SE2.20260205.A93686

Silver / Bestick City

Stänger: 2026-02-05 12:27:00

12 Kaffeskedar, modell: Victoria, längd: 110mm, GEWE, Malmö, 1981-1991, något missfärgade, silver, 830/1000 Vikt: 115,2 g

Auktionsnummer: SE2.20260205.A93687

Silver / Bestick City

Stänger: 2026-02-05 12:27:30

1 Kaffesked, längd: 117mm, 1 Dessertgaffel, längd: 140mm, modell: Fiolskaft, GAB, missfärgade, silver, 830/1000 Vikt: 53,5 g

Auktionsnummer: SE2.20260205.A93688

Silver / Bestick City

Stänger: 2026-02-05 12:28:00

Collier, Thomas Sabo, Felixvingar med blå samt vita stenar, längd: 40-45cm, motivets bredd: 45,8mm, silver, 925/1000, originaletui medföljer Vikt: 8 g

Auktionsnummer: SE2.20260205.A93689

Stänger: 2026-02-05 12:28:30

Örhängen, Thomas Sabo, blå syntetiska spineller samt vita stenar, längd: 32mm, silver, 925/1000, originaletui medföljer Vikt: 3,5 g

Auktionsnummer: SE2.20260205.A93690

Silver / Örhängen City

Stänger: 2026-02-05 12:29:00