Träffar: 3626   « Föregående 1 ... 126 127 [128] 129 130 ... 182 Nästa »

Damur Sandoz Ø24mm ref nr. 0074-0020 manuell uppdragning, gulmetall, med slitage, repor, ca 1970-tal

Auktionsnummer: SE25.20260111.A8741

75 kr

Budledare: pinoo Antal bud: 1

Klockor / Damur Göteborg Mölndal

Stänger: 2026-01-11 12:05:30

Damur Tissot Ø17mm manuell uppdragning, guld på stål, guldfärgad stållänk, ca 1960-tal, längd 16,5cm

Auktionsnummer: SE25.20260111.A8742

175 kr

Budledare: misselisabeth59_ Antal bud: 6

Stänger: 2026-01-11 12:06:00

Damur Seiko 18x34mm ref nr. 1N00-0FS0 snr. 383085, quartz (går ej, troligen batteribyte), guldfärgat stål, smärre slitage

Auktionsnummer: SE25.20260111.A8743

Stänger: 2026-01-11 12:06:30

Ring med bärnsten stl 17¼ bredd 15mm, vitmetall med slitage

Auktionsnummer: SE25.20260111.A8744

25 kr

Fashion / Övrigt Göteborg Mölndal

Stänger: 2026-01-11 12:07:00

Pärlcollier med odlade saltvattenpärlor troligen Akoya Ø5,2-5,3mm längd 50cm lås i silver stämplad JKe silver 925/1000 bruttovikt 16,4g Vikt: 16,4 g

Auktionsnummer: SE25.20260111.A8745

Silver / Kedjor & collier Göteborg Mölndal

Stänger: 2026-01-11 12:07:30

Herrur Tissot Seastar Ø35mm datum, quartz (går ej), troligen servicebehov, krona, med repor och slitage, med länk med box

Auktionsnummer: SE25.20260111.A8746

Klockor / Herrur Göteborg Mölndal

Stänger: 2026-01-11 12:08:00

Collier med imitationspärlor längd 45cm Majorica med garantisedel och etui, lås i silver 925/1000 bruttovikt 33,9g

Auktionsnummer: SE25.20260111.A8747

Stänger: 2026-01-11 12:08:30

Collier med bärnsten längd ca 200cm bredd ca 12-15mm, slitage  Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE25.20260111.A8748

300 kr

Budledare: tovan Antal bud: 7

Fashion / Accessoarer Göteborg Mölndal

Stänger: 2026-01-11 12:09:00

Collier med bärnsten längd ca 70cm bredd 5-15mm, smärre slitage

Auktionsnummer: SE25.20260111.A8749

125 kr

Budledare: tovan Antal bud: 2

Stänger: 2026-01-11 12:09:30

Ring mönstrad, skev, gravyr 18K Vikt: 4,3 g

Auktionsnummer: SE25.20260111.A8750

4 000 kr

Guld / Ringar Göteborg Mölndal

Stänger: 2026-01-11 12:10:00

Telefon (analog) "Kobra" tillverkad av LM Ericsson, höjd ca 21cm, färg: Röd, tillverkad mellan år 1956-1982, ej funktionstestad, med slitage  Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE25.20260111.A8751

Möbler & design / Övrigt Göteborg Mölndal

Stänger: 2026-01-11 12:10:30

Ring slät, gravyr 18K Vikt: 2,9 g

Auktionsnummer: SE25.20260111.A8752

2 700 kr

Stänger: 2026-01-11 12:11:00

Diverse silver, defekt, gravyr silver 830/1000 Vikt: 52,9 g

Auktionsnummer: SE25.20260111.A8753

700 kr

Silver / Övrigt Göteborg Mölndal

Stänger: 2026-01-11 12:11:30

Kedja Pansar 46,5cm bredd 4mm silver 925/1000 Vikt: 15,2 g

Auktionsnummer: SE25.20260111.A8754

250 kr

Budledare: bulog29 Antal bud: 1

Guld / Kedjor & collier Göteborg Mölndal

Stänger: 2026-01-11 12:12:00

Ring med svart insats stl 21 bredd 9mm, slitage silver 925/1000 Vikt: 7,7 g

Auktionsnummer: SE25.20260111.A8755

125 kr

Budledare: annicapannica Antal bud: 1

Silver / Ringar Göteborg Mölndal

Stänger: 2026-01-11 12:12:30

12st Mockaskedar längd 9,6cm GAB silver 830/1000 Vikt: 95,7 g

Auktionsnummer: SE25.20260111.A8756

1 300 kr

Silver / Bestick Göteborg Mölndal

Stänger: 2026-01-11 12:13:00

Ett par Örhängen hängande modell 12x30mm, stoppers saknas, GFAB silver 925/1000 Vikt: 4,6 g

Auktionsnummer: SE25.20260111.A8757

75 kr

Budledare: sabina123 Antal bud: 1

Guld / Örhängen Göteborg Mölndal

Stänger: 2026-01-11 12:13:30

Diverse silver, defekt 830-925/1000 Vikt: 12,2 g

Auktionsnummer: SE25.20260111.A8758

175 kr

Stänger: 2026-01-11 12:14:00

Kedja Pansar 41,5cm bredd 1mm silver 925/1000 Vikt: 2,1 g

Auktionsnummer: SE25.20260111.A8759

50 kr

Stänger: 2026-01-11 12:14:30

Kedja Venezia 40,5cm bredd 1mm silver 925/1000 Vikt: 2,2 g

Auktionsnummer: SE25.20260111.A8760

50 kr

Stänger: 2026-01-11 12:15:00