Auktion pågår nu, 96 st utrop

Träffar: 4603   « Föregående 1 ... 126 127 [128] 129 130 ... 231 Nästa »

Herrur Longines Hydroconquest quartz serienr: 44845515, ref.nr:L3.7404966 Ø40mm, datum, stållänk (ej monterad utan läderband i dagsläget), 2 extra länkbitar, certifikat daterat 2016, box, mindre repor Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE9.20260203.A86306

Klockor / Herrur Göteborg Nordstan

Stänger: 2026-02-03 12:36:30

Herrur Omega Seamaster Co-Axial boett Ø 41mm längd ca 14,5 cm automatisk serienr: 89506976 referensnr: 21230412001003 repig, bruksslitage, inga extra länkbitar, box och cert utfärdat 2018 Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE9.20260203.A86307

Stänger: 2026-02-03 12:37:00

Ett par figuriner, kvinna och man, höjd 29cm, Letu & Mauger, Frankrike (1854-1893), L&M 415, handmålat biskviporslin, flertal nagg, delar saknas, lagningar     Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE16.20260203.R68713

Keramik, porslin & glas / Skulpturer Skanstull

Stänger: 2026-02-03 12:37:30

Litografi Staffan Hallström, motiv av ett par med resväska, personlig dedikation, signerad A tergo, bildmått ca 99x69cm, ytligt skavd på ram. OBS! Skickas ej. Vikt: 0 g Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.

Auktionsnummer: SE16.20260203.R68992

Konst & antikviteter / Grafik Skanstull

Stänger: 2026-02-03 12:38:00

Karaff, höjd 28cm, bredd 9cm, korkpropp i mässing, formgjutet glas med luftbubblor, platt baksida Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE16.20260203.R69156

Keramik, porslin & glas / Övrigt Skanstull

Stänger: 2026-02-03 12:38:30

Karaff med propp1700-tal, höjd 22,5cm, sengustaviansk, slipat/graverat glas, litet hål, repor Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE16.20260203.R69160

Keramik, porslin & glas / Vaser & skålar Skanstull

Stänger: 2026-02-03 12:39:00

Karaff sengustaviansk höjd 30cm, balusterformad på fyrkantig fot, slipad graverad dekor, propp med filigrandekor, grått glas, propp troligen ej original, nagg, lätta repor på fot Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE16.20260203.R69163

Stänger: 2026-02-03 12:39:30

Skål, höjd 8,5cm, bredd 13cm, snidade fåglar,  soapstone, smärre repor Vikt: 0 g Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE16.20260203.R69363

Övrigt Skanstull

Stänger: 2026-02-03 12:40:00

Herrur GC Guess, stål, quartz (i behov av batteribyte), ca 45mm, refnr X9004G5S, serienr 00852, kronograf, nollställer ej korrekt, datum, slitet läderarmband, viklås, bruksskick, inga tillbehör Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE16.20260203.R69510

Klockor / Herrur Skanstull

Stänger: 2026-02-03 12:40:30

2 vinglas, Kaveri, Jorma Vennola, Iittala, höjd 13,5cm, löstagbar fot i plast, Ø7,5cm, svart- och vitt glas, 1980-1987, etikettmärkta  Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE16.20260203.R69860

Stänger: 2026-02-03 12:41:00

Karaff, höjd 21cm, modell Maja, design Eva Englund, Orrefors, handmålat glas Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE16.20260203.R70054

Stänger: 2026-02-03 12:41:30

2 Ljuslyktor Alvar Aalto Collection, Iittala, höjd 60mm, bredd 90mm, etikettmärkta, grått glas Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE16.20260203.R70199

75 kr

Budledare: rabarber Antal bud: 1

Stänger: 2026-02-03 12:42:00

Kulvas, höjd 19cm Erik Granquist, signerad Granquist, glaserat stengods.  Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE16.20260203.R70595

Stänger: 2026-02-03 12:42:30

Spottkopp för SJ, höjd 10,5cm, Ø18, modell Granit, Gustavsberg, 1900-tal, SJ-märket borttaget undertill, porslin Vikt: 0 g Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE16.20260203.R72322

Stänger: 2026-02-03 12:43:00

Ring stl 18, bredd: 3,3mm, gravyr, 18K  Vikt: 4,9 g

Auktionsnummer: SE11.20260203.A39547

4 800 kr

Guld / Ringar Malmö Centralen

Stänger: 2026-02-03 14:00:30

Herrur Regal Ø44mm, länkens innermått 18cm, bredd: 22mm, quartz, extra länkbit, i ask, batteribyte krävs Vikt: 0 g Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE11.20260203.A40251

Klockor / Herrur Malmö Centralen

Stänger: 2026-02-03 14:01:00

Collier Fossil 50cm, bredd: 3mm, hänge 30mm, bredd: 11mm, stål Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE11.20260203.A40252

75 kr

Fashion / Accessoarer Malmö Centralen

Stänger: 2026-02-03 14:01:30

2 ringar,  stl16¾, 17¾ , gulmetall

Auktionsnummer: SE11.20260203.A40253

25 kr

Stänger: 2026-02-03 14:02:00

Herrur Gant referens-nr G1350, Ø43mm, stål,  länkens innermått 18cm, bredd:18-22mm, liten repa på glas, batteribyte krävs

Auktionsnummer: SE11.20260203.A40254

Stänger: 2026-02-03 14:02:30

Herrur Gant referens-nr:GT023C Ø42mm, stål/gulmetall,slitet läderband med originalspänne, repor på glas

Auktionsnummer: SE11.20260203.A40255

100 kr

Budledare: carlbull Antal bud: 4

Stänger: 2026-02-03 14:03:00