Auktion pågår nu, 89 st utrop

Träffar: 3163   « Föregående 1 ... 137 138 [139] 140 141 ... 159 Nästa »

Damur Cartier Must 21, guld/stål, quartz, boett-nr: 1330 / PL211951, Ø31mm, mindre repor på länk samt boett, länkdel sitter fel vid ena bandhornet, batteribyte krävs, inga tillbehör

Auktionsnummer: SE18.20241113.A65883

Klockor / Damur Solna

Stänger: 2024-11-13 15:15:30

Hänge/Guldtacka, 23x5mm, GHA, 18K  Vikt: 3,2 g

Auktionsnummer: SE18.20241113.A65884

2 100 kr

Guld / Hängen & berlocker Solna

Stänger: 2024-11-13 15:16:00

Auktionsnummer: SE18.20241113.A65885

2 100 kr

Stänger: 2024-11-13 15:16:30

Herrur Breitling Professional Endurance Pro, breitlight, quartz, ref-nr: X82310, serie-nr: 8055435, Ø44mm, datum, safirglas, vridring, kronograf, gummiband med bruksslitage, batteribyte krävs, certifikat, kvitto från 2022, manual, box

Auktionsnummer: SE18.20241113.A65886

Klockor / Herrur Solna

Stänger: 2024-11-13 15:17:00

Plånbok Louis Vuitton Rosalie Coin Purse, modell-nr: M41939, monogramcanvas med vinröda detaljer, mått ca 8x11x1,5cm, dustbag

Auktionsnummer: SE18.20241113.A65887

Fashion / Accessoarer Solna

Stänger: 2024-11-13 15:17:30

Herrur Seiko Sportura, stål, quartz, ref-nr: SPC135P1, serie-nr: 460071, Ø45mm, kronograf, datum, safirglas, 24-timmarsvisning, mindre repor på boett, länk samt viklås, en extra länkbit, box

Auktionsnummer: SE18.20241113.A65888

Klockor / Herrur Solna

Stänger: 2024-11-13 15:18:00

Vas Karneval, Stig Lindberg för Gustavsberg, fajans, höjd 32cm, märkt med Studiohanden Sweden 242-v, etikettmärkning med slitage, mindre tillverkningsfel Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE18.20241113.A65889

Keramik, porslin & glas / Vaser & skålar Solna

Stänger: 2024-11-13 15:18:30

Herrur Certina, boett-nr: 851 3363 65, Ø33mm, läderband med slitage, 14K, gravyr, bruttovikt: 31,9g

Auktionsnummer: SE18.20241113.A65891

4 000 kr

Klockor / Herrur Solna

Stänger: 2024-11-13 15:19:30

Damur Valgine, 18K, manuell, boett-nr: 2109, Ø17mm, flexiband i double, fungerar ej, servicebehov, bruttovikt: 13,9g

Auktionsnummer: SE18.20241113.A65892

Klockor / Damur Solna

Stänger: 2024-11-13 15:20:00

Askfat Domino, Stig Lindberg för Gustavsberg, numrerad: 13, mått ca 15x15cm, glaserat stengods, mindre tillverkningsfel Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE18.20241113.A65893

Keramik, porslin & glas / Tallrikar & fat Solna

Stänger: 2024-11-13 15:20:30

Figurin,

Auktionsnummer: SE18.20241113.A65894

Keramik, porslin & glas / Skulpturer Solna

Stänger: 2024-11-13 15:21:00

Figurin, ''Mamma och barn'', Holger Christensen för Royal Copenhagen, numrerad: 3457, höjd ca 20,5cm, porslin Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE18.20241113.A65895

Stänger: 2024-11-13 15:21:30

Vas, ''Vase med Vejtrae'', Royal Copenhagen, numrerad: 7165448, höjd 19cm, porslin Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE18.20241113.A65896

Stänger: 2024-11-13 15:22:00

Moccakanna, Musselmalet, Helblond, numrerad: 1/1030, höjd ca 17cm, porslin, Royal Copenhagen, saknar lock, nagg vid mynning,

Auktionsnummer: SE18.20241113.A65897

Keramik, porslin & glas / Övrigt Solna

Stänger: 2024-11-13 15:22:30

Sockerskål, Musselmalet, Helblond, numrerad: 1/1112, höjd ca 6,5cm, Porslin, Royal Copenhagen

Auktionsnummer: SE18.20241113.A65898

400 kr

Stänger: 2024-11-13 15:23:00

Skulptur, Hanne Dreutler, studio Åhus Sweden, år 1996, märkt HD-A2, glas, höjd ca 28cm, något repig, mindre fläckar Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE18.20241113.A65899

Stänger: 2024-11-13 15:23:30

Skulptur, Hanne Dreutler, studio Åhus Sweden, år 1996, märkt HD-A2, glas, höjd ca 30cm, något repig, mindre tillverkningsfel Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE18.20241113.A65900

Stänger: 2024-11-13 15:24:00

Herrur Michael Kors, stål/gulmetall, ref-nr: MK-8481, serie-nr: 251712, Ø44mm, mineralglas, datum, sekundvisare, kronograf fungerar ej, något repig boett samt länk, inga tillbehör

Auktionsnummer: SE18.20241113.A65901

Klockor / Herrur Solna

Stänger: 2024-11-13 15:24:30

Kedja Pansar, längd 51cm, bredd 3mm, GHA, silver 925/1000 Vikt: 22,4 g

Auktionsnummer: SE18.20241113.A65902

250 kr

Silver / Kedjor & collier Solna

Stänger: 2024-11-13 15:25:00