Auktion pågår nu, 331 st utrop

Träffar: 4096   « Föregående 1 ... 152 153 [154] 155 156 ... 205 Nästa »

Kedja Cordell, längd 51 cm, bredd 4 mm, 925/1000 silver. Vikt: 21,1 g

Auktionsnummer: SE61.20260123.A25788

450 kr

Silver / Kedjor & collier Eskilstuna

Stänger: 2026-01-23 11:33:00

Collier med integrerat hänge, längd 50 cm, länkens bredd 2-5 mm, halvstel modell, endast stämplad 925/1000 silver. Vikt: 31,8 g

Auktionsnummer: SE61.20260123.A25789

Stänger: 2026-01-23 11:33:30

Armring med hamrad dekor, stel modell, innermått 64x61 mm, bredd 12 mm, ojämn/oval passform, 1990-tal, 925/1000 silver. Vikt: 26,9 g

Auktionsnummer: SE61.20260123.A25790

Silver / Armband Eskilstuna

Stänger: 2026-01-23 11:34:00

Armirng med hamrad dekor, GHA, öppen stel modell, innermått 62x52 mm, bredd 3-7 mm, 925/1000 silver. Vikt: 16,8 g

Auktionsnummer: SE61.20260123.A25791

Silver / Armband Eskilstuna

Stänger: 2026-01-23 11:34:30

Armring stel modell, Ø66 mm, bredd 3 mm, ostämplad, 835/1000 silver. Vikt: 15 g

Auktionsnummer: SE61.20260123.A25792

275 kr

Silver / Armband Eskilstuna

Stänger: 2026-01-23 11:35:00

Ring, stl 17, bredd 4-26 mm, 925/1000 silver. Vikt: 6,8 g

Auktionsnummer: SE61.20260123.A25793

125 kr

Silver / Ringar Eskilstuna

Stänger: 2026-01-23 11:35:30

Collier med hamrad dekor, GHA, stel modell, innermått ca 34 cm, bredd 5,8 mm, 925/1000 silver. Vikt: 17,6 g

Auktionsnummer: SE61.20260123.A25794

Stänger: 2026-01-23 11:36:00

Hänge, GHA, längd 23 mm, bredd 4 mm, delvis förgylld, 925/1000 silver. Vikt: 2,9 g

Auktionsnummer: SE61.20260123.A25795

50 kr

Silver / Hängen & berlocker Eskilstuna

Stänger: 2026-01-23 11:36:30

6 teskedar, längd 10 cm, ca 1940-tal, 830/1000 silver. Vikt: 51,1 g

Auktionsnummer: SE61.20260123.A25796

750 kr

Silver / Bestick Eskilstuna

Stänger: 2026-01-23 11:37:00

6 skedar, MEMA, längd 12½ cm, 1980-tal, graverat bokstaven P på skaft, 830/1000 silver. Vikt: 96,6 g

Auktionsnummer: SE61.20260123.A25797

1 400 kr

Silver / Bestick Eskilstuna

Stänger: 2026-01-23 11:37:30

6 skedar med blå emaljsköld i form av tre kronor, C.G.H, längd 11 cm, 1940-tal, förgyllda, 830/1000 silver. Vikt: 68 g

Auktionsnummer: SE61.20260123.A25798

Silver / Bestick Eskilstuna

Stänger: 2026-01-23 11:38:00

Akustisk gitarr Yamaha LL6, serienr HIM180191, stålsträngad, bruksskick, mjukt fodral, made in China. Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE61.20260123.A25799

Musikinstrument / Stränginstrument Eskilstuna

Stänger: 2026-01-23 11:38:30

Ring med diamanter totalt ca 0,12 x 0,02 ct, stl 17¾, bredd 2-6mm, 18K Vikt: 3,6 g

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8764

3 500 kr

Guld / Ringar Göteborg Mölndal

Stänger: 2026-01-25 11:00:00

Ring med vita stenar stl 16¾, bredd 2-4mm, 18K bruttovikt 2,8g Vikt: 2,8 g

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8765

2 400 kr

Stänger: 2026-01-25 11:00:30

Armband med vita stenar, längd 18,5cm, bredd 2-6mm, sten saknas, 14K, bruttovikt 7,1g Vikt: 7,1 g

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8766

4 900 kr

Guld / Armband Göteborg Mölndal

Stänger: 2026-01-25 11:01:00

Klackring med monogram, stl 18¼, bredd 4-14mm, 18K Vikt: 6,6 g

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8767

6 300 kr

Stänger: 2026-01-25 11:01:30

Hänge Vattumannen, 25x15mm, 14K Vikt: 2,2 g

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8768

1 600 kr

Guld / Hängen & berlocker Göteborg Mölndal

Stänger: 2026-01-25 11:02:00

Halskedja Pansar, längd 44,5cm, bredd 1mm, 18K Vikt: 5,5 g

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8769

5 200 kr

Guld / Kedjor & collier Göteborg Mölndal

Stänger: 2026-01-25 11:02:30

Halskedja Pansar, längd 41,5cm, bredd ca 0,5mm, 18K Vikt: 1,4 g

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8770

1 300 kr

Stänger: 2026-01-25 11:03:00

Hänge J, 18x6 mm, 18K Vikt: 0,3 g

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8771

300 kr

Stänger: 2026-01-25 11:03:30