Auktion pågår nu, 408 st utrop

Träffar: 4519   « Föregående 1 ... 152 153 [154] 155 156 ... 226 Nästa »

Ett par örhängen creoler Ø21mm, bredd: 1-5mm, GHA, vitguld, 18K Vikt: 2,4 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3069

2 300 kr

Guld / Örhängen Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:22:30

Figurin/sparbössa Gunnar Sträng av Lisa Larson, höjd ca 16cm, Gustavsberg, osignerad, fläckar/missfärgningar, filtbotten saknas Vikt: 0 g Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3070

Keramik, porslin & glas / Skulpturer Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:23:00

Figurin Bing & Gröndahl, höjd: 10cm, "läsande barn", nr 1567, Danmark, Vikt: 0 g Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3071

150 kr

Stänger: 2026-02-01 14:23:30

Ett par örhängen med diamant ca 1x0,01ct, 12x3mm, en stopp saknas, vitguld, 18K Vikt: 1 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3072

950 kr

Stänger: 2026-02-01 14:24:00

Kedja 49,5cm, bredd: 2mm, vitguld, mindre skevheter på länk, 18K Vikt: 7,1 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3073

6 800 kr

Guld / Kedjor & collier Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:24:30

Vas porslin blåvit med krackelerad design från Kina, 1800-talets andra hälft, höjd: 22cm, bottenmärkt, glasyrmistor

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3074

Keramik, porslin & glas / Asiatiskt Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:25:00

Armband 19,5cm, bredd: 4mm, GHA, i behov av omrodinering, vitguld, 18K Vikt: 4 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3075

3 800 kr

Guld / Armband Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:25:30

Armband defekt 19,5cm, bredd: 4mm, GHA, vitguld, 18K Vikt: 2,4 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3076

2 300 kr

Stänger: 2026-02-01 14:26:00

Armband 20cm, bredd: 3mm, GHA, i behov av omrodinering, vitguld, 18K Vikt: 4,9 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3077

4 600 kr

Stänger: 2026-02-01 14:26:30

Smartwatch Apple Watch Series 6, 44mm,  med laddare, bruksslitage

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3078

700 kr

Foto & elektronik Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:27:00

Sex koppar, sex fat Ø13,5cm, fem assietter Ø17,5cm, mjölkkanna, uppläggningsfat Ø25cm, Blå måsen Bing & Gröndahl, andrasortering,  Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3079

Keramik, porslin & glas / Tallrikar & fat Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:27:30

Ring med diamanter 10x0,03ct varav 2 troligen syntetiska, stl 20, bredd: 5mm, GHA, vitguld, 18K Vikt: 4,6 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3080

Guld / Ringar Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:28:00

Figurin Birgitte med kattunge Bing & Gröndahl, nr 2329, Danmark, höjd ca 13,5cm, porslin.  Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3081

Stänger: 2026-02-01 14:28:30

Ring med diamanter 35x0,01ct stl 19½, bredd: 5mm, GHA, vitguld, 18K Vikt: 6 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3082

5 800 kr

Stänger: 2026-02-01 14:29:00

Collier X-länk 46,5cm, doserad med stav, bredd: 8-12mm, 18K Vikt: 29,3 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3083

28 000 kr

Stänger: 2026-02-01 14:29:30

Väska Gucci Horsebit GG by Tom Ford limited edition, guldfärgat läder med monogrammönstrad pärlbroderi, beslag i guldfärgad metall, löstagbar axelkedja i guldfärgad metall, foder i guldfärgat läder, invändigt en liten ficka, märkt GUCCI made in Italy samt numrerad, 28 x 12 x4 cm, dustbag, fint skick.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3084

Fashion / Väskor Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:30:00

Väska Gucci Horsebit GG vinrött läder med monogramcanvas, beslag i guldfärgad metall, löstagbar axelkedja i guldfärgad metall, invändigt en ficka, märkt GUCCI made in Italy samt numrerad, 38 x 14 x 6 cm, dustbag, smärre bruksskick.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3085

Stänger: 2026-02-01 14:30:30

Digitaltryck av Jan Jörnmark signerad samt numrerad 1/10, rammått: 55x40cm, inköpt på Agallery i Göteborg för 2900kr Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3086

Konst & antikviteter / Grafik Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:31:00

Färglitografi av Anette Fahlberg "Mother" 16/50, rammått: 56x44cm Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3087

150 kr

Stänger: 2026-02-01 14:31:30

Väska Bottega Veneta Long Knot Clutch, lammskinn med brunt flätat satin, stel modell med knäppning upptill i form av en knut, märkt Bottega Veneta made in Italy, 25 x 11 x 5 cm, dustbag, fint skick.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3088

Stänger: 2026-02-01 14:32:00