Träffar: 4630   « Föregående 1 ... 153 154 [155] 156 157 ... 232 Nästa »

Örhänge, Ø11,3mm, udda, 14K  Vikt: 1 g

Auktionsnummer: SE16.20260127.A107916

750 kr

Guld / Övrigt Skanstull

Stänger: 2026-01-27 12:46:00

Ett par örhängen med gröna stenar, längd 22mm, bredd 0,9-14,8mm, 14K  Vikt: 5,3 g

Auktionsnummer: SE16.20260127.A107917

2 900 kr

Guld / Örhängen Skanstull

Stänger: 2026-01-27 12:46:30

2 Skedar med dekor av skepp, längd 11cm, silver 830/1000 Vikt: 23 g

Auktionsnummer: SE16.20260127.A107918

375 kr

Silver / Bestick Skanstull

Stänger: 2026-01-27 12:47:00

12 Skedar, längd 11,5cm, Finland, silver 830/1000 Vikt: 157,7 g

Auktionsnummer: SE16.20260127.A107919

2 600 kr

Silver / Bestick Skanstull

Stänger: 2026-01-27 12:47:30

14 Dessertskedar, modell Rosenholm, längd 14cm, silver 830/1000 Vikt: 273,9 g

Auktionsnummer: SE16.20260127.A107920

4 400 kr

Budledare: gbglass Antal bud: 1

Silver / Bestick Skanstull

Stänger: 2026-01-27 12:48:00

Barbiedocka, Midge av Mattel, märkt 1962, extra kläder, 3 par skor,  redhead bubble cut, ställ, manual, originallåda, bruksslitage

Auktionsnummer: SE16.20260127.A107921

Övrigt Skanstull

Stänger: 2026-01-27 12:48:30

22 Leksaksbilar, Hot Wheels, Anson, bruksslitage Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE16.20260127.A107922

150 kr

Övrigt Skanstull

Stänger: 2026-01-27 12:49:00

Fat Atelier Borgila, Ø19cm, höjd 3,5cm, Stockholm år 1979, gravyr på undersida, silver 925/1000 Vikt: 381,4 g

Auktionsnummer: SE16.20260127.A107923

Silver / Övrigt Skanstull

Stänger: 2026-01-27 12:49:30

Damur Tissot Seastar, 18K, manuell, 22mm, plexiglas, nit- och redlighetsgravyr, svart läderband, inga tillbehör

Auktionsnummer: SE16.20260127.A107924

Klockor / Damur Skanstull

Stänger: 2026-01-27 12:50:00

Två Dragleksaker, retro, Taxar, BRIO, färgbortfall/stötskador Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE16.20260127.A107925

75 kr

Övrigt Skanstull

Stänger: 2026-01-27 12:50:30

Herrur Tissot Goldrun, 14K, quartz, 33,5mm, datum (återställer ej korrekt), svart läderband, manual, box

Auktionsnummer: SE16.20260127.A107926

Klockor / Herrur Skanstull

Stänger: 2026-01-27 12:51:00

Elgitarr Gibson, Les Paul Studio, smokehouse burst, serie-nr 205720205, tillverkningsår 2020 USA, kablage, manual, kvitto 2022-09-05, switch lös, stötmärken, bruksslitage, mjukt fodral Gibson Skickas med Bussgods eller PostNord

Auktionsnummer: SE16.20260127.A107927

Musikinstrument / Stränginstrument Skanstull

Stänger: 2026-01-27 12:51:30

Herrur Longines Conquest, ref-nr L3.658.4, serie-nr 35340698, Ø41mm, automat, stållänk, repig, innermått ca 19cm, inga tillbehör

Auktionsnummer: SE16.20260127.A107928

Klockor / Herrur Skanstull

Stänger: 2026-01-27 12:52:00

Kedja Venezia, längd 41cm, bredd 0,6mm, GHA, vitguld, 18K Vikt: 1,2 g

Auktionsnummer: SE16.20260127.A107929

1 200 kr

Guld / Kedjor & collier Skanstull

Stänger: 2026-01-27 12:52:30

Hänge med diamant ca 0,10ct, längd 10mm, bredd 3mm, GHA, litet nagg, 18K Vikt: 0,7 g

Auktionsnummer: SE16.20260127.A107930

900 kr

Guld / Hängen & berlocker Skanstull

Stänger: 2026-01-27 12:53:00

Herrur, Fältur 90, Pennan & Svärdet, quartz (går ej) troligen batteribyte, två natoband med kompass, box

Auktionsnummer: SE16.20260127.A107931

Klockor / Herrur Skanstull

Stänger: 2026-01-27 12:53:30

Herrur, replika efter Flieger Chronograph, stål, automat, numrerad: 936/999, Ø42mm, kronograf, safirglas, brunt läderband, inga tillbehör, bruksslitage

Auktionsnummer: SE16.20260127.A107932

Klockor / Herrur Skanstull

Stänger: 2026-01-27 12:54:00

Herrur,  Beobachtungsuhr, stål, automat, Ø42mm, ref-nr FL23883, numrerad 847/999, Miyota 8215 urverk, bruksslitage, inga tillbehör

Auktionsnummer: SE16.20260127.A107933

Klockor / Herrur Skanstull

Stänger: 2026-01-27 12:54:30

Glasskulptur, läppstift ur serien Make Up, design Åsa Jungnelius för Kosta Boda, rosa, höjd ca 20cm, etikettmärkt, tassar undertill ojämna

Auktionsnummer: SE16.20260127.A107934

Keramik, porslin & glas / Skulpturer Skanstull

Stänger: 2026-01-27 12:55:00

Bägare, klöverdekor, höjd 7cm, 830/1000 silver  Vikt: 25,4 g

Auktionsnummer: SE16.20260127.A107935

450 kr

Silver / Övrigt Skanstull

Stänger: 2026-01-27 12:55:30