12 kaffeskedar 111mm, norsk modell, silver 830/1000. Vikt: 113,9 g
Utropspris: 2 000 kr
Malmö Triangeln
Utropspris: 22 000 kr
Malmö Triangeln
Utropspris: 4 000 kr
Malmö Triangeln
Ett par örhängen 36x8mm, stoppar saknas, 18K Vikt: 1,2 g
Utropspris: 1 200 kr
Malmö Triangeln
Bud: 7 800 kr (1)
Budledare: bas2000
Malmö Triangeln
Bud: 750 kr (1)
Budledare: pinoo
Malmö Triangeln
Skulptur Bertil Vallien, signerad/numrerad F11/99, daterad 2009, Kosta Boda, höjd 19cm.
Utropspris: 2 000 kr
Malmö Triangeln
2 par örhängen, defekter, 18K Vikt: 7,4 g
Utropspris: 6 800 kr
Malmö Triangeln
Ring diamant 0,005ct samt pärla, stl 19¾, bredd 2-14mm, 18K Vikt: 4 g
Utropspris: 3 800 kr
Malmö Triangeln
Ring, troligtvis opalimitation, stl 18¾, bredd 3-22mm, något skev skena, 18K Vikt: 5,1 g
Utropspris: 3 600 kr
Malmö Triangeln
Klackring grön sten, stl 20¼, bredd 3,5-12,5mm, 18K Vikt: 3,9 g
Utropspris: 3 000 kr
Malmö Triangeln
Kedja Pansar 50cm, bredd 3,5mm, GHA, 18K Vikt: 7,8 g
Utropspris: 7 600 kr
Malmö Triangeln
Hänge kors, 21x42mm, 18K Vikt: 3,4 g
Utropspris: 3 200 kr
Malmö Triangeln
Ring X-länk med stav, stl 18½, bredd 9mm, 18K Vikt: 4,4 g
Bud: 5 000 kr (2)
Budledare: florealbo_
Malmö Triangeln
Armband 22cm, bredd 7mm, defekter, 18K Vikt: 17 g
Utropspris: 16 500 kr
Malmö Triangeln
Divrese guld, defekter, 18K Vikt: 5,2 g
Utropspris: 5 000 kr
Malmö Triangeln
Kedja Pansar 53cm, bredd 5,5mm, slitage på länkbitar, utbytt lås, 18K Vikt: 20,7 g
Utropspris: 20 000 kr
Malmö Triangeln
Ring med vit sten, stl 17½, bredd 6mm, gravyr, repor, 14K Vikt: 5,2 g
Utropspris: 4 000 kr
Malmö Triangeln
Kedja Ankar 46cm/49cm, bredd 0,5mm, 18K Vikt: 1,4 g
Utropspris: 1 400 kr
Malmö Triangeln
1 ring, 1 kedja, defekter, 14K Vikt: 4,1 g
Utropspris: 3 000 kr
Malmö Triangeln