Auktion pågår nu, 76 st utrop

Träffar: 4166   « Föregående 1 ... 170 171 [172] 173 174 ... 209 Nästa »

Diverse guld, defekter, 18K Vikt: 5,7 g

Auktionsnummer: SE4.20260204.A101709

5 600 kr

Guld / Övrigt Malmö Triangeln

Stänger: 2026-02-04 12:25:30

Kedja Pansar, 42,5cm, bredd 0,5mm, 18K Vikt: 1,7 g

Auktionsnummer: SE4.20260204.A101710

1 700 kr

Guld / Kedjor & collier Malmö Triangeln

Stänger: 2026-02-04 12:26:00

Kedja Pansar, 44cm, bredd 0,5mm, mindre skevhet på länk,  18K.  Vikt: 1,5 g

Auktionsnummer: SE4.20260204.A101711

1 300 kr

Stänger: 2026-02-04 12:26:30

Ett par örhängen, vita stenar, 8,5x8,5mm, 18K Vikt: 1,6 g

Auktionsnummer: SE4.20260204.A101712

800 kr

Guld / Örhängen Malmö Triangeln

Stänger: 2026-02-04 12:27:00

Ring slät, stl 19½, bredd 6,5mm, gravyr, vitguld, 18K Vikt: 13,1 g

Auktionsnummer: SE4.20260204.A101713

13 000 kr

Guld / Ringar Malmö Triangeln

Stänger: 2026-02-04 12:27:30

Ring X-länk med stav, stl 16¾, bredd 11mm, 18K Vikt: 4 g

Auktionsnummer: SE4.20260204.A101714

4 400 kr

Budledare: maak88_ Antal bud: 2

Guld / Ringar Malmö Triangeln

Stänger: 2026-02-04 12:28:00

Ett par örhängen hjärtan, vita stenar, 6,5x8mm, 18K Vikt: 0,8 g

Auktionsnummer: SE4.20260204.A101715

800 kr

Stänger: 2026-02-04 12:28:30

Hänge elefant, utsnidad i jade, 31x33mm, 18K, bruttovikt 9,4gram Vikt: 9,4 g

Auktionsnummer: SE4.20260204.A101716

950 kr

Budledare: jenniszhang Antal bud: 1

Guld / Hängen & berlocker Malmö Triangeln

Stänger: 2026-02-04 12:29:00

Ett par örhängen diamanter 2 x ca 0,25ct piqué, Ø5mm, 14K Vikt: 0,6 g

Auktionsnummer: SE4.20260204.A101717

2 400 kr

Budledare: armanin1 Antal bud: 3

Stänger: 2026-02-04 12:29:30

Elgitarr, Gibson Custom 1960 Les Paul Standard 60th, V3, Wide Tomato Burst, Nitrocellulose Lacquer VOS (Vintage Patina), neck '60s Skinny C-Shape, pickups Custombucker Alnico III (Unpotted), serienummer 0 0148,  2 strängar saknas, lackskador, originalfodral. Skickas med Bussgods eller PostNord

Auktionsnummer: SE4.20260204.A101718

Musikinstrument / Stränginstrument Malmö Triangeln

Stänger: 2026-02-04 12:30:00

Effektpedal Strymon El Capistan, S17-51020, USA, ej funktionstestad

Auktionsnummer: SE4.20260204.A101719

1 800 kr

Budledare: leo91 Antal bud: 1

Musikinstrument / Övrigt Malmö Triangeln

Stänger: 2026-02-04 12:30:30

Effektpedal LPD Pedals Eighty 7 Deluxe, slitage, ej funktionstestad

Auktionsnummer: SE4.20260204.A101720

1 600 kr

Stänger: 2026-02-04 12:31:00

Effektpedal LPD Pedals Cascade Reverb, slitage, ej funktionstestad

Auktionsnummer: SE4.20260204.A101721

700 kr

Stänger: 2026-02-04 12:31:30

Collier flätat, längd 43cm, bredd 3,6mm, ojämnheter, 21K Vikt: 7,8 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A61420

8 600 kr

Guld / Kedjor & collier Solna

Stänger: 2026-02-04 14:00:00

Diverse guldsmycken, skev/defekt, 18K.  Vikt: 5,6 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A68093

5 200 kr

Guld / Övrigt Solna

Stänger: 2026-02-04 14:01:00

Hänge krucifix, 32x18mm, ögla i 18K, 21K Vikt: 2,5 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A68094

3 000 kr

Guld / Hängen & berlocker Solna

Stänger: 2026-02-04 14:01:30

Collier Ole Lynggaard treradig ankarlänk med utbytbart hänge, delvis vitguld, tvåfärgat med avtagbart lås, längd 44,5cm, bredd ca 8-13mm, ytliga bruksrepor, 18K  Vikt: 41,2 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A69852

Guld / Kedjor & collier Solna

Stänger: 2026-02-04 14:02:00

Guldsmycken, emalj med slitage, repor, bucklor, 21K  Vikt: 16,8 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A69853

18 500 kr

Guld / Ringar Solna

Stänger: 2026-02-04 14:02:30

Tavla, färglitografi, Mårten Andersson, signerad, numrerad 338/360, bildmått 41,5x33cm, mått inklusive ram 56x45,5cm, smärre skador på ram, tejp har delvis släppt baktill Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE18.20260204.A72981

Konst & antikviteter / Grafik Solna

Stänger: 2026-02-04 14:03:30

Tavla, färglitografi, Mårten Andersson, signerad, med dedikation från år 1973, bildmått 34x26cm, mått inklusive ram 58x45cm Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE18.20260204.A72982

Stänger: 2026-02-04 14:04:00