Auktion pågår nu, 188 st utrop

Träffar: 3881   « Föregående 1 ... 170 171 [172] 173 174 ... 195 Nästa »

Fickur Tissot Antimagnetique, boett Ø50 mm, manuell, stål, boettnr 948754, serienr 1003420, fästen till baklock är av, innerboett i metall, boett med silver från Boliden, upphängningsögla saknas, fungerade vid testtillfället, bruttovikt 75,0g, 800/1000 silver.

Auktionsnummer: SE61.20260123.A25783

Klockor / Fickur Eskilstuna

Stänger: 2026-01-23 11:30:30

Mynt Svensk 10 krona från 1991 med präglingsavvikelse, felvänd, Carl XVI Gustaf, Sveriges Konung.

Auktionsnummer: SE61.20260123.A25784

150 kr

Budledare: jasminguld Antal bud: 4

Övrigt Eskilstuna

Stänger: 2026-01-23 11:31:00

Kedja med hänge Lava, design Hannu Ikonen Finland, 1960/1970-tal, längd kedja 71½ cm, bredd 4 mm, längd hänge 67 mm, bredd 40 mm, brons. Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE61.20260123.A25785

Fashion / Accessoarer Eskilstuna

Stänger: 2026-01-23 11:31:30

Armband med räfflat mönster, Alton, längd 19 cm, bredd 18 mm, 835/1000 silver. Vikt: 22,5 g

Auktionsnummer: SE61.20260123.A25786

375 kr

Budledare: tara9lll Antal bud: 2

Silver / Armband Eskilstuna

Stänger: 2026-01-23 11:32:00

Ett par örhängen med vita stenar, längd 30 mm, bredd 11 mm, matterad yta, design Karl Laine, 835/1000 silver. Vikt: 4,6 g

Auktionsnummer: SE61.20260123.A25787

Silver / Örhängen Eskilstuna

Stänger: 2026-01-23 11:32:30

Kedja Cordell, längd 51 cm, bredd 4 mm, 925/1000 silver. Vikt: 21,1 g

Auktionsnummer: SE61.20260123.A25788

450 kr

Silver / Kedjor & collier Eskilstuna

Stänger: 2026-01-23 11:33:00

Collier med integrerat hänge, längd 50 cm, länkens bredd 2-5 mm, halvstel modell, endast stämplad 925/1000 silver. Vikt: 31,8 g

Auktionsnummer: SE61.20260123.A25789

Stänger: 2026-01-23 11:33:30

Armring med hamrad dekor, stel modell, innermått 64x61 mm, bredd 12 mm, ojämn/oval passform, 1990-tal, 925/1000 silver. Vikt: 26,9 g

Auktionsnummer: SE61.20260123.A25790

Silver / Armband Eskilstuna

Stänger: 2026-01-23 11:34:00

Armirng med hamrad dekor, GHA, öppen stel modell, innermått 62x52 mm, bredd 3-7 mm, 925/1000 silver. Vikt: 16,8 g

Auktionsnummer: SE61.20260123.A25791

Silver / Armband Eskilstuna

Stänger: 2026-01-23 11:34:30

Armring stel modell, Ø66 mm, bredd 3 mm, ostämplad, 835/1000 silver. Vikt: 15 g

Auktionsnummer: SE61.20260123.A25792

275 kr

Silver / Armband Eskilstuna

Stänger: 2026-01-23 11:35:00

Ring, stl 17, bredd 4-26 mm, 925/1000 silver. Vikt: 6,8 g

Auktionsnummer: SE61.20260123.A25793

125 kr

Silver / Ringar Eskilstuna

Stänger: 2026-01-23 11:35:30

Collier med hamrad dekor, GHA, stel modell, innermått ca 34 cm, bredd 5,8 mm, 925/1000 silver. Vikt: 17,6 g

Auktionsnummer: SE61.20260123.A25794

Stänger: 2026-01-23 11:36:00

Hänge, GHA, längd 23 mm, bredd 4 mm, delvis förgylld, 925/1000 silver. Vikt: 2,9 g

Auktionsnummer: SE61.20260123.A25795

50 kr

Silver / Hängen & berlocker Eskilstuna

Stänger: 2026-01-23 11:36:30

6 teskedar, längd 10 cm, ca 1940-tal, 830/1000 silver. Vikt: 51,1 g

Auktionsnummer: SE61.20260123.A25796

750 kr

Silver / Bestick Eskilstuna

Stänger: 2026-01-23 11:37:00

6 skedar, MEMA, längd 12½ cm, 1980-tal, graverat bokstaven P på skaft, 830/1000 silver. Vikt: 96,6 g

Auktionsnummer: SE61.20260123.A25797

1 400 kr

Silver / Bestick Eskilstuna

Stänger: 2026-01-23 11:37:30

6 skedar med blå emaljsköld i form av tre kronor, C.G.H, längd 11 cm, 1940-tal, förgyllda, 830/1000 silver. Vikt: 68 g

Auktionsnummer: SE61.20260123.A25798

Silver / Bestick Eskilstuna

Stänger: 2026-01-23 11:38:00

Akustisk gitarr Yamaha LL6, serienr HIM180191, stålsträngad, bruksskick, mjukt fodral, made in China. Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE61.20260123.A25799

Musikinstrument / Stränginstrument Eskilstuna

Stänger: 2026-01-23 11:38:30

Armband Bismark, längd 18,5 cm, bredd 3 mm, lite ojämn, på vissa ställen, 18K Vikt: 3,6 g

Auktionsnummer: SE77.20260125.A4391

3 400 kr

Guld / Armband Växjö

Stänger: 2026-01-25 14:00:00

Armband med stenar, längd 20 cm, bredd 8 mm, 14K Vikt: 5 g

Auktionsnummer: SE77.20260125.A4392

3 700 kr

Guld / Armband Växjö

Stänger: 2026-01-25 14:00:30

Ring med sten, Ø 19 mm, bredd 12 mm, 14K Vikt: 3 g

Auktionsnummer: SE77.20260125.A4393

2 200 kr

Guld / Ringar Växjö

Stänger: 2026-01-25 14:01:00