Träffar: 4398   « Föregående 1 ... 186 187 [188] 189 190 ... 220 Nästa »

Ett par manschettknappar med monogramgravyr, 20 x 15mm, svenska importstämplar, silver 830/1000 Vikt: 7,6 g

Auktionsnummer: SE1.20260128.A66384

Silver / Manschettknappar Östermalm

Stänger: 2026-01-28 19:59:30

Collier med orange sten i glas, tillverkad av Per Emilson, Laholm 1947, höjd på hänge 47mm, bredd 25mm, längd på kedja 47cm, silver 830/1000 Vikt: 7,8 g

Auktionsnummer: SE1.20260128.A66385

Silver / Kedjor & collier Östermalm

Stänger: 2026-01-28 20:00:00

Smyckesdel med vita och gröna stenar, skadad/defekt, silver 830/1000 Vikt: 5,5 g

Auktionsnummer: SE1.20260128.A66386

75 kr

Silver / Övrigt Östermalm

Stänger: 2026-01-28 20:00:30

Brosch med vita stenar, längd 75mm, silver 925/1000 Vikt: 8,1 g

Auktionsnummer: SE1.20260128.A66387

150 kr

Silver / Broscher Östermalm

Stänger: 2026-01-28 20:01:00

Broschmål med emalj, SPF Förtjänst, förgyllt silver, bucklor, silver 830/1000, stopp ej silver  Vikt: 2,5 g

Auktionsnummer: SE1.20260128.A66388

Silver / Broscher Östermalm

Stänger: 2026-01-28 20:01:30

Collier med filigranarbete i form av en blomma, höjd på hänge 40mm, bredd 32mm, längd på kedja 41cm, silver 835/1000. Vikt: 4,2 g

Auktionsnummer: SE1.20260128.A66389

Silver / Hängen & berlocker Östermalm

Stänger: 2026-01-28 20:02:00

Fickur Helvetia Ø 48mm, manuell, liten sekundvisare, boettnummer: 4027716, klockkedja i metall, silver 800/1000, bruttovikt: 83,8gr

Auktionsnummer: SE1.20260128.A66390

Klockor / Fickur Östermalm

Stänger: 2026-01-28 20:02:30

Armbandsur Certina Blue Ribbon Automatic, Ø 34mm, boettnr: 5601 102 5852978, stål, plexiglas, repor, bucklor på flexiband, graverad bakboett, flexiband i metall, originalask

Auktionsnummer: SE1.20260128.A66391

Klockor / Herrur Östermalm

Stänger: 2026-01-28 20:03:00

Armbandsur Certina Bristol 228, går ej/akut servicebehov, Ø 34mm,  datum, plexiglas med repor, graverad bakboett, boettnr: 852 377 25, guld på stål, flexiband i metall

Auktionsnummer: SE1.20260128.A66392

Klockor / Herrur Östermalm

Stänger: 2026-01-28 20:03:30

Armbandsur Certina New Art automatic Ø 34mm, datum, plexiglas med repor, guld på stål, monterad på läderband med utskurna stjärnor, längd 16 -20cm, bredd 45mm, slitage på armband   Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE1.20260128.A66393

Klockor / Herrur Östermalm

Stänger: 2026-01-28 20:04:00

Armbandsur Certina New Art, manuell, Ø 24mm, datum, plexiglas med repor, graverad bakboett, boettnr: 1801.852.7717946, stål, flexiband i metall

Auktionsnummer: SE1.20260128.A66394

Klockor / Damur Östermalm

Stänger: 2026-01-28 20:04:30

Damur Monitor manuell Ø16mm, guld på stål, läder/mockaarmband

Auktionsnummer: SE1.20260128.A66395

25 kr

Klockor / Damur Östermalm

Stänger: 2026-01-28 20:05:00

Pärlcollier med odlade saltvattenpärlor Ø5mm, längd 68cm, silver 835/1000 Vikt: 24,3 g

Auktionsnummer: SE1.20260128.A66396

500 kr

Stänger: 2026-01-28 20:05:30

Gräddkanna förgylld insida, höjd 70mm, importstämplar, silver 835/1000 Vikt: 61,9 g

Auktionsnummer: SE1.20260128.A66397

1 000 kr

Silver / Övrigt Östermalm

Stänger: 2026-01-28 20:06:00

Sockerskål med lock förgylld insida, höjd 90mm, silver 835/1000 Vikt: 121,7 g

Auktionsnummer: SE1.20260128.A66398

2 000 kr

Silver / Övrigt Östermalm

Stänger: 2026-01-28 20:06:30

Ring stl 15½, diamanter åttkantslipade 16x ca 0,005ct, ca 20st baguettslipade totalt ca 0,20ct, prinsesslipade 9x ca 0,10ct, vitguld 10K, Vikt: 6,5 g

Auktionsnummer: SE8.20260129.A41080

Guld / Ringar Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-29 11:00:00

Väska Prada Re-Edition 2005 Re-nylon Saffiano shoulder bag, mått: 22 x 18 x 6,5cm, beige nylon med läderdetaljer, inga tillbehör.

Auktionsnummer: SE8.20260129.A44984

Fashion / Väskor Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-29 11:00:30

Väska Saint Laurent Monogram Leather Clutch, mått: 24 x 13 x 5,5cm, svart läder, svarta beslag, smutsig invändigt, repig logga, inga tillbehör.

Auktionsnummer: SE8.20260129.A44993

Fashion / Väskor Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-29 11:01:00

Udda örhänge, Ø 19,7mm, 18K  Vikt: 1 g

Auktionsnummer: SE8.20260129.A48391

1 000 kr

Guld / Övrigt Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-29 11:01:30

Kedja Venezia, 39cm, bredd 0,9mm, ojämnheter, trög lås, 18K  Vikt: 2,4 g

Auktionsnummer: SE8.20260129.A48392

2 200 kr

Guld / Kedjor & collier Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-29 11:02:00