Auktion pågår nu, 146 st utrop

Träffar: 4085   « Föregående 1 ... 192 193 [194] 195 196 ... 205 Nästa »

Collier flätat, längd 43cm, bredd 3,6mm, ojämnheter, 21K Vikt: 7,8 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A61420

8 600 kr

Guld / Kedjor & collier Solna

Stänger: 2026-02-04 14:00:00

Hårspänne med röda samt blåa stenar, 76x21mm, ostämplat, 18K Vikt: 14,5 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A67891

13 500 kr

Guld / Övrigt Solna

Stänger: 2026-02-04 14:00:30

Diverse guldsmycken, skev/defekt, 18K.  Vikt: 5,6 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A68093

5 200 kr

Guld / Övrigt Solna

Stänger: 2026-02-04 14:01:00

Hänge krucifix, 32x18mm, ögla i 18K, 21K Vikt: 2,5 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A68094

3 000 kr

Guld / Hängen & berlocker Solna

Stänger: 2026-02-04 14:01:30

Collier Ole Lynggaard treradig ankarlänk med utbytbart hänge, delvis vitguld, tvåfärgat med avtagbart lås, längd 44,5cm, bredd ca 8-13mm, ytliga bruksrepor, 18K  Vikt: 41,2 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A69852

Guld / Kedjor & collier Solna

Stänger: 2026-02-04 14:02:00

Guldsmycken, emalj med slitage, repor, bucklor, 21K  Vikt: 16,8 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A69853

18 500 kr

Guld / Ringar Solna

Stänger: 2026-02-04 14:02:30

Tavla, färglitografi, Mårten Andersson, signerad, numrerad 338/360, bildmått 41,5x33cm, mått inklusive ram 56x45,5cm, smärre skador på ram, tejp har delvis släppt baktill Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE18.20260204.A72981

Konst & antikviteter / Grafik Solna

Stänger: 2026-02-04 14:03:30

Tavla, färglitografi, Mårten Andersson, signerad, med dedikation från år 1973, bildmått 34x26cm, mått inklusive ram 58x45cm Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE18.20260204.A72982

Stänger: 2026-02-04 14:04:00

Damur Certina DS, stål, quartz, ref-nr: C032251A, serie-nr: 7D9NYX3B6, Ø34mm, datum, safirglas, originallänk i stål, något repig boett samt länk, certifikat 2020, extra länkbitar, manual, box, ytterkartong

Auktionsnummer: SE18.20260204.A73237

Klockor / Damur Solna

Stänger: 2026-02-04 14:04:30

Armring, 62x55mm, öppningsbar, silver 925/1000 Vikt: 22,7 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A73238

550 kr

Silver / Armband Solna

Stänger: 2026-02-04 14:05:00

Ring slät, stl 17½, bredd 4mm, gravyr, 18K Vikt: 5,4 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75694

5 000 kr

Guld / Ringar Solna

Stänger: 2026-02-04 14:08:30

Ett par örhängen, kulor Ø5mm, GFAB, 18K Vikt: 0,8 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75695

800 kr

Guld / Örhängen Solna

Stänger: 2026-02-04 14:09:00

Armband Bismarck med två berlocker, längd 18,5cm, bredd 4mm, en sten saknas, integrerad ögla, skadat/ojämnheter, 18K Vikt: 6,1 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75696

Guld / Armband Solna

Stänger: 2026-02-04 14:09:30

Hänge med vita stenar, bokstaven R, 21x10mm, 18K Vikt: 1,7 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75697

1 600 kr

Stänger: 2026-02-04 14:10:00

Ring slät, stl 18½, bredd 2,6mm, gravyr, 18K Vikt: 2,6 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75698

2 500 kr

Guld / Ringar Solna

Stänger: 2026-02-04 14:10:30

Herrur Sjöö Sandström Royal Steel World Timer, stål, automatisk, ref-nr: SS-1841-WT-DLC, serie-nr: 32, datum, Ø42mm, gummiband med lätt slitage, boett med mindre stötskada, certifikat från 2020, etui, box

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75699

Klockor / Herrur Solna

Stänger: 2026-02-04 14:11:00

Ring med diamanter 1 x ca 0,02, 8 x ca 0,005ct, stl 16½, bredd 1,8-4,7mm, GHA, vitguld, 18K Vikt: 2,6 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75700

2 600 kr

Guld / Ringar Solna

Stänger: 2026-02-04 14:11:30

Kedja Ankar, längd 50cm, bredd 2mm, Balestra, 18K Vikt: 9,2 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75701

8 700 kr

Guld / Kedjor & collier Solna

Stänger: 2026-02-04 14:12:00

Ringar 2st, repiga, gravyr, 23K Vikt: 11,9 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75702

14 500 kr

Guld / Ringar Solna

Stänger: 2026-02-04 14:12:30

Hänge Tors hammare, 28x19,4mm, 18K Vikt: 8,4 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75703

8 000 kr

Stänger: 2026-02-04 14:13:00