13 Berlocker, Pandora, ALE, originalask, Silver 925/1000 Vikt: 38,2 g
Utropspris: 700 kr
Skanstull
Etui, 10x8cm, gravyr, år 1943, bucklor, 830/1000 silver Vikt: 113 g
Utropspris: 2 000 kr
Skanstull
Utropspris: 750 kr
Skanstull
Dosa, 6,5x6,5cm, gravyr BE, bucklor, K&EC Göteborg, 830/1000 silver Vikt: 48 g
Utropspris: 850 kr
Skanstull
Kedja, längd ca 42,5cm, bredd 0,6mm, vitguld, 18K Vikt: 1,6 g
Utropspris: 1 600 kr
Skanstull
Utropspris: 2 200 kr
Skanstull
Utropspris: 125 kr
Skanstull
Nål med ljuslila sten, stopp ej guld. Bruttovikt 2,9g Vikt: 2,9 g
Utropspris: 2 000 kr
Skanstull
Ett par örhängen, Pandora, Ø8,3mm, snurrebussar saknas, ALE, 925/1000 silver Vikt: 1,4 g
Bud: 50 kr (1)
Budledare: rabarber
Skanstull
Kedja, längd ca 40,5cm, bredd 0,8mm, skevheter, 14K Vikt: 2,6 g
Utropspris: 2 000 kr
Skanstull
Ring med safirer samt diamanter 20xca 0,005ct, stl ca 17¼, bredd 10,7mm, vitguld, 18K Vikt: 6,8 g
Utropspris: 6 600 kr
Skanstull
Utropspris: 24 000 kr
Skanstull
Utropspris: 15 500 kr
Skanstull
Kedja, längd ca 47cm, bredd 1,1mm,18K Vikt: 2,7 g
Utropspris: 2 600 kr
Skanstull
Kedja, längd ca 42cm, bredd 1,0mm,18K Vikt: 4,2 g
Utropspris: 4 000 kr
Skanstull
Hänge, längd 19,0mm, bredd 7,6mm, 14K Vikt: 0,8 g
Utropspris: 600 kr
Skanstull
Hänge, "Odd Fellow Orden", längd 57,7mm, bredd 51,7mm, 830/1000 silver Vikt: 25 g
Utropspris: 250 kr
Skanstull
Ett par örhängen, Ø 5,4mm, 18K Vikt: 1,1 g
Utropspris: 1 100 kr
Skanstull
Utropspris: 25 kr
Skanstull
Ett par örhängen med granater, längd 32,2mm, bredd 15,0mm, ostämplad metall.
Bud: 25 kr (1)
Budledare: rabarber
Skanstull