Träffar: 4837   « Föregående 1 ... 225 226 [227] 228 229 ... 242 Nästa »

Damur, Onsa, 17 rubis, 835/2, Ø24,3mm, manuell, repigt plastglas, rost på visare,  läderband

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108215

50 kr

Klockor / Damur Skanstull

Stänger: 2026-02-10 12:57:30

Ett par örhängen, längd 30mm, Studio Petra Danielsson, år 2021, 925/1000 silver Vikt: 4,4 g

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108216

150 kr

Silver / Örhängen Skanstull

Stänger: 2026-02-10 12:58:00

Ett par örhängen med vita samt blå stenar, längd 9,2mm, bredd 8,1mm, snurrebussar saknas, 18K Vikt: 2 g

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108217

Guld / Örhängen Skanstull

Stänger: 2026-02-10 12:58:30

Ett par örhängen med orange stenar och markasiter, längd 25mm, limrester, 935/1000 silver Vikt: 2,9 g

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108218

Silver / Örhängen Skanstull

Stänger: 2026-02-10 12:59:00

Ett par örhängen med gula stenar, längd 26mm, ostämplad vitmetall Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108219

25 kr

Silver / Örhängen Skanstull

Stänger: 2026-02-10 12:59:30

Hänge, Buddah, längd 50,0mm, bredd 24,9mm, Thailand, 21K Vikt: 11,2 g

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108220

4 000 kr

Guld / Hängen & berlocker Skanstull

Stänger: 2026-02-10 13:00:00

Ett par örhängen, längd 35mm, bredd 9,9mm, 925/1000 silver Vikt: 4,8 g

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108221

150 kr

Silver / Örhängen Skanstull

Stänger: 2026-02-10 13:00:30

Hänge, Buddah, längd 50,0mm, bredd 24,9mm, Thailand, ostämplad, 21K Vikt: 11 g

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108222

4 000 kr

Stänger: 2026-02-10 13:01:00

Damur Tevo 18K, boett Ø 22,0mm, manuel, serienummer: 7027, stållänk, längd inklusive ur ca 19,5cm, bredd 9,1mm, smärre repor, 18K Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108223

Klockor / Damur Skanstull

Stänger: 2026-02-10 13:01:30

Minnesmynt 50kr, Ø36mm, I Sverige utgår från folket all offentlig makt, år 1975, plastetui, 925/1000 silver Vikt: 26,9 g

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108224

Silver / Övrigt Skanstull

Stänger: 2026-02-10 13:02:00

Collier, längd 63cm, Mira Erkens Lindroth, Stockholm, år 2016, 925/1000 silver Vikt: 12,8 g

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108225

450 kr

Silver / Kedjor & collier Skanstull

Stänger: 2026-02-10 13:02:30

Fickur Omega, Ø51,3mm, boettnummer: 6844495, verknummer: 6127329, går ej, repor, 800/1000 silver Vikt: 89,3 g

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108226

Klockor / Fickur Skanstull

Stänger: 2026-02-10 13:03:00

Fickur, defekt, innerboett i metall, 800/1000 silver

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108227

400 kr

Klockor / Fickur Skanstull

Stänger: 2026-02-10 13:03:30

Collier, Catch A Falling Star, längd 50cm, design Efva Attling- Fånga en fallande stjärna och önska dig allt du drömmer om. Men det är bara du som kan få dina önskningar uppfyllda.. Nypris 2900kr, 925/1000 silver Vikt: 10,8 g

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108228

Stänger: 2026-02-10 13:04:00

Herrur Omega Seamaster, Ø33,6mm, manuell, Cal 600, ref.nr:135.005, serienummer: 21462929, flexband, repigt, slitage, inga övriga tillbehör.

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108229

Klockor / Herrur Skanstull

Stänger: 2026-02-10 13:04:30

Tavla, "I met Caroline under a yellow moon", Sven-Arne "Höken" Hökenström (Stockholm, 1947-2025), blandteknik, 61x50cm, oramad duk Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108230

Konst & antikviteter / Måleri Skanstull

Stänger: 2026-02-10 13:05:00

Damur Citizen, Ø26,7mm, quartz, datum, serienummer: 120100, flexbandrepor, slitage, inga övriga tillbehör.

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108231

Klockor / Damur Skanstull

Stänger: 2026-02-10 13:05:30

Tavla, "Sista brevet från Marilyn M", Sven-Arne "Höken" Hökenström (Stockholm, 1947-2025), blandteknik på pannå, 40x60cm, slitage på ram.  Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108232

Stänger: 2026-02-10 13:06:00

Tavla, Sven-Arne "Höken" Hökenström (Stockholm, 1947-2025), ca 40x60cm, blandteknik på pannå, personlig dedikation på baksida, slitage på ram Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108233

Stänger: 2026-02-10 13:06:30

Tavla, färglitografi 191/300, "Vi Två", signerad Ulrica Hydman Vallien (1938-2018), bildmått 48x36cm. SKICKAS EJ! Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108234

Konst & antikviteter / Grafik Skanstull

Stänger: 2026-02-10 13:07:00