Träffar: 4837   « Föregående 1 ... 226 227 [228] 229 230 ... 242 Nästa »

Tavla, färglitografi med glitter, EA, "Zebrakram", signerad Angelica Wiik f 1960,  bildmått 60x82cm, slitage på ram, SKICKAS EJ! Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108235

Konst & antikviteter / Grafik Skanstull

Stänger: 2026-02-10 13:07:30

Tavla, blandteknik, "Red Heart", signerad Lars Tunebo, rammått 68x50cm. SKICKAS EJ! Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108236

Konst & antikviteter / Måleri Skanstull

Stänger: 2026-02-10 13:08:00

Herrur Breitling Chronomat, stål, automatisk, Ø39mm, ref-nr A13050.1, serie-nr 17212, vitt gummiband, original pilotlänk medföljer, reseetui smutsigt, bruksslitage

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108237

Klockor / Herrur Skanstull

Stänger: 2026-02-10 13:08:30

Hänge, längd 37mm, Länna, Sporrong år 1984,  925/1000 silver Vikt: 7,4 g

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108238

125 kr

Silver / Hängen & berlocker Skanstull

Stänger: 2026-02-10 13:09:00

Armband, ledat, längd 17,5cm, bredd 42mm, 900/1000 silver Vikt: 99,6 g

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108239

2 000 kr

Silver / Armband Skanstull

Stänger: 2026-02-10 13:09:30

Herrur Breitling Superocean Heritage 42, stål/guld, automatisk, Ø42mm, ref-nr UB2010, serie-nr 5087304, datum, blå urtavla och ring, gummilänk (281S 22-20) med viklås (repor), certifikat, manual, tag, box, ytterkartong Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108240

Klockor / Herrur Skanstull

Stänger: 2026-02-10 13:10:00

Armband, ledat, längd 19,5cm, bredd 21mm, imporstämplat 830/1000 silver Vikt: 22,4 g

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108241

450 kr

Silver / Armband Skanstull

Stänger: 2026-02-10 13:10:30

Hänge, defekt ögla, 9K Vikt: 0,5 g

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108242

250 kr

Guld / Hängen & berlocker Skanstull

Stänger: 2026-02-10 13:11:00

Herrur, Certina, Ø33,6mm, år 1973, manuell, gravyr, 18K med läderband, slitage

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108243

8 800 kr

Klockor / Herrur Skanstull

Stänger: 2026-02-10 13:11:30

Damur, Omega, Ø20mm, manuell, gulddoublé/stål, läderband

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108244

500 kr

Klockor / Damur Skanstull

Stänger: 2026-02-10 13:12:00

Collier med färgade stenar, längd 38cm bredd 23mm, importstämplat 830/1000 silver. Bruttovikt 25,5g Vikt: 25,5 g

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108245

Silver / Kedjor & collier Skanstull

Stänger: 2026-02-10 13:12:30

Armring, Ø70mm, bredd 8,7mm, Hans Hansen, Danmark, importstämpel, 925/1000 silver Vikt: 35,3 g

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108246

900 kr

Silver / Armband Skanstull

Stänger: 2026-02-10 13:13:00

Kedja, längd 70cm, 835/1000 silver, med hänge, löängd 63mm, R Fridström, år 1955, 830/1000 silver Vikt: 20,3 g

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108247

Stänger: 2026-02-10 13:13:30

Brosch med orange sten, längd 57mm, otydlig stämpel, kattfot, 830/1000 silver Vikt: 4,1 g

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108248

100 kr

Silver / Broscher Skanstull

Stänger: 2026-02-10 13:14:00

Armband, längd 18cm, bred 10mm, A&K, Danmark, 925/1000 silver Vikt: 12,8 g

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108249

250 kr

Budledare: rabarber Antal bud: 1

Silver / Armband Skanstull

Stänger: 2026-02-10 13:14:30

Ring med scarabé, stl 17, bredd 24,7mm, Carl Forsberg Silver & Guld, Södertälje, år 1982, 830/1000 silver Vikt: 8,8 g

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108250

Silver / Ringar Skanstull

Stänger: 2026-02-10 13:15:00

Ring med markasiter och bruna stenar, stl 17½, bredd 17,3mm, 925/1000 silver Vikt: 4 g

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108251

125 kr

Silver / Ringar Skanstull

Stänger: 2026-02-10 13:15:30

Ett örhänge, längd 19mm, skruvlås, Arvo Saarela, Enköping, 830/1000 silver Vikt: 2,4 g

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108252

50 kr

Silver / Örhängen Skanstull

Stänger: 2026-02-10 13:16:00

Urkedja, Pansar, längd 28cm, 18K  Vikt: 15,3 g

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108254

15 000 kr

Guld / Kedjor & collier Skanstull

Stänger: 2026-02-10 13:16:30

Collier, längd 60cm, bredd 3,5mm 18K Vikt: 16,5 g

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108255

16 200 kr

Stänger: 2026-02-10 13:17:00