Auktion pågår nu, 175 st utrop

Träffar: 4564   « Föregående 1 ... 227 228 [229]

Fat, Musselmalet, halvblond, Royal Copenhagen, Danmark, numrerad: 1/701, mått ca 20x17cm, porslin, dekor med något skev placering

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75905

Keramik, porslin & glas / Tallrikar & fat Solna

Stänger: 2026-02-04 15:54:00

Skålar, två stycken, Musselmalet, helblond, Royal Copenhagen, Danmark, numrerad: 1/1018, Ø21cm, höjd ca 5cm, porslin, ena med mindre repor vid sidan Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75906

Keramik, porslin & glas / Vaser & skålar Solna

Stänger: 2026-02-04 15:54:30

Saltkar, två stycken, Musselmalet, Royal Copenhagen, Danmark, numrerad: 1/2128, längd 7cm, porslin

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75907

300 kr

2026-02-04 15:55:00

Budledare: aga2017 Antal bud: 1

Keramik, porslin & glas / Övrigt Solna

Stänger: 2026-02-04 15:55:00

Ströare, ett par, salt och peppar, Musselmalet, Royal Copenhagen, Danmark, numrerade: 1/2009 samt 1/189, höjd 7,5cm, porslin, ena med lätt färgbortfall

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75908

Stänger: 2026-02-04 15:55:30

« Föregående 1 ... 227 228 [229]