Träffar: 4837   « Föregående 1 ... 232 233 [234] 235 236 ... 242 Nästa »

Ring stl 20½, sliten, repig, 925/1000 silver Vikt: 10,7 g

Auktionsnummer: SE28.20260210.A2467

200 kr

Budledare: premari Antal bud: 1

Silver / Ringar Luleå

Stänger: 2026-02-10 16:19:00

Udda örhänge med skruvfattning, 30mm, hänge 830/1000, skruvdel 925/1000 silver Vikt: 2 g

Auktionsnummer: SE28.20260210.A2468

50 kr

Silver / Örhängen Luleå

Stänger: 2026-02-10 16:19:30

Udda örhänge med skruvfattning, saknar sten/pärla, kattfot 830/1000 silver  Vikt: 0,5 g

Auktionsnummer: SE28.20260210.A2469

25 kr

Silver / Örhängen Luleå

Stänger: 2026-02-10 16:20:00

Ring turkos stl 15, 925/1000 silver Vikt: 4,9 g

Auktionsnummer: SE28.20260210.A2470

100 kr

Budledare: nomonkeybizz Antal bud: 1

Silver / Ringar Luleå

Stänger: 2026-02-10 16:20:30

Brosch turkoser 37mm x 36mm, saknar stämplar Vikt: 17,2 g

Auktionsnummer: SE28.20260210.A2471

325 kr

Silver / Broscher Luleå

Stänger: 2026-02-10 16:21:00

Herrur Omega 18K Ø32,5mm, Quartz står still, gravyr, läderband, etui och instruktionsbok färgbortfall

Auktionsnummer: SE28.20260210.A2472

Klockor / Herrur Luleå

Stänger: 2026-02-10 16:21:30

Herrur Omega Seamaster manuell Ø35mm, stål, boettnr: 2996 1 SC, verknr: 16842054, kaliber 284, flexband, gravyr, står still skadad urtavla, repor, etui

Auktionsnummer: SE28.20260210.A2473

Klockor / Herrur Luleå

Stänger: 2026-02-10 16:22:00

Ring ametist stl 19, slitet mönster, kattfot 18K Vikt: 4,5 g

Auktionsnummer: SE28.20260210.A2474

4 400 kr

Guld / Ringar Luleå

Stänger: 2026-02-10 16:22:30

Ring vita stenar en saknas stl 16¾, kattfot 18K Vikt: 2,8 g

Auktionsnummer: SE28.20260210.A2475

2 800 kr

Guld / Ringar Luleå

Stänger: 2026-02-10 16:23:00

8 Bordskedar modell Prins Albert, 18,5cm, AB Gense, kattfot 830/1000 silver. OBS ÄNDRAD BESKRIVNING Vikt: 469,9 g

Auktionsnummer: SE28.20260210.A2476

Silver / Bestick Luleå

Stänger: 2026-02-10 16:23:30

4 Bordsgafflar modell Prins Albert, 18cm, AB Gense, kattfot 830/1000 silver Vikt: 189,4 g

Auktionsnummer: SE28.20260210.A2477

3 600 kr

Silver / Bestick Luleå

Stänger: 2026-02-10 16:24:00

Kniv med stålblad modell Prins Albert, 21cm, AB Gense, kattfot 830/1000 silver Vikt: 73,9 g

Auktionsnummer: SE28.20260210.A2478

500 kr

Silver / Bestick Luleå

Stänger: 2026-02-10 16:24:30

6 Kaffeskedar modell Snäck, 11,5cm, 830/1000 silver Vikt: 55,7 g

Auktionsnummer: SE28.20260210.A2479

1 100 kr

Silver / Bestick Luleå

Stänger: 2026-02-10 16:25:00

Gaffel 11,5cm modell Snäck, 830/1000 silver Vikt: 8,2 g

Auktionsnummer: SE28.20260210.A2480

175 kr

Silver / Bestick Luleå

Stänger: 2026-02-10 16:25:30

Sked modell Tornedal, gravyr, Mema, kattfot 830/1000 silver Vikt: 26 g

Auktionsnummer: SE28.20260210.A2481

500 kr

Silver / Bestick Luleå

Stänger: 2026-02-10 16:26:00

Herrur Omega 14K manuell Ø33,5mm, svag gravyr, armband i stål

Auktionsnummer: SE28.20260210.A2482

7 000 kr

Klockor / Herrur Luleå

Stänger: 2026-02-10 16:26:30

Mugg Mumin Midsommar / Juhannus (säsongsmugg sommaren 2016). Motivet kommer bland annat från boken "Farlig Midsommar". Stämplad by Arabia 2016. Snr: IP11?5. Höjd 8 cm, Ø8,5 cm, rymmer 0,3L. Etikettmärkt

Auktionsnummer: SE28.20260210.A2483

Keramik, porslin & glas / Övrigt Luleå

Stänger: 2026-02-10 16:27:00

Mugg Mumin Kvällsdopp / Iltauinti (säsongsmugg sommaren 2019). Motivet kommer från serien "Den ensliga ön". Stämplad by Arabia 2019. Höjd 8 cm, Ø 8,5 cm, rymmer 0,3L. Snr: CR0619. Etikettmärkt.

Auktionsnummer: SE28.20260210.A2484

Stänger: 2026-02-10 16:27:30

6 Vinglas Orrefors Kristall 16,5cm Ø8,5cm, modell Karolina, design Gunnar Cyrén

Auktionsnummer: SE28.20260210.A2485

600 kr

Stänger: 2026-02-10 16:28:00

3 Vinglas Orrefors Kristall 16,5cm Ø8,5cm, 2 med nagg, modell Karolina, design Gunnar Cyrén Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE28.20260210.A2486

Stänger: 2026-02-10 16:28:30