6 Snapsglas Orrefors Kristall 11cm, modell Karolina, design Gunnar Cyrén
Utropspris: 600 kr
Luleå
5 Snapsglas Orrefors Kristall 11cm, modell Karolina, design Gunnar Cyrén
Utropspris: 500 kr
Luleå
6 Portvinsglas Orrefors Kristall 9,5cm, modell Karolina, design Gunnar Cyrén
Utropspris: 600 kr
Luleå
5 Portvinsglas Orrefors Kristall 9,5cm, modell Karolina, design Gunnar Cyrén
Utropspris: 500 kr
Luleå
Vas Kinesisk 1900-talets början Famille Verte, 19,5cm hög
Bud: 50 kr (1)
Budledare: pinoo
Luleå
Bojan med lock från mitten av 1900-talet, 16cm hög, tejprester, stämpel Vikt: 0 g
Bud: 50 kr (1)
Budledare: pinoo
Luleå
Skål med sked sent 1900-tal, stämpel
Bud: 25 kr (1)
Budledare: pinoo
Luleå
Saltripa i Tenn "Kirun" Lars Pirak Jokkmokk, 40x35mm, gravyr "AVD 57"
Utropspris: 200 kr
Luleå
Låda med råa bärnstenar 184,8g Vikt: 0 g
Bud: 300 kr (10)
Budledare: foxen23
Luleå
9 st Smurfar små figurer, färgbortfall
Bud: 25 kr (1)
Budledare: pinoo
Luleå
Bud: 25 kr (1)
Budledare: foxen23
Luleå
4 st dalmatiner små Disneyfigurer, färgbortfall
Bud: 25 kr (1)
Budledare: pinoo
Luleå
6 st Janne Långben "Goofy" små Disneyfigurer, färgbortfall
Bud: 25 kr (1)
Budledare: foxen23
Luleå
10 st små Disneyfigurer Musse Pigg, Mimmi Pigg, Pluto, gjorda i Tyskland och China, färgbortfall
Bud: 25 kr (1)
Budledare: foxen23
Luleå
5 st små Disneyfigurer Kalle Anka och Kajsa Anka, färgbortfall
Bud: 25 kr (1)
Budledare: foxen23
Luleå
Rafiki och Simba Lejonkungen Disneyfigur 11,5cm, färgbortfall
Bud: 25 kr (1)
Budledare: vonanka
Luleå
Nalle Puh Bullyland Disneyfigur, gjord i Tysklad, 5,5cm, färgbortfall
Utropspris: 25 kr
Luleå