Träffar: 3966   « Föregående 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 199 Nästa »

Damur Tag Heuer, Professional, Ø ca 28mm quartz, stål, datum, ref: WL 1312, snr: KT 3335, verknr 956112, stållänk, innermått inkl ur ca 15cm, repig, defekt datum byter ej, inga övriga tillbehör.  Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE22.20240618.R14147

Klockor / Damur Farsta

Stänger: 2024-06-18 19:19:00

Halskedja Ankarlänk, 18K guld, tillverkarstämpel NG, längd 50,0 cm, bredd 2 mm, fint skick Vikt: 7,1 g

Auktionsnummer: SE74.20240618.A25327

4 000 kr

2024-06-18 19:19:00

Guld / Kedjor & collier Kristianstad

Stänger: 2024-06-18 19:19:00

Auktionsnummer: SE22.20240618.R8713

Klockor / Herrur Farsta

Stänger: 2024-06-18 19:19:30

Hänge, 18K guld, dekor i form av två Hjärtan, längd inkl. ögla 15 mm, bredd 15 mm, fint skick Vikt: 0,3 g

Auktionsnummer: SE74.20240618.A25328

Guld / Hängen & berlocker Kristianstad

Stänger: 2024-06-18 19:19:30

Damur Epoch Stockholm Lady Chronograph, Ø 32mm, quartz, datum, kronograf, stål, diamantindex, ref: EP 2606, länk med viklås, ca 16,5cm inkl ur, repor, inga tillbehör. Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE22.20240618.R14354

Klockor / Damur Farsta

Stänger: 2024-06-18 19:20:00

Armband X-länk med stav, 18K guld, längd knäppt 19,0 cm, bredd 6,5 mm, uppbyggnad 2 mm, tillverkarstämpel NGB - Nils-Olofs Guldsmedja, Stockholm, svensk kontrollstämpel, fint skick Vikt: 13,3 g

Auktionsnummer: SE74.20240618.A25329

Guld / Armband Kristianstad

Stänger: 2024-06-18 19:20:00

Retro Ring 1960-tal, silver, Tigeröga, Ø16½ mm, bredd 6-13 mm, uppbyggnad 12 mm, ALTON Falköping 1967, sten utan anmärkning, fint skick  Vikt: 4,4 g

Auktionsnummer: SE74.20240618.A25330

Silver / Ringar Kristianstad

Stänger: 2024-06-18 19:20:30

Auktionsnummer: SE22.20240618.R12670

Klockor / Herrur Farsta

Stänger: 2024-06-18 19:21:00

Diverse guldsmycken, 14K-20K guld, slitage, stenar, gravyrer, bruttovikt 20,2g Vikt: 20,2 g

Auktionsnummer: SE74.20240618.A25331

10 500 kr

2024-06-18 19:21:00

Guld / Övriga smycken Kristianstad

Stänger: 2024-06-18 19:21:00

Auktionsnummer: SE74.20240618.A25332

Silver / Armband Kristianstad

Stänger: 2024-06-18 19:21:30

Damur Epoch First Lady Chronograph, Øca33mm, stål, quartz, kronograf, diamantindex, datum,refnr: EP3600, kort stållänk, bruksskick, gravyr, inga tillbehör. Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE22.20240618.R4621

Klockor / Damur Farsta

Stänger: 2024-06-18 19:22:00

Örhängen, 18K guld, Cubic Zirconia, Guldfynd (GHA), örhängenas diameter 5 mm, fint skick, stenar utan anmärkning, originalploppar Vikt: 0,9 g

Auktionsnummer: SE74.20240618.A25333

Guld / Örhängen Kristianstad

Stänger: 2024-06-18 19:22:00

Auktionsnummer: SE22.20240618.R14658

Klockor / Övrigt Farsta

Stänger: 2024-06-18 19:22:30

Retro Armband 1970-tal, silver 925/1000, strukturmönstrad dekor, inre mått Ø17,5 cm, bredd 10,5 mm, uppbyggnad 5-7 mm, Svedboms Guldsmeds Ab Vetlanda 1976, säkerhetskedja, fint skick  Vikt: 27,2 g

Auktionsnummer: SE74.20240618.A25334

Silver / Armband Kristianstad

Stänger: 2024-06-18 19:22:30

Armband, 14K guld, Cubic Zirconia, längd 20,0 cm, bredd 4-8 mm, fint skick, stenar utan anmärkning Vikt: 7,7 g

Auktionsnummer: SE74.20240618.A25335

Guld / Armband Kristianstad

Stänger: 2024-06-18 19:23:00

Auktionsnummer: SE74.20240618.A25336

Silver / Armband Kristianstad

Stänger: 2024-06-18 19:23:30

Diamantring, 18K vitguld, Diamanter 7 x 0,02ct - stämplad 0,14 på skenans insida, Schalins Ringar AB (SCH), svensk kontrollstämpel, Ø17½ mm, bredd 4 mm, borttag av gravyr ingår Vikt: 4,5 g

Auktionsnummer: SE74.20240618.A25337

Guld / Ringar Kristianstad

Stänger: 2024-06-18 19:24:00

Auktionsnummer: SE74.20240618.A25338

Silver / Armband Kristianstad

Stänger: 2024-06-18 19:24:30