Bud: 300 kr (1)
Budledare: 737881
Luleå
Efva Attling örhängen "Little Thin Ear" 12,3mm, 2,5mm, original ask, 925/1000 silver Vikt: 1,9 g
Bud: 300 kr (4)
Budledare: eslgr
Luleå
Efva Attling örhängen "The Ring Earrings" 11,5mm, Ø9,6mm, 925/1000 silver Vikt: 2,6 g
Bud: 300 kr (2)
Budledare: sahindal
Luleå
Bud: 475 kr (1)
Budledare: nillatrilla
Luleå
Ring stl 16¾, gravyr, 23K Vikt: 4,6 g
Utropspris: 5 600 kr
Luleå
Utropspris: 2 000 kr
Luleå
Collier Bismarck doserat 47cm, 5,5mm, 2,9mm, kattfot 18K Vikt: 10,6 g
Bud: 10 000 kr (1)
Budledare: sandra_
Luleå
Ring diamanter 3x0,03ct och gröna stenar stl 16¼ justerbar, kattfot 18K Vikt: 2,3 g
Utropspris: 2 200 kr
Luleå
Hänge hjärta diamant 0,02ct 19mm, 12mm, kattfot 18K Vikt: 0,6 g
Utropspris: 600 kr
Luleå
Ring med blå sten stl 18¾, otydliga stämplar, 18K Vikt: 5,4 g
Utropspris: 5 000 kr
Luleå
Kaffesked, gravyr, kattfot 830/1000 silver Vikt: 9,6 g
Utropspris: 125 kr
Luleå
Kaffesked, gravyr, kattfot 830/1000 silver Vikt: 11,7 g
Utropspris: 175 kr
Luleå
Sked, gravyr, kattfot 830/1000 silver Vikt: 34,2 g
Utropspris: 450 kr
Luleå
Hänge bergkristall 42mm, 23mm, 835/1000 silver Vikt: 3,3 g
Bud: 75 kr (1)
Budledare: femme
Luleå
Guldbit 16mm, 6,3mm, 14K Vikt: 0,5 g
Utropspris: 375 kr
Luleå
Bud: 50 kr (1)
Budledare: trollodjuret
Luleå
Damur 40-tal Ø21mm doublé, står still, defekt klockband
Bud: 25 kr (1)
Budledare: janne336
Luleå
Herrur Franklin Mint Eagle Watch Ø33mm originaletui, urtavla 925/1000 silver, stålbaksida
Bud: 250 kr (2)
Budledare: lining_1
Luleå
Tändare formad som en guldtacka, 6,8cm, 3,5cm Vikt: 0 g
Bud: 150 kr (7)
Budledare: adambrand252
Luleå
Samekniv Marttiini LappSimon, 18cm, trähandtag, läder slida
Bud: 100 kr (2)
Budledare: tonys
Luleå
Bud: 375 kr (14)
Budledare: halda
Luleå
Samekniv ej signerad 16,5cm, handtag trä och renhorn, slida i renhorn och läder
Bud: 325 kr (15)
Budledare: halda
Luleå
Samekniv ej signerad 18,5cm, handtag trä och renhorn, slida i renhorn och läder
Bud: 225 kr (7)
Budledare: halda
Luleå
Bud: 250 kr (8)
Budledare: halda
Luleå
Bud: 75 kr (1)
Budledare: halda
Luleå
Samekniv ej signerad 15,5cm, handtag trä och renhorn, slida av bark
Bud: 375 kr (17)
Budledare: halda
Luleå
Fickur Omega manuell innerboett också i silver, gravyr. 800/1000 silver Vikt: 75,6 g
Bud: 1 300 kr (17)
Budledare: madaga
Luleå
Figurin Lladro Spanien Uggla keramik 15,5cm, 12cm
Utropspris: 200 kr
Luleå
Figurin Katt Design Rosa Ljung 16cm, 8cm, Deco Keramik Helsingborg
Utropspris: 50 kr
Luleå
Kandelaber för tre ljus nysilver 20,5cm, vaxrester
Utropspris: 75 kr
Luleå
Pokal/skål på fot nysilver 18,5cm
Bud: 50 kr (2)
Budledare: hjartarhorn
Luleå
Bud: 50 kr (2)
Budledare: holkis
Luleå
Skål på fot mönstrad nysilver, fläckar, 10cm
Utropspris: 25 kr
Luleå
Kanna på fot mönstrad nysilver, fläckar, 10cm
Utropspris: 25 kr
Luleå
Kandelaber för fem ljus nysilver 29cm, rörliga armar, lösa delar, vaxrester, svartnat, bruksslitage
Utropspris: 100 kr
Luleå
Kandelaber för tre ljus nysilver 20,5cm, vaxrester, repor
Utropspris: 50 kr
Luleå
Utropspris: 25 kr
Luleå
Lisa Larson ljusstake för tre ljus keramik etikettmärkt 20,5cm, 22,5cm, filtadbotten, vaxrester
Bud: 125 kr (1)
Budledare: rabarber
Luleå
Utropspris: 950 kr
Luleå
3 Ljusstakar Ellips Georg Jensen Denmark 13,5cm rostfritt stål, Rebecca Uth, använt skick, vaxrester
Utropspris: 450 kr
Luleå
Bud: 325 kr (8)
Budledare: blackmore333
Luleå
Bud: 475 kr (2)
Budledare: davide
Luleå
Bud: 100 kr (4)
Budledare: celin80
Kristianstad
Bud: 350 kr (1)
Budledare: zhao_jeanne
Kristianstad
Halskedja, silver 925/1000, längd 42,5 cm, bredd 4,5 mm, tillverkarstämpel CCC Vikt: 15,9 g
Bud: 250 kr (1)
Budledare: amanda
Kristianstad
Utropspris: 150 kr
Kristianstad
Bud: 950 kr (5)
Budledare: zhao_jeanne
Kristianstad