Ring med orange sten, stl 18, bredd 2,7-18,7mm, silver 925/1000 Vikt: 5 g
Utropspris: 125 kr
Skanstull
Utropspris: 25 kr
Skanstull
Hänge med orange sten, längd 42,6mm, bredd 24,2mm, silver 925/1000 Vikt: 8,8 g
Utropspris: 225 kr
Skanstull
Armband med orangea stenar, längd 19cm, bredd 5,4-15,3mm, silver 925/1000 Vikt: 24,5 g
Utropspris: 650 kr
Skanstull
Hänge med brunsvarta stenar, längd 26,1mm, bredd 11,2mm, ostämplad, silver Vikt: 1,5 g
Utropspris: 50 kr
Skanstull
Vas, Skruf Sweden, höjd 19,5cm, mindre nagg baktill, etikettmärkt Skickas med paket.
Utropspris: 25 kr
Skanstull
Armband med brunsvarta stenar, längd 17,5cm, bredd 11mm, silver 925/1000 Vikt: 11,1 g
Utropspris: 300 kr
Skanstull
Utropspris: 850 kr
Skanstull
Glasblock, jägare, Nybro glasbruk, höjd ca 17,5cm, bredd ca 25cm, etikettmärkt,
Utropspris: 25 kr
Skanstull
Ett par snurrebussar, vitguld, 18K Vikt: 0,6 g
Utropspris: 550 kr
Skanstull
Armband med delvis borstad dekor, längd 19cm, bredd 5,4mm, ihålig, små bucklor, 14K Vikt: 4,2 g
Utropspris: 3 000 kr
Skanstull
Bud: 550 kr (11)
Budledare: hanhhoang
Skanstull
Hänge hjärta, längd 78mm, bredd 83mm, silver 830/1000 Vikt: 5,2 g
Utropspris: 125 kr
Skanstull
Bud: 200 kr (5)
Budledare: zhao_jeanne
Skanstull
Utropspris: 6 800 kr
Skanstull
Fiskerulle, Abu Garcia Suverän, S4000M, bruksslitage Skickas med paket.
Utropspris: 150 kr
Skanstull
Collier Juhani Vuorisalmi, Finland, längd 63cm, bredd 2,3mm, hängets mått 50x28,6mm, brons
Utropspris: 200 kr
Skanstull
Bud: 75 kr (1)
Budledare: rabarber
Skanstull
Utropspris: 150 kr
Skanstull
Collier med turkosa stenar, längd 45,5cm, bredd ca 11mm, lås i ostämplat silver Vikt: 41,4 g
Bud: 250 kr (1)
Budledare: amanda
Skanstull
Bud: 150 kr (1)
Budledare: jaamar
Skanstull
Ring med pärlemo, stl 19, bredd 4,4-36,9mm, år 1993, silver 830/1000 Vikt: 22,8 g
Bud: 450 kr (1)
Budledare: mumiiin
Skanstull
Utropspris: 275 kr
Skanstull
Två fat, Bing & Gröndal, Blå Måsen, porslin, nr 332, Ø10cm, andra sortering Skickas med paket.
Utropspris: 25 kr
Skanstull
Utropspris: 50 kr
Skanstull
Utropspris: 475 kr
Skanstull
Fat, Bing & Gröndal, Blå Måsen, porslin, nr 349, 18x11,5cm, andra sortering Skickas med paket.
Utropspris: 25 kr
Skanstull
Utropspris: 700 kr
Skanstull
Tandpetarställ, Bing & Gröndal, Blå Måsen, porslin, nr 369, höjd 6,5cm, andra sortering
Bud: 25 kr (1)
Budledare: jaamar
Skanstull
Stelt armband med mönster, innerdiameter 60x54mm, bredd 23,4mm, silver 835/1000 Vikt: 61,4 g
Utropspris: 1 000 kr
Skanstull
Ett par örhängen med odlade pärlor Ø6,2mm, saknar snurrebussar, 18K Vikt: 1 g
Utropspris: 600 kr
Skanstull
Ett par örhängen creoler, Ø17,5mm, bredd 3mm, bucklor, 18K Vikt: 1 g
Utropspris: 950 kr
Skanstull
Ett par örhängen, längd 19,8mm, bredd 8,7mm, 18K Vikt: 1,5 g
Utropspris: 1 400 kr
Skanstull
Utropspris: 1 600 kr
Skanstull
Kedja Pansar, längd 38cm, bredd 1,2mm, 18K Vikt: 2,7 g
Utropspris: 2 600 kr
Skanstull
Armband Thomas Sabo, längd 17,5cm, bredd 4,7-9,5mm, flätat läder, silver 925/1000 Vikt: 11 g
Utropspris: 150 kr
Skanstull
6 Skedar, längd 12cm, delvis förgyllt, Finland, silver 830/1000 Vikt: 60,1 g
Utropspris: 1 000 kr
Skanstull
12 Skedar med rosdekor, längd 12cm, delvis förgyllt, Finland, silver 830/1000 Vikt: 123,4 g
Utropspris: 2 000 kr
Skanstull
Ett par örhängen, Ø9,5mm, 18K Vikt: 1,4 g
Utropspris: 1 300 kr
Skanstull
Hänge, defekt, bucklor, 18K Vikt: 0,3 g
Utropspris: 275 kr
Skanstull
Ett par örhängen kulor, Ø4,9mm, saknar snurrebussar, 14K Vikt: 0,4 g
Utropspris: 300 kr
Skanstull
Utropspris: 50 kr
Skanstull
Örhänge, Ø11,3mm, udda, 14K Vikt: 1 g
Utropspris: 750 kr
Skanstull
Ett par örhängen med gröna stenar, längd 22mm, bredd 0,9-14,8mm, 14K Vikt: 5,3 g
Utropspris: 2 900 kr
Skanstull
2 Skedar med dekor av skepp, längd 11cm, silver 830/1000 Vikt: 23 g
Utropspris: 375 kr
Skanstull
12 Skedar, längd 11,5cm, Finland, silver 830/1000 Vikt: 157,7 g
Utropspris: 2 600 kr
Skanstull
14 Dessertskedar, modell Rosenholm, längd 14cm, silver 830/1000 Vikt: 273,9 g
Bud: 4 400 kr (1)
Budledare: gbglass
Skanstull
Bud: 900 kr (6)
Budledare: popup
Skanstull
22 Leksaksbilar, Hot Wheels, Anson, bruksslitage Skickas med paket.
Utropspris: 150 kr
Skanstull