Auktion pågår nu, 461 st utrop

Träffar: 3898   « Föregående 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 78 Nästa »

Ring, 18K guld, sten med skador Vikt: 5 g

Utropspris: 3 800 kr
Kristianstad

Ring, 18K guld, defekt, en sten saknas, gravyr Vikt: 5,6 g

Bud: 4 900 kr (1)
Budledare: yguld1
Kristianstad

Ring, 18K guld, slitage, gravyr Vikt: 5,8 g

Bud: 5 100 kr (1)
Budledare: yguld1
Kristianstad

Ring, 18K guld, slät modell, gravyr Vikt: 4,6 g

Bud: 4 000 kr (1)
Budledare: yguld1
Kristianstad

Diverse smycken, 18K guld, slitage, gravyrer Vikt: 8,7 g

Bud: 7 400 kr (1)
Budledare: yguld1
Kristianstad

Armband med berlock, 18K guld, defekt Vikt: 3,3 g

Bud: 2 900 kr (1)
Budledare: yguld1
Kristianstad

Halskedja Pansar, 18K guld, defekt Vikt: 2 g

Bud: 1 700 kr (1)
Budledare: ganowo_
Kristianstad