Ring med vit sten, stl: 17¼, bredd: 5 - 8mm, bruksslitage, 925/1000 silver. Vikt: 7,3 g
Bud: 145 kr (1)
Budledare: hallo
Östermalm
Ring med vit sten, stl:17¼, bredd: 7 - 8mm, bruksslitage, 925/1000 silver. Vikt: 6,4 g
Utropspris: 125 kr
Östermalm
Ring med vita stenar, stl: 17, bredd: 2 - 11mm, bruksslitage, 925/1000 silver. Vikt: 2,7 g
Bud: 125 kr (4)
Budledare: catami
Östermalm
Ring med vita stenar, stl: 15½, bredd: 3mm, bruksslitage, 925/1000 silver. Vikt: 1,9 g
Utropspris: 45 kr
Östermalm
Ring med bärnstenar, stl: 15½, bredd: 2 - 3mm, bruksslitage, silver. Vikt: 2 g
Bud: 50 kr (2)
Budledare: rabarber
Östermalm
Armband Pansar, längd: 27cm, bredd: 8mm, bruksslitage, silver. Vikt: 25,6 g
Bud: 425 kr (1)
Budledare: rorimac
Östermalm
Kedja Pansar, längd: 63cm, bredd: 2mm, 925/1000 silver. Vikt: 9,4 g
Bud: 145 kr (1)
Budledare: pluto50
Östermalm
Kedja Pansar, längd: 41cm, bredd: 1mm, defekt, 925/1000 silver. Vikt: 1,8 g
Bud: 25 kr (1)
Budledare: s1221s
Östermalm
Ett ringlås, Ø6mm, defekt, 18K.
Utropspris: 185 kr
Östermalm
Kedja Ankar, längd: 40cm, bredd: 1mm, 18K guld. Vikt: 1,7 g
Utropspris: 1 600 kr
Östermalm
Tre örhängen, defekta,18K guld. Vikt: 1,6 g
Utropspris: 1 500 kr
Östermalm
Ring med grön sten, stl: 16½, bredd: 2 - 5mm, bruksskick, 18K guld, bruttovikt: 5,1g.
Utropspris: 4 200 kr
Östermalm
Berlock med lila sten, längd inkl. ögla: 11mm, bredd: 10mm, 18K guld, bruttovikt: 0,8g
Utropspris: 475 kr
Östermalm
Armband Lara Bohinc Solar Eclipse, längd19cm, bredd 62mm, gulmetall, med dustbag samt kartong
Bud: 1 100 kr (2)
Budledare: lyckligvarjedag
Östermalm
Hänge med diamant 1 x ca 0,09ct, längd inkl. ögla: 16mm, bredd: 9mm, 18K vitguld. Vikt: 1,4 g
Utropspris: 1 400 kr
Östermalm
Bud: 1 200 kr (13)
Budledare: lyckligvarjedag
Östermalm
Utropspris: 650 kr
Östermalm
Armband med blomdekor, längd: 19cm, bredd: 30mm, bruksslitage, silver. Vikt: 38,9 g
Bud: 650 kr (1)
Budledare: promis
Östermalm
Bud: 8 200 kr (11)
Budledare: promis
Östermalm
Bud: 2 200 kr (1)
Budledare: kovim20
Östermalm
Armband Pansar, längd: 19cm, bredd: 7mm, defekt, 925/1000 silver. Vikt: 23,6 g
Utropspris: 425 kr
Östermalm
Bud: 100 kr (1)
Budledare: amanda_62
Östermalm
Bud: 100 kr (1)
Budledare: amanda_62
Östermalm
Bud: 100 kr (1)
Budledare: amanda_62
Östermalm
Utropspris: 100 kr
Östermalm
Bud: 1 100 kr (1)
Budledare: promis
Östermalm
Bud: 75 kr (1)
Budledare: aga2017
Östermalm
Bud: 25 kr (1)
Budledare: streber25
Östermalm
Utropspris: 1 900 kr
Östermalm
Tavla, filmcell ur "Pelle Svanslös", Team Film, bildyta ca 18,5x29,5 cm, ej examinerad ur ram.
Bud: 700 kr (9)
Budledare: krisnal
Östermalm
Bud: 225 kr (1)
Budledare: lalejja
Östermalm
Utropspris: 400 kr
Östermalm
Tavla, filmcell ur "Pelle Svanslös", Team Film, bildyta ca 19,5x30 cm, ej examinerad ur ram.
Utropspris: 400 kr
Östermalm
Bud: 1 200 kr (1)
Budledare: promis
Östermalm
Bud: 2 000 kr (1)
Budledare: promis
Östermalm
Utropspris: 4 200 kr
Östermalm
Tio bordsskedar, Rosenholm, GAB, längd ca 18cm, slitage, 830/1000 silver. Vikt: 416,5 g
Bud: 7 000 kr (9)
Budledare: promis
Östermalm
Tio bordsskedar, Rosenholm, GAB, längd ca 18cm, slitage, 830/1000 silver. Vikt: 421,6 g
Bud: 7 200 kr (9)
Budledare: promis
Östermalm
Bud: 2 000 kr (6)
Budledare: promis
Östermalm
Elva bordsgafflar, Rosenholm, GAB, längd ca 17,5cm, slitage, 830/1000 silver. Vikt: 437,1 g
Bud: 7 400 kr (9)
Budledare: promis
Östermalm
Tolv kaffeskedar, Rosenholm, GAB, längd ca 12cm, slitage, 830/1000 silver. Vikt: 195,4 g
Bud: 3 200 kr (7)
Budledare: promis
Östermalm
Åtta förrättsgafflar, Rosenholm, GAB, längd ca 14cm, slitage, 830/1000 silver. Vikt: 157,6 g
Bud: 2 700 kr (7)
Budledare: promis
Östermalm
Utropspris: 2 300 kr
Östermalm
Utropspris: 6 600 kr
Östermalm
Bud: 4 000 kr (3)
Budledare: promis
Östermalm
Utropspris: 6 800 kr
Östermalm
Utropspris: 4 200 kr
Östermalm