Bud: 46 000 kr (2)
Budledare: ahmedmadi
Malmö Amiralsgatan
Bud: 141 000 kr (13)
Budledare: wall1968
Malmö Amiralsgatan
Bud: 3 200 kr (11)
Budledare: mevo2018
Malmö Amiralsgatan
Bud: 2 600 kr (2)
Budledare: mevo2018
Malmö Amiralsgatan
Klockbox Rolex, grön med träinredning, ca: 14,5x10x5cm, ref: 68.00.71
Bud: 1 000 kr (1)
Budledare: vitof95
Malmö Amiralsgatan
Klockbox Rolex, grön med träinredning samt kudde, ca: 14,5x10x5cm, ref: 68.00.2, slitage på hörnor
Bud: 1 000 kr (1)
Budledare: sghz300_
Malmö Amiralsgatan
Bud: 500 kr (1)
Budledare: kralj
Malmö Amiralsgatan
Utropspris: 17 500 kr
Malmö Amiralsgatan
Ring med rubin stl 18½, bredd: 5-7mm, gravyr, repor på sten, 18K Vikt: 4,6 g
Utropspris: 4 400 kr
Malmö Amiralsgatan
Armband 20,5cm, bredd: 6mm, GHA, 18K Vikt: 9,6 g
Utropspris: 9 200 kr
Malmö Amiralsgatan
Utropspris: 4 400 kr
Malmö Amiralsgatan
Kedja X-länk 43cm, bredd: 5mm, missfärgad, 18K Vikt: 10,3 g
Bud: 10 000 kr (2)
Budledare: dalianiko
Malmö Amiralsgatan
Ring med blå sten, klippt skena, stl ca 16 bredd: 3-16mm, 18K Vikt: 3,3 g
Utropspris: 3 200 kr
Malmö Amiralsgatan
Ring slät stl 19½, bredd: 4mm, gravyr, 18K Vikt: 4,3 g
Utropspris: 4 000 kr
Malmö Amiralsgatan
Ring defekt stl 17¼, bredd: 2-7mm, skev skena, sten saknas, 18K Vikt: 1,4 g
Utropspris: 1 300 kr
Malmö Amiralsgatan
Ring med onyx stl ca 18¼, bredd: 3-17mm, defekt skena, 18K Vikt: 4,3 g
Utropspris: 4 000 kr
Malmö Amiralsgatan
Ring stl 16¼, bredd: 7mm, gravyr, 9K Vikt: 3,8 g
Utropspris: 1 800 kr
Malmö Amiralsgatan
Kedja Pansar ca 18,5cm, bredd: 1mm, defekt, 18K Vikt: 2,6 g
Utropspris: 2 400 kr
Malmö Amiralsgatan
Ring slät stl 18, bredd: 3mm, gravyr, 18K Vikt: 5,4 g
Utropspris: 5 200 kr
Malmö Amiralsgatan
Damur boett i 14K, manuell, 25x30mm, länk i doublé, slitage, bruttovikt: 22,3 gram
Utropspris: 3 000 kr
Malmö Amiralsgatan