Diverse smycken, 18K guld, defekter och slitage Vikt: 20,3 g
Utropspris: 19 200 kr
Kristianstad
Bud: 750 kr (1)
Budledare: shoar
Kristianstad
Bud: 2 500 kr (1)
Budledare: tara_22
Kristianstad
Armring, 21K guld, ej märkesdesign, defekt - bucklor Vikt: 9 g
Utropspris: 10 000 kr
Kristianstad
Utropspris: 2 700 kr
Kristianstad
Utropspris: 1 500 kr
Kristianstad
Diverse smycken, 18K guld, defekter och slitage Vikt: 16,6 g
Utropspris: 15 700 kr
Kristianstad
Utropspris: 3 000 kr
Kristianstad
Örhängen, 18K guld, tre enkla, fint skick Vikt: 1 g
Utropspris: 950 kr
Kristianstad
Bud: 10 000 kr (2)
Budledare: rosen_84
Kristianstad
Utropspris: 1 700 kr
Kristianstad
Örhängen, 18K guld, liten modell, diameter 3,7 mm, ploppar saknas, fint skick Vikt: 0,2 g
Bud: 225 kr (2)
Budledare: ya_sokeine
Kristianstad
Halskedja, 18K guld, defekt Vikt: 1,1 g
Utropspris: 1 100 kr
Kristianstad
Bud: 1 000 kr (1)
Budledare: emona
Kristianstad
Örhängen, 14K guld, vita stenar, längd 13 mm, tjocklek 3,5 mm, ojämnheter Vikt: 2 g
Bud: 1 300 kr (1)
Budledare: novart_1958
Kristianstad
Hänge, 18K guld, defekt - pärla med slitage Vikt: 2 g
Utropspris: 1 600 kr
Kristianstad
Ringar, 18K guld, två st, defekter Vikt: 2,7 g
Utropspris: 2 500 kr
Kristianstad
Diverse smycken, 18K guld, defekter Vikt: 2,6 g
Utropspris: 2 500 kr
Kristianstad
Örhängen Halvcreoler, 18K guld, diameter 13 mm, bredd 5 mm, originalploppar, fint skick Vikt: 3,4 g
Bud: 3 200 kr (1)
Budledare: abgarus
Kristianstad