Hänge hjärta signerad Efva Attling, 28x30mm, vitguld 18K, lädersnöre 74cm medföljer Vikt: 4 g
Utropspris: 3 600 kr
Malmö Centralen
Utropspris: 5 400 kr
Malmö Centralen
Matta röllakan Nils Nilsson, 120x50cm, handknuten, monogramsignerad NN Vikt: 0 g Skickas med paket.
Bud: 300 kr (1)
Budledare: kotodx
Göteborg Nordstan
Ring med 2 diamanter 0,20ctv enligt inskription, stl 16¾, bredd: 2-7mm, vitguld 18K Vikt: 4 g
Utropspris: 4 200 kr
Malmö Centralen
Handväska 30x15x10cm oklart ursprung hårt bruksslitage fläckar rost stark odör
Utropspris: 150 kr
Göteborg Nordstan
Ring med 5 diamanter 0,35ctv enligt inskription, stl 16½, berdd: 2-4mm, 18K Vikt: 2,5 g
Bud: 2 400 kr (1)
Budledare: ksstockholm
Malmö Centralen
Kedja defekt, 2 skrotbitar 18K Vikt: 3,3 g
Utropspris: 2 900 kr
Malmö Centralen
Ring slät stl 18¾, bredd: 4mm, gravyr 18K Vikt: 7 g
Utropspris: 6 400 kr
Malmö Centralen
Ring med 3 diamanter 0,15ctv enligt inskription, stl19, bredd: 4-7mm, 14K Vikt: 5,3 g
Utropspris: 3 700 kr
Malmö Centralen
Carmoséring med rubin och diamanter, 12 ca 0,02ct, stl18¾, bredd: 4-11mm, 18K Vikt: 6 g
Utropspris: 5 500 kr
Malmö Centralen
Ring med stenar stl 16½, bredd: 2-16mm, 14K Vikt: 2,7 g
Utropspris: 1 800 kr
Malmö Centralen
Ring med rubiner och diamanter ca 25x0,02ct, stl 17, bredd: 3,5-17mm, 14K Vikt: 6 g
Utropspris: 4 200 kr
Malmö Centralen
Utropspris: 3 000 kr
Malmö Centralen
Armband Pansar med graverad platta, 18cm, bredd: 4,5mm, 18K Vikt: 14,2 g
Utropspris: 13 000 kr
Malmö Centralen
Ring med diamanter ca 30 x 0,01ct, en diamant saknas, stl 16½, 18K Vikt: 5 g
Utropspris: 4 500 kr
Malmö Centralen
Armband platt Ankar 20cm, bredd: 6mm, ihåligt ,18K Vikt: 7,2 g
Utropspris: 6 600 kr
Malmö Centralen
Armband manglad Pansar 19cm, bredd: 3mm, skevheter, säkerhetskedja saknas, 14K Vikt: 4,4 g
Utropspris: 3 000 kr
Malmö Centralen
Minnesmynt 50kr Ø36mm, silver 925/1000 Vikt: 26,7 g
Bud: 425 kr (1)
Budledare: frilans
Malmö Centralen
Bud: 175 kr (1)
Budledare: avicii
Malmö Centralen