Kedja, Pansarlänk, längd 51cm, bredd 2mm, 18K guld Vikt: 8 g
Utropspris: 7 800 kr
Östermalm
Ett par örhängen med mönsterdekor, höjd 18mm, bredd 1,5mm, 18K guld Vikt: 0,9 g
Utropspris: 850 kr
Östermalm
Hänge med opal, höjd 12mm, bredd 5mm, 18K guld Vikt: 0,7 g
Utropspris: 700 kr
Östermalm
Hänge med opal, höjd 12mm, bredd 5mm, sten något lös i fattning, 18K guld Vikt: 0,7 g
Utropspris: 700 kr
Östermalm
Hänge med droppformad opal, höjd 20mm, bredd 8mm, 14K guld Vikt: 1,2 g
Utropspris: 1 000 kr
Östermalm
Utropspris: 5 000 kr
Östermalm
Kedja manglad Pansarlänk, längd 57cm, bredd 3mm, 10K guld Vikt: 3,9 g
Utropspris: 2 000 kr
Östermalm
Collier med matterade ringar, längd 75cm, bredd 22mm, silver 925/1000 Vikt: 62,9 g
Bud: 800 kr (4)
Budledare: sirin
Östermalm
Collier med dekor av kulor, längd 49cm, bredd 15mm, silver 925/1000 Vikt: 82,8 g
Bud: 1 400 kr (9)
Budledare: giggan32
Östermalm
Utropspris: 3 200 kr
Östermalm
Utropspris: 700 kr
Östermalm
Armband Cordell, längd: 19,5cm, bredd: 2mm, defekt lås, 18K guld. Vikt: 3,3 g
Utropspris: 3 200 kr
Östermalm
Hänge med blå sten, Ø27mm, längd inkl, ögla: 30mm, bruksskick,18K guld. Vikt: 2,8 g
Utropspris: 1 500 kr
Östermalm
Kedja Pansar, längd: 59,5cm, bredd: 2mm, bruksskick, 925/1000 silver. Vikt: 7,6 g
Utropspris: 125 kr
Östermalm
Collier med rosa stenar, längd: 43,5cm, bredd: 1-20mm, silver. Vikt: 14,6 g
Bud: 400 kr (10)
Budledare: avicii
Östermalm
En udda manschettknapp, 20 x 13mm, bruksslitage, 835/1000 silver. Vikt: 5,1 g
Utropspris: 65 kr
Östermalm
Hänge med markasiter, Ø19mm, längd inkl. ögla: 30mm, bruksslitage, silver. Vikt: 1,9 g
Bud: 25 kr (1)
Budledare: s1221s
Östermalm
Utropspris: 9 800 kr
Östermalm
8 Medaljer, Konungaätten Bernadotte, nr 029, i trächatull, 18K guld Vikt: 68,8 g
Utropspris: 65 000 kr
Östermalm