Ring med grön sten, stl: 16½, bredd: 2 - 5mm, bruksskick, 18K guld, bruttovikt: 5,1g.
Utropspris: 4 200 kr
Östermalm
Berlock med lila sten, längd inkl. ögla: 11mm, bredd: 10mm, 18K guld, bruttovikt: 0,8g
Utropspris: 475 kr
Östermalm
Armband Lara Bohinc Solar Eclipse, längd19cm, bredd 62mm, gulmetall, med dustbag samt kartong
Bud: 1 000 kr (1)
Budledare: musslan1087
Östermalm
Hänge med diamant 1 x ca 0,09ct, längd inkl. ögla: 16mm, bredd: 9mm, 18K vitguld. Vikt: 1,4 g
Utropspris: 1 400 kr
Östermalm
Bud: 900 kr (8)
Budledare: hellenhunt79
Östermalm
Utropspris: 650 kr
Östermalm
Armband med blomdekor, längd: 19cm, bredd: 30mm, bruksslitage, silver. Vikt: 38,9 g
Bud: 650 kr (1)
Budledare: promis
Östermalm
Bud: 7 000 kr (5)
Budledare: promis
Östermalm
Bud: 2 200 kr (1)
Budledare: kovim20
Östermalm
Armband Pansar, längd: 19cm, bredd: 7mm, defekt, 925/1000 silver. Vikt: 23,6 g
Utropspris: 425 kr
Östermalm
Bud: 100 kr (1)
Budledare: amanda_62
Östermalm
Bud: 100 kr (1)
Budledare: amanda_62
Östermalm
Bud: 100 kr (1)
Budledare: amanda_62
Östermalm
Utropspris: 100 kr
Östermalm
Bud: 1 100 kr (1)
Budledare: promis
Östermalm
Bud: 75 kr (1)
Budledare: aga2017
Östermalm
Bud: 25 kr (1)
Budledare: streber25
Östermalm