Auktion pågår nu, 312 st utrop

Träffar: 2910   « Föregående 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 146 Nästa »

Hänge med pärla 11x28mm 18K  Vikt: 1,5 g

Hänge med pärla 11x28mm 1...

Ring med färgade stenar och diamanter totalt ca 0,09ct, stl 16¼, bredd 3-9mm, GHA, 18K, bruttovikt 5,6g Vikt: 5,6 g

Ring med färgade stenar oc...

Armband med bricka, 13cm, bredd 3-5mm, något skeva länkar, 21K  Vikt: 5,2 g

Ett par örhängen  med evighetssymbol, längd 19mm, något skeva stift samt en snurrebuss saknas, 18K Vikt: 5,1 g

Ett par örhängen med evi...

Hänge med evighetssymbol, längd 27mm, 18K  Vikt: 4,8 g

Hänge med evighetssymbol, ...

Tavla, olja på duk, motiv från Paris, signerad J. Wolters 68 (1968), bildstorlek 43x28cm Skickas med postpaket.

Tavla, olja på duk, motiv ...

Hänge "P", höjd inklusive ögla 32mm, 18K  Vikt: 1,2 g

Hänge "P", höjd inklusive...

Ring med vita stenar, stl 18, bredd 4-9mm, 18K, bruttovikt 6,8g Vikt: 6,8 g

Hänge med diamanter, totalt ca 0,045ct, höjd 12mm, 18K  Vikt: 1,8 g

Hänge med diamanter, total...

Tavla, färglitografi, Lars Norrman (1915-1979), signerad och numrerad 305/310, bildstorlek 42x52cm Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.

Tavla, färglitografi, Lars...

Hänge med färgade stenar, höjd inklusive ögla 24mm, en sten saknas, 18K, bruttovikt 1,8g Vikt: 1,8 g

Hänge med färgade stenar,...

Armband, Bismarck, längd 20cm, bredd 8mm, tillverkarstämpel SVE, år 2003, smärre slitage, 18K Vikt: 22,2 g

Armband, Bismarck, längd 2...

Ett par örhängen med vita stenar, bredd 12mm, skeva stift, 18K, bruttovikt 3,3g Vikt: 3,3 g

Ett par örhängen med vita...

Ring med hamrad dekor, stl 18½, bredd 5mm, gravyr, 18K   Vikt: 6 g

Ett par örhängen, creoler, Ø16mm, 18K Vikt: 1,7 g

Ett par örhängen, creoler...

Tavla, akvarell, Erik Hårdstedt (född 1979), Stadsmotiv, bildstorlek 37x55cm Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.

Tavla, akvarell, Erik Hård...

Halscollier" Dove" av Emma Israelsson, 49,5cm, bredd 2-21mm, silver 925/1000 Vikt: 5,7 g

Ring, stl 18¾, bredd 3-5mm, GFAB, bucklig skena, 18K  Vikt: 1 g

Ring, stl 18¾, bredd 3-5mm...

Mynt, Iran, Ø 22mm, 21,6K Vikt: 8,1 g

Mynt, Iran, Ø 22mm, 21,6K ...

Länkdel Singapore, 18K  Vikt: 1,2 g

Länkdel Singapore, 18K Vi...