Armring tvinnad, Øca55mm, bredd 2,3mm, skev, saknar stämplar, 22K Vikt: 7 g
Bud: 7 200 kr (3)
Budledare: adel2014
Hallunda
Utropspris: 15 500 kr
Hallunda
Slipsnål med grå sten, längd 50mm, bredd 6,4mm, vitguld, 18K Vikt: 1,1 g
Utropspris: 900 kr
Hallunda
Hänge hjärta, längd 12mm inkl ögla, bredd 8,7mm, bucklor, 18K Vikt: 0,2 g
Bud: 150 kr (1)
Budledare: frenchcore
Hallunda
Armband X-länk, längd 20cm, bredd 13,5mm, 14K Vikt: 31,3 g
Utropspris: 20 000 kr
Hallunda
Ett par örhängen, längd 24,7mm, bredd 8,4mm, skev, 23K Vikt: 3,3 g
Utropspris: 3 600 kr
Hallunda
Ring med röd sten, stl 19¾, bredd 2,8-12mm, skev skena, 14K Vikt: 3,7 g
Utropspris: 2 400 kr
Hallunda
Tre udda örhängen med röda och vita stenar, skeva, skruvlås, ett saknar snurrebuss, 18K Vikt: 0,8 g
Utropspris: 700 kr
Hallunda
Kedja Figaro, längd 45cm, bredd 1,6mm, 18K Vikt: 4,1 g
Bud: 3 400 kr (1)
Budledare: 1aero
Hallunda
Kedja delvis X-länk, längd 45cm, bredd 3,2mm, 18K Vikt: 9,1 g
Utropspris: 7 800 kr
Hallunda
Armband Bismarck, längd 19cm, bredd 3,5mm, 18K Vikt: 4,8 g
Utropspris: 4 000 kr
Hallunda
Armband delvis X-länk, längd 19cm, bredd 3mm, bucklig vid lås, 18K Vikt: 3,8 g
Utropspris: 3 200 kr
Hallunda
Ring med diamanter 10xca0,007ct stl 16, bredd 1,7-7,8mm, 18K Vikt: 2,1 g
Bud: 1 900 kr (2)
Budledare: mela_gre
Hallunda
Kedja fyrkantig Rävsvans, längd 61cm, bredd 1,8mm, ojämnheter, s-lås, 22K Vikt: 12,3 g
Bud: 12 000 kr (1)
Budledare: momoo
Hallunda
Collier filigran, längd 37,5-38,5cm, bredd 1,8-30mm, defekt, ojämnheter, 22K Vikt: 8,1 g
Bud: 8 000 kr (1)
Budledare: adel2014
Hallunda
Ett par örhängen med vita och röda stenar, Ø12,8mm, skruvlås, 22K Vikt: 2,7 g
Utropspris: 2 800 kr
Hallunda
Collier, längd 43cm, bredd 1,9-5mm, tvåfärgad, defekt lås, 18K Vikt: 8,1 g
Utropspris: 6 800 kr
Hallunda
Bud: 16 000 kr (16)
Budledare: jasminguld
Hallunda
Collier Ankar med integrerat hänge med turkos, längd 45,5cm, bredd 0,6-7,4mm, 21K Vikt: 2,3 g
Bud: 1 500 kr (1)
Budledare: delinaa
Hallunda